LG G Pro 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
PavleVuk
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 217
Pridružio se: Pon, 02. Feb 2015. 01:42

Re: LG G Pro 2

Post od PavleVuk »

Valentinik napisao:Slika
Da li je moguće da je ovako dobra baterija?

ivano
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 60
Pridružio se: Sub, 18. Dec 2004. 14:08

Re: LG G Pro 2

Post od ivano »

Ne znam kako da poteram da radi igo na ovom tel... Do sad sam ga namestio na abr 15 uređaja, ali ovde dobijam neku gresku...

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G Pro 2

Post od Valentinik »

PavleVuk napisao: Da li je moguće da je ovako dobra baterija?
Moguce [emoji4] verovatno zavisi od discipline korisnika tj gasenja aplikacija itd kad se ne koriste kao i od samih aplikacija odnosno tipa istih... Od kad sam na lizalici baterija ne ide ispod 5 h sot a cesto se desi i da ovako “poludi” [emoji4] 24/7 mi je ukljucen ili wifi ili mobilni podaci...

chole
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 15. Apr 2015. 14:44
:: LG G PRO 2

Re: LG G Pro 2

Post od chole »

Ja ne verujem, da je ostalo 3% onda moguce, ali da ima jos 35% nemoguce. Bice da je bilo dopunjavanja a to se ovde ne vidi naravno.

dejop
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 16. Okt 2014. 18:42
:: Lg G Pro 2

Re: LG G Pro 2

Post od dejop »

ivano napisao:Ne znam kako da poteram da radi igo na ovom tel... Do sad sam ga namestio na abr 15 uređaja, ali ovde dobijam neku gresku...
Meni radi lepo. Probaj da instaliras sa interne memorije, ne sa memoriske kartice ili probaj neku drugu verziju.

Valentinik
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Čet, 18. Apr 2013. 16:25
:: LG G pro2

Re: LG G Pro 2

Post od Valentinik »

chole napisao:Ja ne verujem, da je ostalo 3% onda moguce, ali da ima jos 35% nemoguce. Bice da je bilo dopunjavanja a to se ovde ne vidi naravno.
Nije bilo dopunjavanja, nije mi cilj da varam bilo koga a i ne dopunjavam nikad pomalo telefon, nemam potrebe za tim, kad god je na punjacu ide do 100%... prosto sam se zacudio jer je obicno oko 6 h sot, ponekad krace ili duze zavisi od vrste upotrebe telefona, ali to je neki prosek... ovo je neverovatna situacija mada retko to proveravam, moguce da se cesto desi jer mi dosta dugo drzi baterija

salamander
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 20. Apr 2015. 23:04
:: LG G PRO 2

Re: LG G Pro 2

Post od salamander »

Citam postove od kad je izasla lizalica i kao da ne koristimo isti telefon... Od kad sam na lizalici baterija mi krace traje nego na kit kat a da ne pricam o grejanju telefona dok sam na igrici.Istu igricu sam igrao i na kit kat i nisam imao nikakvo grejanje...

akvarista
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2015. 16:52
:: LG G4

Re: LG G Pro 2

Post od akvarista »

Ne znam da li to smem pisati ali ako neko hoce imam na prodaju silikon plavi i hard cover providni za lg g pro 2 posto su meni ga ukrali a sad sam kupio drugi pa da mi ne stoji pisite u inbox:-)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro 2

Post od El Laki »

Imaš temu u kafiću za prodaju, bolje tamo da napišeš oglas.

PedjaJovanovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 19. Jul 2015. 20:45
:: LG L7 2
:: G pro 2

Re: LG G Pro 2

Post od PedjaJovanovic »

Pozdrav, kupujem GP2 zs nekoliko dana. Da li neko zna gde se moze kupiti quick window futrolica za njega? Unapred se izvinjavam ako je vec pisano na ovu temu...

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: LG G Pro 2

Post od drom »

Ako mislis na originalni quick window, kod nas neces naci.

Ja sam koristio Nillkinovu varijantu, odlicna je.

Sve u svemu, ne gine ti ebay/aliexpress.

PedjaJovanovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 19. Jul 2015. 20:45
:: LG L7 2
:: G pro 2

Re: LG G Pro 2

Post od PedjaJovanovic »

Hvala drom... Nisam mislio na originalnu... nemam problem sa Nillkinom, samo da ga nadjem... da li se secas gde si je ti kupio?

