LG Flex 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Flex 2

Post od bestboy »

Само толико. [emoji14]
Мени је једном са другог спрата пао фон али је имао само пуни дефендер на себи. [emoji14]

Послато са SM-N930F уз помоћ Тапатока
Слобода или смрт

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

Posle prodaje telefona mi je stigla silikonska maska.Prodajem je po nabavnoj ceni-300din.Ako nekog interesuje moze na pp

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Ma ja sam imao i silikon i tempered glas. Pao direktno na ledja i riknuo. Videcu sta ce da kazu u servisu. Ja ga odneo sa garancijom pravio se lud kao prestao da radi. Pad nisam pominjao pa ako prodje prodje. Kako god. Izgleda da se nesto otkacilo tokom pada ili riknula ploca tj pukla. Dugo je vremena bio vreo dok se sigurno baterija nije ispraznila

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

AKo ti je u garanciji onda se pravi lud a ako nije onda kazi kako je bilo,bar da im olaksas posao.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Jeste u garanciji zato i rekoh da je riknuo sam od sebe pa videcemo

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Evo mali update. Danas stigo iz servisa. Pise da je promenjena ploca. Ne znam koliko im se isplatilo da to rade. Zamena ploce kosta ko i sam telefon po sadasnjoj ceni. Ali dobro. Uvazena mi je garancija sto je najbitnije

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG Flex 2

Post od yocasylver »

Imam novu silikonska futrolu za flex 2.Porucim je i posle par dana prodam telefon. Ako nekog interesuje može da se javi na pp

gagaib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 16. Jan 2017. 00:52
:: lg g flex
:: sony expiria

Re: LG Flex 2

Post od gagaib »

Pozdrav svima, nova sam na forumu, mozda neko od vas moze da mi pomogne. Imam tel.nesto vise od 2 godine i nikada nisam imala problema sa njim i prilicno sam zadovoljna telefonom...ali vec drugi put mi se desava da misteriozno nestanu kontakti iz imenika. Prvi put smo pripisali krivicu detetu :dry: ali ovog puta je ta mogucnost potpuno iskljucena. U podesavanjima sam namestila da sinhronizuje kontakte na gmailu,ali to se nije desilo...i da, vrlo cesto mi se desava da se sam restartuje....dali je neko od vas imao takav ili slican problem,ima li leka? u servisu su mi rekli da nista ne mogu da urade po tom pitanju. Unapred hvala!

mick
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2012. 21:29
:: (S2) (N2) (M8) V10

Re: LG Flex 2

Post od mick »

gagaib, moguce da je nesto sa softverske strane. Jesi probala factory reset?

gagaib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 16. Jan 2017. 00:52
:: lg g flex
:: sony expiria

Re: LG Flex 2

Post od gagaib »

Probala sam factory reset...nista. Jednostavno sam se pomirila sa izgubljenim kontaktima....tel.se cesto previse greje, malo malo pa se restartuje sam od sebe...izgleda da mu je vreme za zamenu :chytry:

Stoudemire
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 17. Sep 2015. 15:02
:: nokia e6

Re: LG Flex 2

Post od Stoudemire »

Cao, danas posle punjenja brat odgledao neki klip na yt, ostavio mob i nakon nekog vremena opet uzeo,otkljucao i odjednom je umro bukvalno. Pokusavao da ga upalim, u pocetku nije htelo uopste, pokusao hard i krene ono pocetno Lg,vrti se ikonica i sam se ugasi... Jel maticna otisla?

mihan174
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2014. 21:17
:: lg optimus hub

Re: LG Flex 2

Post od mihan174 »

99.9 %

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG Flex 2

Post od Ivan Cirkovic »

Jesi igrao igrice ranije na njemu i da li se vise grejao dok si punio? Moze da bude i do baterije, ne mora da znaci da je ploca. Izvadi bateriju, nakaci ga na punjac i onda utakni bateriju dok je na punjacu i vidi da li ce da se startuje.

Stoudemire
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 17. Sep 2015. 15:02
:: nokia e6

Re: LG Flex 2

Post od Stoudemire »

Jeste igrano na njemu bas, gledali se filmovi,serije i grejao se dok se punio. Probacu i tu foru, mob je u servisu 2 nedelje ..hvala!

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG Flex 2

Post od Ivan Cirkovic »

Ja na mom sve radim sem gledanja filmova i igranja igrica, jer se tada greje vise nego obicno... Imam lg g5 se. Javi sta si uradio, ali ti je moj savet ako ga poprave, da izbegavas igrice i filmove online zbog pregrevanja.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Flex 2

Post od гари »

Možda bi ga manje opterećivalo da se ne gledaju filmovi online, nego da ga skineš, pa gledaš preko nekog plejera. Čisto sumnjam da bi se i tad grejao. Ili prosto oprobaš različite aplikacije, pa uzmeš onu koja je najlaganija za telefon.

Sent from mTalk on Windows phone

Stoudemire
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 17. Sep 2015. 15:02
:: nokia e6

Re: LG Flex 2

Post od Stoudemire »

Servis uvazio garanciju, zamenjena maticna. Iskreno, nisam ocekivao da ce da zamene ( telefon star 1.5 god), jes da sam cekao 35 dana al' da kazemo da se isplatilo.

Da napomenem da je divlja prodavnica.

Stoudemire
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 17. Sep 2015. 15:02
:: nokia e6

Re: LG Flex 2

Post od Stoudemire »

Ne mogu da nadjem opciju edit. Nakon skoro 6 meseci od popravke, opet krenuo da brljavi i da se restartuje. Radi samo na punjacu,baterija varira (npr 30, posle pokaze 77 pa 91 .. ) Da nema neko bateriju na testiranje na dan a da je iz Bg-a? Potajno se nadam da je baterija :) ako ne,spremna mu je zamena.

Odgovori