LG G Pro 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

Kao da sam rekao da vise ne pravi novac. Svaki telefon android koji sam imao se kad ga uvece ugasim zvoni. Ja ne znam sta ste vi koristili zaista:-). Cak alcatel idol x mi kaze. Molimo vas uvece ugasite telefon radi ustede energije:-) Svaki ali svaki tel.koji sam ima je svaku noc ugasen i svako jutro zvoni i budi za posao i svaki je bio android vec 6,7 godina:-) a ima sam ih brdo. od htc-a,huawei-a,alcatel-a,prestigia.....

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G Pro 2

Post od Baraba »

Nešto si ti pomešao.

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: LG G Pro 2

Post od artifex »

Sto kaze baraba,nesto si ti pomesao jer to na androidu nije moguce. Kad se telefon ugasi,alarm se nece oglasiti

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G Pro 2

Post od Valentinik »

Sve ok ali cemu gasenje telefona, zbog mizerne ustede baterije? :unsure:
Ja sam skinuo telefon sa punjaca pre par dana oko 9, nisam ga mnogo cackao jer sam ucio nesto, samo par puta odgovorio na poruke u messengeru, dakle prakticno stand by, ali upaljen internet i ostalo... Oko 13:30 uzmem telefon u ruke ono 100% status baterije :) kasnije nisam ni gledao ali izdrzao je jos
tako da tvrdim da preko noci na lizalici ne moze da iscuri vise od 5%, i ako iscuri stavis ga na punjac i dok obavis licnu higijenu :lol: nadoknadio si to

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G Pro 2

Post od Valentinik »

Slika

Sta reci osim prezadovoljan sam baterijom na lizalici [emoji4]

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: LG G Pro 2

Post od Coni »

artifex napisao:Sto kaze baraba,nesto si ti pomesao jer to na androidu nije moguce. Kad se telefon ugasi,alarm se nece oglasiti
http://www.reddit.com/r/Android/comment ... shut_down/
Neka neko ko ima One potvrdi.

zap
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 21:38

Re: LG G Pro 2

Post od zap »

evo ja da potvrdim NE RADI

sa alarmom sam imao problema nije hteo da zvoni ni kad je trebalo a kamo li kad je telefon isključen :blinky: (po prelasku na lizalicu sve dok nisu izbacili novu verziju HTC Clock)

PS
provericu kasnije da nema neko posebno podesavanje za zvonjavinu kad je iskljucen :P

akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

Da li neko zna da li treba neko specijalno podesavanje za 4 g mrezu? Tjs kako je ukljuciti?Hvala

magicmilan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 07:28
:: lg g pro 2
:: samsung mega 6.3
Lokacija: pancevo

Re: LG G Pro 2

Post od magicmilan »

Verujem da je za sve operatere isto.
Na mts-u je potrebno promeniti sim karticu,dobije se usim kartica. Treba i izvrsiti podesavanja na samom telefonu. http://www.mts.telekom.rs/index.php/ves ... mrezi.html

akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

Nema nista mi ne izbacuje. Citao sam na stranim sajtovima o nekim skrivenim kodovima ali za moj 838 to ne funkcionise. Ne znam kako da je aktiviram uopste. Vidim da se kod ostalih telefona kod ljudi koje znam automatski azuriralo i pojavilo LTE/GSM/WCDMA. Nije da mi je zapelo al bi da probam :-)

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G Pro 2

Post od kvaka33 »

Na zalost na nekima eces moci ni koristit lte
Zasto,pa zato sto nemaju azijske mreze i evropske istu frekfenciju na kojoj rade a ta opcija je softterski zakljucana,mozda ce neki buduci root omoguciti da se ona aktivra ali za sada je tako kako je
Tako da neki modeli imaju tu mogucnost neki na zalost nemaju
Sve zavisi iz odakle ti je telefon i da li taj operater sa koga je skinut ima otkljucan lte za sve mreze ili je na zalost zakljucan
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

SlikaSlika
Ja zadovoljan bas

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G Pro 2

Post od Valentinik »

Ljudi da li vredi flesovati 20c na 20d? Posto vidim na fb u grupi posvecenoj g pro2 da ljudi tvrde kako je 20d daleko bolji i stabilniji i da je potrosnja baterije jos bolja (u sta mi je tesko da poverujem)...

akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

Ja sam vratio na 20a sto je za moj model officialni i pravo da ti kazem da mi ni jedan program ne gasi za razliku od 20 d. Instagram,facebook kameru mi je gasio. Ovaj ne. Baterija je ok sta znam. Ja sam moj punio jutros u 10 a sad je 21h i sada jos imam 60 %. Sto je ok po meni.

chole
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 15. Apr 2015. 14:44
:: LG G PRO 2

Re: LG G Pro 2

Post od chole »

Meni nije jasno zasto neko od vas strucnjaka nije napisao da sa lolipopom gubimo opciju "avoid poor connections"??? Svi nesto pisete kako izgleda lolipop a ovu bitnu stvar niko da spomene. Da sam znao na vreme ja recimo ne bih uradio upgrade na lolipop. Zato sad da upozorim sve koji jos nisu uradili update, prvo dobro razmislite. U sustini nista ne dobijate sa verzijom 5.0.1 a imacete problem sa wifi konekcijom. Cim je signal malo losiji telefon ce se diskonektovati sto je jako frustrirajuce. Prvom prilikom vracam se na kit kat.

akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

Slika
4G pichi ko lud :-)

stejer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Uto, 18. Jun 2013. 00:11
:: //

Re: LG G Pro 2

Post od stejer »

Jos kad kliknes na ovo "Ubrzavac na dodir" pa ko da ga stigne. :D

salamander
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 20. Apr 2015. 23:04
:: LG G PRO 2

Re: LG G Pro 2

Post od salamander »

Pozdrav svima!
Vec duze vreme pratim vase postove i komentare u vezi ovog modela i definitivno sam resio da ga pazarim :D
Bilo bi mi od velike pomoci ako bi neko mogao da mi kaze gde mogu kupiti G PRO 2 po najpovoljnijoj ceni,naravno sa garancijom.U obzir dolaze BG i NS.
Hvala unapred!

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Mobilni shop, Logic shop dve proverene radnje.

salamander
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 20. Apr 2015. 23:04
:: LG G PRO 2

Re: LG G Pro 2

Post od salamander »

Nazalost Logic shop trenutno nema u ponudi ovaj model i nece ga dobijati u narednih mesec dana :smutny:
a mobilni shop drzi visu cenu za boga mi 40e.....ipak cu jos malo pricekati dok ne ispadne nesto povoljno.
Hvala na pomoci :)

Odgovori