LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
open-mind
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 19:32
:: Samsung Galaxy S4

Re: LG G4

Post od open-mind »

Izvini, ali ne razumijem sta hoćeš reći...

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

open-mind, Pomenuo si Oneplus One aparat koji ima CyanogenMod 12 u sebi kao os. Svaki cm ce ti raditi kao metak jer je napravljen i za telefone koji su stari 2-3 pa i 4 godine unazad i na koje moze da se stavi cm ukoliko za njih isti i postoji. LG G4 ima sve sto je potrebno da isparira i stane na crtu svakom telefonu drugih proizvodjaca. Znaju sta rade i imaju jasan cilj. Naravno, ne mogu da pricam nista o G4 jer ga nisam koristio, ali da je One tata, sa tim ne mogu da se slozim. Moje licno misljenje ;). O servisima da ne pricam i garanciji za One.

Izvinjavam se zbog malog off-a.

open-mind
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 19:32
:: Samsung Galaxy S4

Re: LG G4

Post od open-mind »

Prvo, trebao bi da znas razliku izmedju cyanogen os-a i cyanogenmod-a.
Drugo, uopšte nisam ni pomenuo da lg ne može da parira bilo kojem telefonu u smislu performansi, naravno da moze. Ali postoji jedna stvar na osnovu koje lg g4, pa ni buduci g5 i svi ostali flagship telefoni ne mogu da pariraju oneplus one, a to je naravno cijena, tj odnos ulozeno dobiveno...
Neopisiva je činjenica da lg g4 koji kosta 630 eura, samsung s6 koji kosta 700 eura, iphone koji kosta lijevi bubreg, ni u cemu nisu drastično superiorni u odnosu na oneplus one koji kosta smiješnih 300 eura...
Tako da odgovorno tvrdim, gledajuci odnos uloženo - dobiveno, DA, oneplus one je TATA svih telefona...

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

open-mind, Ne bitno da ne sirim off, platis ti njega jeftino pa kada nesto crkne ili se desi neki defekt, ti lepo salji nazad kod Kineza pa neka resavaju stvar.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: LG G4

Post od Fox »

Pojavio se i u Telenoru. Cene su... Pogledajte sami - http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... foni/LG/G4
Samo cu reci da im je prodajna cena uredjaja bez ugovorne obaveze 105 KDinara, sto po danasnjem kursu iznosi nekih 870e. Previse.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Fox, Pa bilo je ocekivano da nasi operateri odvale cifru. Da imamo jos jednog ili dva operater, to bi bila igranka do zore.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »

Naravno, kao što sam i očekivao, cene nenormalne. :ohmy:
Ali, to ne znači da sutra neću skoknuti do Telenora posle posla da ga malo pogledam. ;)
Poslednja izmena od Evindzer u Pet, 05. Jun 2015. 02:35, izmenjeno 1 put ukupno.

open-mind
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 19:32
:: Samsung Galaxy S4

Re: LG G4

Post od open-mind »

vojkan85 napisao:open-mind, Ne bitno da ne sirim off, platis ti njega jeftino pa kada nesto crkne ili se desi neki defekt, ti lepo salji nazad kod Kineza pa neka resavaju stvar.
Hahahaha, kakva ti je to priča? Da, bio je defekt na telefonu od radnog kolege, nije htio da se puni. Posto smo taj telefon naručili preko mog računa, ja sam uzeo telefon i poslao nazad u London gdje im se nalazi sjedište... Platio 6.70 eura poštarinu i zamisli, za 8 dana je stigao popravljen telefon, uz to su ubacili dodatak za nano sim slot jer u prvim serijama su slali samo za micro sim.
Samo me interesuje gdje ces ti trazit garanciju kad kupis od lokalnog svercera, ili preko kp stranice itd itd...

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

open-mind, Kao sto vec rekoh da ne sirim off. Zna se kako se kupuje aparat, i sta uz njega treba da ide. Vratimo se na temu G4, a caskanje mozemo da nastavimo u nekoj drugoj temi.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od Zile995 »

vojkan85 napisao:open-mind, Ali je i klot sto se tice sistema. Stavi cm na bilo koji i radice kao metak ;)
To je prednost, a ne mana :D Moderatori, prebacite ove postpve u odredjenu temu, zanimljivo su a i korisni, ozbiljan sam. Hvala.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: LG G4

Post od Bodibiber »

Da li su Vipovi telefoni zakljucani na mrezu, znam da je pre par godina to bio slucaj ali sada kakva je situacija nemam pojma. Nisam u Srbiji pa nisam u mogucnosti da proverim u poslovnici tako da bi odgovor ovde dobro dosao a shodno odgovoru bi planirao kupovinu S6 ili G4. Hvala

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Zile995, Jeste prednost nekome ko ne zeli neke dodatne opcije koje ne moze cm da ima ;). Zas postove se slaze da ih treba prebaciti.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Bodibiber napisao:Da li su Vipovi telefoni zakljucani na mrezu, znam da je pre par godina to bio slucaj ali sada kakva je situacija nemam pojma. Nisam u Srbiji pa nisam u mogucnosti da proverim u poslovnici tako da bi odgovor ovde dobro dosao a shodno odgovoru bi planirao kupovinu S6 ili G4. Hvala
Zavisi kako kad. Oni će ti reći tamo da su svi kodirani ali čak ni oni ne znaju dok ne vide kutiju (zbog nalepnice).

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

El Laki, Prestigao si me. Kako koji primerak zapadne. Ranije jesu bili, ali mislim da vec 2 godine nisu svi zakljucani. Barem meni na Telenoru nisu.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Ma da, sve zavisi od kog distributera to sve stigne.

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: LG G4

Post od Bodibiber »

Hvala ti na brzom odgovoru. Probacu nekako da proverim kada dodjem na godisnji(ako ovde u usranoj Kini nekako uspem da nadjem normalan fon), ne bih voleo da izgubim garanciju a uzmem li ga moram ga dekodirati zbog kineske kartice.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Sve i da u poslovnici nisu simfree kada ti dodješ, pogledaj naše oglase. Sigurno ćeš naći neki novi od operatera a da je simfree.

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: LG G4

Post od Bodibiber »

Hvala Vam na odgovorima i pomoci momci. Sada mi je razmisliti sta uciniti

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Bodibiber, Tu smo da se ispomazemo ;).
Vaša poruka sadrži 44 karaktera. Minimalni broj karaktera koji morate uneti je 60.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G4

Post od AnGeL oF LoVe »

Oko 30% telefona je otkljucano za sve mreze,kod svih operatera.Prepoznaju se po nalepnici sa desne strane kutije (ispisano plavim slovima da je Evropski model ...).Naravno,u poslovnici kazu da su svi zakljucani iako nisu.Uvek trazite da vam daju telefone sa plavom nalepnicom (ako u tom trenutku imaju na stanju).
LG G2 Black,16GB

Odgovori