LG KU990

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
alf_yu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 14. Feb 2007. 12:46

Post od alf_yu »

Skoro sam kupio ovaj telefon i zanima me gde (posto ja nisam mogao da pronadjem) se podesava da ne snima poslate poruke? Jos jedno, zasto kada promenim zvuk za poruku ili zazvonjavu vrati fabricka podesavanja za zvuk (koje sam inace promenio u skrivenom meniju) tj da li je to normalno?

Hvala unapred

nenadmilenkov
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 02. Apr 2009. 23:59

Post od nenadmilenkov »

jel neko probao mozda kako radi navigacija sa externim Gps prijemnikom?? ja gledao neke klipove i koliko mogu da vidim radi extra

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

alf sto se tice poruka iskreno nisam ni trazio ali i da nema ne vidim sta ti je tesko da povremeno izbrises sve poslate poruke...Sto se tice podesavanja za zvuk(SMS-incoming call i ostale stvari) ne znam gde si naso taj skriveni meni ali ja to podesavam u Start>Settings>Sounds and notifications>jezicak notificatons>pa onda u Event izaberes New text message ili incoming call pa podesis ton koji zelis i mozes da cekiras(ili destikliras) Vibrate-Flash light for-Displey message on screen ( to je za poruke) dok za Incoming cal limas podesavanja-Increasing ring-Ring once-Vibrate-Vibrate and ring-Vibrate then ring-None...sve to pise samo procitas izaberes sta ti se svidja i to je to .... 8) Sva ta podesavanja ostaju sve dok ne promenis profile na Silent ili Vibrating onda se promene a kad vratis na normal vrate se kako si ih zadnji put podesio... 8)

P.S. nenade to zavisi od samog GPS prijemnika imas one bolje i losije zavisi koji kupis tako ce da ti i i radi....
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

alf_yu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 14. Feb 2007. 12:46

Post od alf_yu »

dimi89 napisao:alf sto se tice poruka iskreno nisam ni trazio ali i da nema ne vidim sta ti je tesko da povremeno izbrises sve poslate poruke...
Zato sto to smatram nepotrebnim zauzimanjem prostora i smatram da ta opcija treba da postoji. No nebitno
dimi89 napisao:Sto se tice podesavanja za zvuk(SMS-incoming call i ostale stvari) ne znam gde si naso taj skriveni meni
Nisam se dobro izrazio, moje pitanje se odnosilo na jacinu zvuka iz zvucnika. Tj da mi promeni ona podesavanja opisana na str.2 od Miki-LG-a

Kada sam tu jos jedno pitanje. Da li postoji mogucnost ili opcija da alarm krene postepeno da se pojacava, a ne da urla i da me istera iz pameti svako jutro? :)

euronexi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 14. Maj 2009. 02:38

Post od euronexi »

MIKI STEFO I OSTALI ajojjjj brother telefon je najbolji koji sam do sada imao i svidja mi se extra ali imam neke probleme
treba namestim iternet odnosno gprs i mms na MTS karticu a i srpski nema brother pa tako vas ovom prilikom zamoljavam da mi pomognete kako sta da radim i ostalo posaljite mi uputstva ...svaka pomoc bi mi dobro dosla
donesen od preko to je ovde koliko ja vidim ku990
znaci potpuno isti i kod proizvodjaca postoji
informacija da je to jedan isti telefon ima verziju
softera sw version u990-w10d
sta da radim i kako POMAGAJ BROTHER
HVALA UNAPRED

Adrese i broj telefona uklonio tomas hokenberi:
- Forum sluzi da se informacije i uputstva razmenjuju na forumu
- Privatne poruke se razmenjuju mehanizmom privatnih poruka.
- Ostavljanje email adresa i brojeva telefona je losa ideja. Ako su stvarno tvoji rizikujes gomilu spama. Pored toga nema nacina da znamo da to nisu tudji brojevi i adrese.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

euronexi zar stvarno mislis da ce neko da se cima i da ti salje kako da ubacis srpski jezik u telefon i kako da resis GPRS i MMS da ti rade ???? Napisacu na forumu(ja ili neko drugi) pa koa te interesuje procita jako ne snadji se.

Sto se tice tvog modela postoje razlike izmedju U990 i KU 990(ako te interesuje u detalje koje su : Google is your friend.
Sto se tice srpskog jezika moraces da odes do servisa i tamo pitas da li imaju verzije OS-a sa srpski mjezikom ili da li naknadno ubacuju srpski i naravno da pitas koju najnoviju verziju softwera imaju.
Sto se tice MMS/GPRS imas automatska podesavanja sa MTS-a ili skines manualna podesavanja a ako nema na sajtu onda im posaljes mail ili ih pozoves.

P.S. ako ne mozes da nadjes podesavanja za MMS/GPRS onda pisi pa cu videti da li ja mogu da ih postavim na forumu.
8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

euronexi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 14. Maj 2009. 02:38

Post od euronexi »

DIMI89 brate ja te pozdravljam i izvinjavam ti se ako sam te necim povredio OK OK OK nemoj da se odma ljutis hocu reci nerviras jel ja sam napisao zamolio ako ne moze nikom nista opet hvala brate!

Ovo sto sada pisem ne odnosi se na tebe vec na druge ljude dobre volje posto sam svatio da ti nisi.

