LG Optimus Hub E510

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

LG Optimus Hub E510

Post od Gaga3 »

Kakva su iskustva korisnika? I kakav je uopste ovaj tel? Ova interna memorija od 150 mb, moze li biti problem prilikom instalacije app, ili ima mogucnosti da se na novim verzijama androida app instaliraju na SD?!
HTC Tattoo

symbianman
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 01. Apr 2009. 00:14

Post od symbianman »

Molim vas pomozite mi, hocu ovih dana da uzmem paket 325 u Vipu i dvoumim se izmedju ovog i Wildfire S telefona?? Kakav je ovaj fon, jel bolji od HTC-a??? :)
Hvala

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

S' obzirom da je 5 hiljada jeftiniji definitivno je bolji izbor LG. Jedino mu zameram malu internu memoriju ali to ce se vec prevazici. Ne znam koliko interne ima wildfire s.

symbianman
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 01. Apr 2009. 00:14

Post od symbianman »

antec,
nije mi mnogo bitno da li je jeftiniji samo da je telefon kvalitetan :)
a W S ima oko 400MB raspolozive memorije po GSMareni...mada je verovatno manje rekao bih :D

zanima me kvalitet LG i HTC, koji je bolji? imam trenutno jedan LG touch i skroz je pobrljavio, kad stisnem ekran on odreaguje skroz na drugom mestu i to mi se desava vrlo cesto...

a sa HTCom nisam imao iskustva :)

hvala

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Sumnjam da ce LG tako brljaviti, ipak je ovo kapacitivni ekran. Ja sam se kratko igrao sa Hub modelom i svideo mi se, Predlazem ti da otovris temu u sekciji "Poredjenje modela", svakako ces dobiti vise odgovora.

zuncika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2012. 11:20
:: Huawei P9 lite

Post od zuncika »

Koliko sam mogao da primetim ( za mesec dana kako sam produzio ugovor u vip-u i uzeo Hub i dalje na 1100 smart paket ) telefon je prilicno dobro uradjen , cvrst , brz sa extra ekranom (nije mali taman kako treba , prikaz boja na slikama i pozadinama je izuzetan) ...po meni zadnji poklopac je mogao biti bolji i ne od sjajne plastike ali to je verovatno i stvar ukusa mozda se i to nekome dopada , takodje i to sto nema blic po meni je mana...kamera mu je solidna na dnevnom svetlu , mala interna memorija ali sam stavio 8 gb sd karticu sto mi je i vise nego dovoljno (pomocu app2sd preuzimam na karticu download) sve u svemu EXTRA Fon :blinky:
U ovom cenovnom rangu mislim da je best buy.... 8)

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

zuncika, u cetvrtak sam preuzeo hub.

znaci, stvarno sam odusevljen telefonom! jos za te pare!

iako spada u neke low range uredaje, ovaj telefon me odusevljava kvalitetom izrade!

jedina zamerka je mala interna memorija i mozda nedostatak kamere, koja je btw, na dnevnom svetlu odlicna.
displej je dobar, a odaziv fenomenalan.na jakom i direktnom suncu ekran bledi, ali sve informacije ostaju citljive. baterija u zavisnosti od koriscenja drzi izmedju jednog i puna dva dana.
ja za sada hepi! :D

zuncika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2012. 11:20
:: Huawei P9 lite

Post od zuncika »

Naravno druze da jesi kazem ti ja ... telefon je stvarno extra... naravno uvek ima bolje ... ali po toj ceni tesko... :wink:

Master Joda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 16:30
:: iPhone 8 Plus
Lokacija: Novi Sad

Post od Master Joda »

Treba napomenuti da ovaj telefon ima Gorilla glass ekran. Mislim da je to extra za telefone u ovom cenovnom rangu.

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Jel se igrao neko sa ovim mobom oko rutovanja (cwm) i instaliranja cyanogenmoda 7!? Koliko vidim, cm7.2 ima da se skine sa zvaničnog sajta, ali mene interesuje kako bi posle išlo vraćanje na lg-jev stock rom!? Recimo, za LG Optimus 2X postoji SmartFlash, i njime ocas posla flesnes lg-jev rom. A kako to na ovom LG Hubu odraditi?
Sutra bi trebalo da mi stigne mob, pa bi mu odmah stavio cm_7.2.

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

^^ Nema veze. Našao sam sta me interesuje. Da ga u ponedeljak otključam, i pašće odmah cm7.2. ;) :D

Armmin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2012. 12:04
:: LG E510 Hub
:: iPhone 5

Re: LG Optimus Hub E510

Post od Armmin »

Pozdrav novi sam na formu :oops:

eh ovako imam ovaj telefon već nekih 3 mj. i zadovoljan sam.Jedino što mu kamera nema blica ali dobro ajde.

zanima me kako mu mogu promijeniti temu (osim ovih koje imaju na mob.) i sa koje int.str mogu da skinem teme za njega?

pozdrav.

Odgovori