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: LG G Pro 2

Post od drom »

Ebay - oko 5-6 dolara bese... :)

PedjaJovanovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 19. Jul 2015. 20:45
:: LG L7 2
:: G pro 2

Re: LG G Pro 2

Post od PedjaJovanovic »

hvala drom, nema šta tako ću... valja samo imati strpljenja, sačekati je :)
pozzz

ubabic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 26. Apr 2015. 00:09
:: Huawei Honor 8
:: Samsung A5 2016
Lokacija: Beograd

Re: LG G Pro 2

Post od ubabic »

Kad smo vec kod QuickWindow futrole,imam jedno pitanje...
Koristim takodje Nillkin-ovu varijantu. Radila je super dok sam bio na KitKat-u. Odkako sam odradio update na Lollipop nisam je koristio. I uzmem da je probam ponovo pre neki dan kad primetim na tom prozorcetu da sat sad ne stoji lepo centriran (kao sto je bio na KitKat-u) nego je malo pomeren ka gore i sad ispod ima oko 3mm crne pozadine. Ovo se bas primecuje na satovima sa svetlijom pozadinom...Da li je neko primetio istu stvar?
Lollipop stvarno radi lepo ali ovakve sitnice mi bas idu na nerve. Valjda ce se smilovati u buducnosti za jos neki update pa da isprave par stvari koje su zeznuli na 5.0.1...
Telefon: Huawei Honor 8
ROM: Stock Android Nougat 7.0 (EMUI 5.0.1)

xxxxx
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 04:13

Re: LG G Pro 2

Post od xxxxx »

ljudi pojavila mi se zuta mrlja na ekranu, gornji desni ugao.... da li postoji neko resenje ili mora servis? Ako mora servis, da li neko zna koliko bi me kostala ta akcija i koji servis u srbiji uopste menja ekran na gp2 (posto nije tako cest telefon)?

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: LG G Pro 2

Post od m@c|-|oR »

I tebi?
Lepak sa ekrana. Ne utiče na rad, ako ti baš smeta, zameni ekran.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

xxxxx
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 04:13

Re: LG G Pro 2

Post od xxxxx »

bio na putu par dana, kola bez klime, telefon u torbici (bez cvarkova ;))
smeta mi, koji servis i odprilike koliko para?
jbna vrucina....

xxxxx
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 04:13

Re: LG G Pro 2

Post od xxxxx »

da li neko zna koji servis bi mogao da radi zamenu ekrana na gp2?
nije cest telefon kod nas pa zbog toga pitam

ubabic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 26. Apr 2015. 00:09
:: Huawei Honor 8
:: Samsung A5 2016
Lokacija: Beograd

Re: LG G Pro 2

Post od ubabic »

Ako ti je u garanciji najbolje pitaj prvo u ovlascenom LG servisu. Ako nemas garanciju onda treba videti koja je cena popravke. Ne znam da li smem ovde da napisem koji je ovlasceni servis u pitanju ali tu je Google pa pitaj njega. Za ostale ne znam koliko su kompetentni. Ima par servisa u BG-u koji bi to mogli lepo da urade...

Zasto menjas ekran? Zbog zute fleke? Ne znam iskreno koliko ti se to isplati jer je cena popravke sigurno kao pola cene telefona. Jer u tvom slucaju treba da se menja kompletan displej,a za GP2 nije bas ni jeftin. Cena mu je oko 100e po stranim sajtovima, pa dok to naruce + zamena, izacice jos skuplje. Citajuci po netu vidim da je to cest problem i to kod mnogih drugih novijih telefona kao npr. G2, G3, Xperia Z2 i Z3, Meizu MX4, OnePlus...Koristili su los lepak u procesu proizvodnje i prilikom pregrevanja telefona se stvori fleka na tom mestu gde je najtoplije tj. najcesce kod procesora. Sto je najgore procitao sam par komentara na stranim forumima gde su ljudi reklamirali ovaj problem kod G2 i posle zamene displeja su im se ponovo pojavile fleke na istom mestu. Tako da ti i zamena displeja ne garantuje 100% da ti se ovaj problem nece ponoviti. Verovatno je napravljena cela serija losih displeja. Jedino ako u medjuvremenu nisu nesto ucinili povodom toga pa uspes da ubodes primerak koji ce raditi bez greske...
Telefon: Huawei Honor 8
ROM: Stock Android Nougat 7.0 (EMUI 5.0.1)

Odgovori