LG Flex 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

hvala hvala hoce nadam se :)
karkteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

4.5h sot može da izvuče samo ako si na wifi-ju. 3g bas ubija bateriju i ako aktivno koristiš surf ili youtube računaj 3h sot. Mešovito može da bude prosek oko 4h. Sve zavisi sta i koliko imas instalirano na telefonu

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

posle par dana vidim da mu baterija nije bas jaca strana i da ga 3g bukvalno kolje, al dobro nisam ga ni do sada nikad preterano koristio, al sa druge strane fast charge mi se svidja, u sustini mislim da necu imati neki preteranih problema, al videcemo.

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: LG Flex 2

Post od Ceftriaxone »

200e цена у Италији, плус повраћај пореза, изађе на неких 160-170. Има ли шта боље за те паре??
Радња - МеdiaWorld (MediaMarkt), дакле легално, да легалније не може бити
ex ivan87

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Fast charging je extra stvar. Puni 50-60% za pola sata. Cela baterija malo preko sat. Tako da mani nije baterija koja nije losa ali nije medju boljima. Meninje prosek oko 4h sot 70% wifi i 30% 3/4G. Meni vise i ne treba. Nema se vremena 4 sata da se bleji u ekran :)

i_jovanov
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2016. 21:44
:: 0658432064

Re: LG Flex 2

Post od i_jovanov »

Pozdrav, od skoro ponosni vlasnik ovog fantasticnog telefona s obzirom na cenu (uzeo sam par meseci starog za 180e :o ), moj je verzija za Tajvan , naime imam jedan problem wi-fi radi normalno ali nece da se prebaci na mobilni net kada nestane wi-fi ja nego moram da odem u podesavanje mreze i da ili prebacim network mode ili operatora da stavim odabir na auto i onda se nakaci na internet. Ostalim sam maje vise odusevljen . Ima li neko predpostavku o cemu se radi,hvala unapred?
PS: i da pozdravim korisnika Ceftriaxone ,davno sam kupio od njega Note1

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

Da li je neko radio root?Moj je softver verzija 15b a vidim da vidim da ima za 15a?Ako ste root-ovali da li ste probali one modove?

mihan174
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2014. 21:17
:: lg optimus hub

Re: LG Flex 2

Post od mihan174 »

Evo ja od danas postao vlasnik flexa. Na prvu loptu zadovoljan. Dizajn i kvalitet izrade super. Ekran skroz ok, iako sam se plasio zbog raznih komentara po forumu ovde. Baterija jeste slabija strana, iskreno ocekivao sam vise od 3000 mAh, ali dobro, danas sam ga dobio pa ga verovatno vise njakam nego sto bi trebalo, videcemo vec kako ce biti stanje sa baterijom. Jedina stvar koja me brine je to sto nece da slika ako je namesteno da slike smesta na memorijskoj kartici. Tj. slika, ali kad treba da vidim te slike sto je uslikao nece da prikaze, prikazuje samo prazno polje i nista. Kada prebacim da slike idu na internu memoriju onda je sve ok. Zna li neko sta to moze da bude i kako da resim to? Nije bas mala stvar, ne bih voleo da mi slike idu na internu memoriju da je zatrpavaju bez veze. Da napomenem da je memorijska kartica 16gb (polovina je prazno otprilike) i klase je 10, tako da nije spora. Na njoj je bilo vec nekih slika i video snimaka i par filmova koje telefon uredno vidi i reprodukuje, ali kad on treba da smesti sliku na memorijsku nece. Ne znam sta to moze da bude...

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

Ja imam od 64GB klase 10 i uredno ih smesta na kartici.Probaj da izbrises podesavanja u aplikaciji pa onda podesi opet.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Ljudi pomagajte, telefon mi je prso , totalno, znaci igrao sam igricu i samo odjednom je krenuo da se restartuje, i kako digne sistem, udje na home screen, opet se restartuje, i tako ceo jebeni dan, uspeo sam da ga iz recovery hard resetujem, bio normalan 10 min, i opet krenuo da se restartuje evo opet nekih sat vremena... pojma nemam sta da radim

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Bukvalno ljudi kad mi izbaci home screen ne mogu da kliknem nista, ni da ga otkljucam, samo restartuje, i ako ga ne pipnem, on se restartuje, evo ceo dan, suzdrzavam se da ga ne razlupam, prvi put vidim i cujem da se desava ovo sa telefonom...
Ni na komp ne mogu da ga prikljucim jer se stalno restartuje, pa ga cas vidi, cas ne vidi... Bas ne znam sta da radim

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: LG Flex 2

Post od antec »

Vidi prvo da nije neka glupa stvar, tipa da je sim kartica ispala iz ležišta ili slično tome. Je l vreo telefon? Ako jeste onda mislim da nemaš sreće, Flex 2 ima prvu verziju sd810 koja je problematična što se hlađenja tiče. Baš nemaš sreću ako je to, retki su slučajevi :(
Bootloader se ne može otključati na Flex 2 modelu, a ostale metode upisa drugog softvera zahtevaju funkcionalan aparat.
Moj savet, ako imaš garanciju, pravac servis.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Telefon vreo kao furuna... Ma izvadio sam sim , ne pomaze... Nemam ali idem do servisa sutra pa cu videti isplati li se popravljati...

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: LG Flex 2

Post od antec »

Srećno, piši šta su ti rekli.
Pozdrav

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG Flex 2

Post od Green »

Navodno je neki lik sa xda otkrio da je problem u bateriji. Naručio je novu i problem je nestao. Da li je isto i kod tebe, ko zna...

mihan174
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2014. 21:17
:: lg optimus hub

Re: LG Flex 2

Post od mihan174 »

Bas me zanima sta li je decku bilo sa fonom...

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Evo mali update, odneo juce telefon u servis, kaze da proba softver da sredi posto ima neki usb koji ga stavi odma u servisni mod, zovu me danas, kaze nismo uspeli, hardverski je problem, nisu mi naplatili jer nisu popravili telefon, korektno skroz. Sutra cu zvati par servisa da vidim mogu li nekako da provere dijagnostikom hardver da se vidi sta je...

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

i ja bas mislio da pitam sta se do kraja desilo jesi resio.. pa nadam se da nije nista previse komplikovano i da ce ti resiti problem sto pre

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Pa jedino dijagnostika moze da ga spasi, ja da menjam napamet bateriju, pa nije ona, pa maticna, pa nije ona... ne pada mi napamet, a pritom telefon ne vredi vise od 160-170e...pre cu probati da ga prodam ovakvog sa opremom i izvucem bar neku kintu, javljam sta je bilo...

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Evo zvali me iz ovlascenog servisa, otisao neki procesor ili koprocesor na maticnoj, resenja 2 postoje, da se menja cela maticna sto je 19.000 dinara sto sam odma odbio, drugo resenje je da se menja samo taj deo koji je 50e , plus neko kuglanje ( valjda se tako zove to namestanje masinom ) koje je 20ak evra... Ne znam sta da radim, da li da prodajem takav kakav je, jednostavno mi se ne ulaze u njega 70-80e i da onda mogu da prodam za 150e i da se sutiram nogom u dupe ako ga (uopste) prodam za te pare...

Odgovori