LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
hitmanbulke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 05. Apr 2015. 14:36
:: LG G2

Re: LG G4

Post od hitmanbulke »

Juce sam bio u vipu da platim racun i usput sam pogledao G4. Devojka ga izvadila(G4 :D ) i imao je koznu braon masku i ostavio je mnooogoo jak utisak na mene. Izgleda mnogo mocno,video sam u pakovanju i belu masku i ona izgleda super. Nisam ga palio jer se stvorila guzva a i na prodaju je. Rece radnica da ga ima u knezu izlozenog za korisnike pa moze da se procacka malo. Sve u svemu ona koza mi je predr......na . Bas ostavlja utisak vauuuu. Verujem da retko koga moze da ostavi ravnodusnog

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Professional »

U Telenoru se kod nas navodno pojavio, ali nisam primjetio da je izlozen :)
Moram ovih dana poci opet pa da vidim kakav je :)
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »

hitmanbulke, kazem ja, kozna ledja su im pun pogodak. :wink:

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG G4

Post od somi92 »

Oce li stizati u MTS ? Gledam svaki dan sajt nikakvih informacija nema, pa mozda neko ima neku dojavu :)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

U Vip-u ima izlozen :) Kamera je brutalna. Nazalost nisu mi dali da izadjem napolje i uslikam test fotku.
Jedna low light slika

Slika

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »

kutija, š'a je sad ovo, bio si VIP na nekoj Vipovoj žurkici? :D :lol: :D

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Kamo lepe srece :-D slika od mog prijatelja sa flickr-a :-)

hitmanbulke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 05. Apr 2015. 14:36
:: LG G2

Re: LG G4

Post od hitmanbulke »

Da,da . Kozna ledja pun pogodak burazeru. Bio sam danas u vipu u knezu i ima ga izlozenog. Mozes da ga cackas kolko hoces. Meni se mnogooo svidja :) RAMA bilo slobodno 1.7 gb

open-mind
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 19:32
:: Samsung Galaxy S4

Re: LG G4

Post od open-mind »

Bogami danas me fino iznenadio baterijom. Izgleda da se fino stabilizovala. Sinoc napunjen i nakon 13 sati stojanja baterija jos uvijek na 100%


Slika

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: LG G4

Post od Fox »

hitmanbulke napisao:Da,da . Kozna ledja pun pogodak...
Sreo juce poznanika u gradu, ima verziju sa koznim ledjima braon boje.
Poprilicno je zadovoljan uredjajem, ono sto je meni zapalo za oko su ivice kozne maske koje vec imaju vidljive tragove koriscenja i to posle samo 10 dana... :?

Ok, ocekivao sam da tako nesto vidim posle par meseci koriscenja, ali posle tako kratkog vremena - ni u ludilu.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »

Fox, u pravu si, to je bas razocaravajuce. Kako li ce tek izgledati za pola godine? :dry:
Mada, mozda ga taj tvoj poznanik i ne cuva preterano, znam ljude koji se prema telefonu odnose kao ja prema praznoj flasi od piva..

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: LG G4

Post od fannY »


kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

fannY, zato nikad ne treba kupovati prvu seriju telefona. Drugom i trecom serijom se isprave problemi i nema glava da boli :)

Mada,citam u komentarima,da je vec izasao update koji to pegla ;) E zato skidam kapu Iphone-u,nikakav update,sve radi kao doxa :)
Poslednja izmena od kutijagreha u Pon, 15. Jun 2015. 13:12, izmenjeno 1 put ukupno.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Udara i maše preko displeja. Ne znam ko još tako koristi telefon. Ok, možda bi drugi telefoni odreagovali ali je meni ovo smešno. Kada god je normalno tapnuo ili prevukao prstom, displej je reagovao.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od Apolo »

El Laki, Koristio sam kratko LG G2 mini i iznenadio sam se kako je ekran bio osetljiv na tako neke brze poteze prstima, nekad cak i slucajno kada prevucem a on odreaguje. Ovo treba uzeti sa rezvervom ali moguce je da je tip problema kao i kod L535 sa touchom, objektivno postoji e sad kako ce ga ispraviti i da li ce to je pitanje.
Festina lente.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od Azimuth »

kutijagreha napisao:fannY, zato nikad ne treba kupovati prvu seriju telefona. Drugom i trecom serijom se isprave problemi i nema glava da boli :)

Upravo tako. Uvek treba preskociti prvu seriju. Do sada smo bili svedoci nekoliko primera problematicnih telefona. L535 sa displejom, G4 isto, iP6/6+ sa krivljenjem itd. Na nekima se problemi otklone vec u drugoj seriji, na nekima ih nikada ne otklone i tada treba izbegavati kupovinu bez obzira na sve. Cisto da ne boli glava kasnije.
Sto se tice best buy-a, postace onog momenta cim cena prestane vrtoglavo da pada i smiri se na neko duze vreme (dzabe sto za relativno male pare mogu da kupim odlican telefon, ako cu kroz mesec dana izgubiti 100 i vise evropljana na njemu). Mislim da ce to biti tek tamo negde na jesen, tesko da ce pre toga.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: LG G4

Post od Drakenzen »

Zaborivo si i note3 koji je imao problem sa home tasterom, takodje prva serija...

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: LG G4

Post od fannY »

Fascinatno mi je to da zabrljaju kod flagship-ova, a najvise se trude oko njih. Samo da se to ispegla.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Zbog sve jače konkurencije , svi jure što pre da izbace novi model, da predstave nešto novo i drugačije od drugih. A gde se žuri, tu se provlače greške.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG G4

Post od somi92 »

Stigao u mts , http://www.mts.telekom.rs/index.php/lg-g4.html , sta znam, moglo je i povoljnije, nadao sam se nekoj ceni kao u vipu od 45 000.

Odgovori