LG G2 mini

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
zexobrenovac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 13. Apr 2015. 23:15
:: LG-G2 mini

Re: LG G2 mini

Post od zexobrenovac »

Hvala :D
Sad i ja htedoh da kazem Snenadu dal nije to, ili ako si ga brt dzarao tipa instalacijom SuperSU "dalje neces moci" :)

zuncika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2012. 11:20
:: Huawei P9 lite

Re: LG G2 mini

Post od zuncika »

Rutovan telefon ne bi trebalo da ide na ota apdejt nikako ... moze da napravi problem ... bas zbog toga u skrivenom meniju se iskljuci ota apdejt posle rutovanja.... 8) 8)
E sad ne vidim bas ni jedan razlog sto ne bi flesovali sa flash tools-om kdz lollipop ... nego cekali ota apdejt ...mada jos pre nekoliko dana je izasao zvanicni lollipop za srbiju na lg firmware sajtu ... a glavno pitanje za koju zemlju su nasi telefoni ...moj recimo kupljen u novembru prosle godine nov u prodavnici sim free D620R ...ali rom za D620R je V20a (razlicite zemlje) ... a na mom modelu ne odgovara ..probao sam nekoliko ali od pocetka juna kako je poceo apdejt lollipopa ... meni licno se najbolje i naj fluidnije pokazao V20c za D620 ... :D :D
Ja licno sam prilicno zadovoljan kako sve to radi na lollipop-u na ovom telefonu. ... :oops: :oops:

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2 mini

Post od kutijagreha »

zuncika, rutovan telefon sme da ide na ota apdejt. Telefon sa kastom rikaverijem ne sme :wink:

zexobrenovac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 13. Apr 2015. 23:15
:: LG-G2 mini

Re: LG G2 mini

Post od zexobrenovac »

Opet pitanje za sve, kako da podesim youtube aplikaciju da kada je minimizujem i dalje reprodukuje muziku?

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2 mini

Post od kutijagreha »

zexobrenovac, mislis da ti radi u pozadini? Tesko da moze to sa oficijalnom aplikacijom :uhuh:
Ubaci ovo i vozi :wink:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2213945

zexobrenovac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 13. Apr 2015. 23:15
:: LG-G2 mini

Re: LG G2 mini

Post od zexobrenovac »

Kutijagreha, bas tako! :)
Hvala! Ziv bio i veliki ti porastao :D

zuncika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2012. 11:20
:: Huawei P9 lite

Re: LG G2 mini

Post od zuncika »

Kutijagreha...izvinjavam se nisam naveo kojom vrstom root-a .... sa purple drake metodom na xda stoji da treba da se odmah posle root-a ovom metodom iskljuci ota u skrivenom meniju jer napravi problem ... a ovaj metod rootovanja ide uglavnom na "noviji" kernel to jest 3.4.0 ... :shock:

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Re: LG G2 mini

Post od snenad »

Verovatno ću telefon flashovati na lollipop ručno, kad nađem vreme. Nego pre toga imam pitanje. Mogu li nekako da backupujem aplikacije i podešavanja, da ne moram sve od početka nakon flasha? Ono u varijanti tri klika i sve kao što je i bilo

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2 mini

Post od kutijagreha »

zexobrenovac, nista,uzivaj ;)
zuncika, bas tako. Kod odredjenih metoda prolazi,kod odredjenih ne,sve zavisi ;)
snenad, moj ti je savet ako imas root da to odradis preko Titanium-a. Ako nemas root onda idi preko LG PC Cuite,tu imas opciju za bekap ;)

Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Re: LG G2 mini

Post od Lino »

Kada sam uzeo telefon onda se mogao i upaliti ekran i ugasiti kada dvaput kucnes u njega,a sad se hoce samo upaliti,nece i da se ugasi kada dvaput kucnem.

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG G2 mini

Post od Chained »

da li koristiš neki drugi launcher? double tap radi samo na LG home screen, ukoliko ne namestiš u drugom launcher-u tap gesture ili tako nešto
instagram.com/irreversible92

Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Re: LG G2 mini

Post od Lino »

A sada sam video da gasi samo dok nije otkljucan telefon, kada se otkljuca onda ne.

Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Re: LG G2 mini

Post od Lino »

Kada hocu da udjem u podesavanja pocetnog ekrana ne dozvoljava da udjem :|

Slika

Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Re: LG G2 mini

Post od Lino »

Ne znam zasto mi root pravi problem sa aplikacijom Link2sd jer kad hocu da obrisem dalvik cashe i prebacim neku aplikaciju sa unutrasnje memorije na sd pise da aplikacija nema root pristup. Rutovao sam sa Kingo root i kod app kinguser pise da je dopusten root za link2sd. Ne znam u cemu je problem.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G2 mini

Post od acamatic »

Možda samo posao unutar aplikacije link2sd nije lepo urađen. Pa zato neće da prebaci fajlove u SD karticu.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: LG G2 mini

Post od alphablue597 »

Za koliko moze da se pazari polovan g2 mini, nisam skoro video na oglasima?

ivica122
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 28. Jan 2014. 18:46
:: Sony Z1 Compact

Re: LG G2 mini

Post od ivica122 »

Ja sam pre neki dan kupio skoro nov za 110eu. Odlican telefon, ako uzmemo u obzir cenu.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: LG G2 mini

Post od alphablue597 »

Jeste odlican. Lepo izgleda, ima dobru kameru, dobar ekran( sta god pricali o rezoluciji ekrana), fantasticna baterija, sve ono sto coveku treba...
Mozda ga i ja uzmem, sve zavisi kakve ce nove tarife vip da ponudi, da znam da li da uzimam kod njih neki jaci tel, ili preko oglasa...

ivica122
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 28. Jan 2014. 18:46
:: Sony Z1 Compact

Re: LG G2 mini

Post od ivica122 »

U svakom slucaju, neces pogresiti ako uzmes ovaj.

Nego, zanima me kako radi 5.0.2 na Miniju? Jel vredi apgrejdovati se ili da ostanen na 4.4.2? Meni je do sad KitKat bio najgori Android, ali ovde na Miniju izgleda bas lepo i super radi, prosto mi se cini da cu se unazaditi sa 5.0.2.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G2 mini

Post od filip11314 »

Nemoj ništa da čačkaš. G2 posle updatea na 5.0.1 ima slabiju autonomiju. Ne verujem da se nešto drastično promenilo sa 5.0.2. Evo ja sam baš danas uradio update pa ću videti da li se nešto po pitanju autonomije promenilo.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Odgovori