Molim da mi neko da posalje sve jedno podesavanja za GPRS i MMS za moj U990.Znaci neko ko poseduje KU990 ako hoce da mi pomogne jel ovi iz MTS su mi slali tri puta podesavanja i nista a zatim sam otisao u njihovo preedstavnistvo u Boru i nista onaj mi samo rece ne znam kako
nesto nece da stima.

a sto se tice Moderatora foruma nema problema sto se tice telefona i adresa koje sam postavio samo da se zna da sam to zaista ja i da je to sve ispravno i istinito sto se da proveriti.Daklem zovem se Nebojsa Mihajlovic zovu me sone u majdanpeku zivim i nemam nameru da lazem kao pojedini i ovde i svuda ....citaj.....bolesnici.Znaci nema problema samo sam se malo zaneo i postavio ali nema veze.Radim i nemam puno vremena pa stoga ostaje i dalje podesavanje u pitanju pa ako neko zeli i moze hoce da mi pomogne neka mi u krajnjem slucaju posalje privatnu poruku.

veliki pozdrav za sve ljude dobre volje

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

euronexi mogo si da napises : Radim i nemam puno sobodnog vremena pa bih vas molio da mi posaljete podesavanja za MMS/GPRS za MTS mrezu jer ja ne mogu da podesim.Unapred hvala." Da si ovako napisao ne bi bilo nikakvih problema.Ja sam onako odreagovao jer je svrha foruma da pomazemo jednim drugima a kako bi ti nekom pomogo kad si i napisao tako da izgleda kao da te mrzi cak ponovo da otvoris sajt mobilnog sveta i da procitas sta je ko napisao.

P.S. nisam mogo da nadjem podesvanja na neru pa sam poslao zahtev MTS-u za tvoja podesavanja ocekujem ih svakog dana cim dobijem postavicu.Cisto da vidis da nisam namcor. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

nenadmilenkov
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 02. Apr 2009. 23:59

Post od nenadmilenkov »

da li neko zna gde mogu da kupim zastitnu foliju za ovaj telefon??? Trazio sam po Bgu ali nisam mogao da nadjem.

emina_pg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:08

cao

Post od emina_pg »

nemam instalacioni cd za lg ku990 pa ne mogu ubacivati teme ??
i ako moze ko da mi kaze gdje da podesim blic jer mi ne radi,pa su slike crne nocu

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

nenade zastitnu foliju bas za ku990 neces naci uzmi od iPhona pa iseci visak.Mada mislim da ce lepo da pasuje.

Emina instalacioni CD mozes da skines sa interneta(malo googlanja je potrebno) a sto se tice blica ne razumem kako ti ne radi ? Glupo pitanje ali jer si ga uopste ukljucila u podesavanjima ? 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

emina_pg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:08

cao

Post od emina_pg »

evo nadjox za blic;)))samo mi treba ako neko ima da mi posaALJE instalacioni cd;))))hvala puno na pomoci

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Ljudi,pomagajte,kako da pojacam zvuk ovog telefona za zvono,posto meni ona sifra ne pomaze,ukucam i nista....
I zasto su mi sve slike uzasno mutne i nisu ni priblizne onome sto moze da pruzi?Uzasno me nervira ovo,za kameru,a video je perfektan,sve mi se cini da mi kod slikanja brlja sa manualnim focusom,ali je moguce i da nije,sta da radim!!!Please help,izludjuje me,zbog kamere sam ga uzeo,i moj buraz ga ima i moje i njegove fotke su neuporedive,ja kao da sam slikao sa onim prvim Nokiama,a njegove super.

Gde da kupim nov camera modul,meni kamera prsla skroz???

iivandj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 08. Jul 2009. 19:36

Post od iivandj »

Ljudi ako mi mozete pomoci :( novi sam na ovom forumu,prije par dana sam kupio ovaj telefon,ne mogu teme da mijenjam...:( gledao sam na youtube kako treba da ide instalacija,tj kako da podesim,ali kada trebam da pritisnem ono "c" ne reaguje telefon uopste :( sta da radim?Ima li neko odg na ovo?Unaprijed hvala do neba!!!

mladennnn
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 20:23
Lokacija: Nish
Kontakt:

Post od mladennnn »

Ljudi, ja evo vec preko godinu dana imam ovaj telefon i sluzi me odlicno, nista se nije pokvarilo, a ekran radi kao kad sam ga kupio (mnogi su mi rekli da ce za 2 dana da mi se pokvari ekran) I dalje sve brzo otvara i ne koci se, jos mi nije dosadio i nece u skorije vreme... Pozz
LG KU990 Viewty + SE VIVAZ

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Post od talicni »

Uradio sam sve kao je Miki-LG napisao za pojacavanje zvuka,ali meni je i dalje ista jacina :( Da li moze da se ubaci zvucnik od nekog drugog fona da bi na taj nacin pojacao zvuk?

kalikali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 08. Avg 2009. 00:55

Post od kalikali »

posedujem ovaj fon i vise sam nego zadovoljan ali imam jedan problem
kako da prebacim slike sa fona na komp
sve sam probao ali mi ne ide, mogu samo muziku da prebacim na fon ali slike nikako,
pa ako neko ko ima fon zna kako to da odradim bio bih mu zahvalan

e da i ako neko moze da me najlakse uputi kako da ubacim nove teme :D

mixailo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 13. Sep 2009. 21:09

Post od mixailo »

e ljudi,kupio sam ova tel.extra je!!imam verziju lg ku990 ultra edition,kamera mi je 5.0mp.imam preko 15 fabrickih tema....i jos mnogo toga :D !Moze samo neko da mi kaze postoje li aplikacije za ovaj tel,kao npr.music player drugaci...unaprijed hvala :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Mixailo moraces da vise progooglas o modovanju tvog telefona i potrazis java aplikacije za tvoj telefon. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

mixailo, KU990 je dumb odn. Java telefon. Trebas da nadjes Java aplikacije sa touchscreen podrskom jer u suprotnom nece da prima komande. Googlaj nesto tipa java games ili application for lg touchscreen phones posto njih ima najvise ( msm na LG java TS fonove jer znam kada sam trazio aplikacije za druga posto ima Cect I9+ )
Nokia Lumia 630

Odgovori