LG Spirit

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG Spirit

Post od Ledjo »

Meni je nekako previse bled, stvarno ne znam kako da objasnim, podseca me na Xperiu Z kada sam prvi put video, Samsung previse zasiti boje pa moguce da je ta opticka "varka".

A mozda lupam I ja gluposti :mrgreen:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Купљен. За сад је ок. :) Одличан је екран, кристално јасан, срећа да не купих неки са 480р. Свиђа ми се блага закривљеност. Батерија и звук су исто добри.
Слобода или смрт

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: LG Spirit

Post od Deksi »

I ja sam ga bio merkao ali ne nadjoh povoljan preko oglasa ovde u LE. Glavna mana mu je nedostatak senzora ambijetalnog osvetljenja. Napiši kako kako se oko toga ponaša.
Bestboy uzdravlje da se služiš.


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Хвала Декси. Мени је случајно искочио са гаранцијом. Отац га је ома преузео али мислим да користи предњу камеру као сензор али нисам сигуран. Пробаћу па јављам.
Слобода или смрт

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: LG Spirit

Post od Fox »

bestboy, mislim da nece raditi to sa prednjom kamerom bar koliko sam primetio koristeci ga malo.
U svakom slucaju, za novac po kojem se tel moze nabaviti, uredjaj je vise nego pristojan.
I za pohvalu je sto je sam uredjaj utegnut i sasvim kvalitetno odradjen (za tu cenu).
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG Spirit

Post od Evindzer »

Čestitke i od mene. :)
Smem li da pitam koliko si ga platio (i zašto ne smem)? :D

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Управо пробах, кад ставим на ухо телефон, екран се угаси. Кад погледам екран он се укључи. Ради [FACE WITH TEARS OF JOY]
Спорије ради од г2 али спор није. :) Батерија држи добро тј. 66 сати и 4.5 сата екрана на 2г. Окачићу слике. Плаћен 85е са гаранцијом и свом опремом. Стање 9.9
Слобода или смрт

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Помешао сам сензоре, тек сад видим. Нема за осветљење, није нека мана за просечног корисника. Подешава се по корацима или скроз ручно.
Слобода или смрт

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: LG Spirit

Post od Mladen_90 »

Za bateriju na ovom modelu je malo reci da je odlicna. Sve ostalo, takodje, sasvim pristojno (ekran, kamere, fluidnost, izrada) + subjektivno, neobican i prelijep dizajn. Odlican tel. za taj novac. Velika preporuka za nekoga ko zeli nov tel. za male pare koji ujedno zavrsava sve potrebe prosjecnog korisnika.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: LG Spirit

Post od Deksi »

Pa toliko idu 90e. od operatera sa garancijom, stari par dana. Ja dok sam ga trazio nije ga bilo u LE za 90e. sad ih ima i za 85 ali dzabe kasno.
Nema nema senzor za osvetljenje, mada to ce zasmetati samo u mrklom mraku i bas na suncu, zato su oni i stavili podesavanje osvetljenja da bude lako dostupno.

ilija98
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 235
Pridružio se: Sre, 28. Avg 2013. 19:36
:: LG Spirit
:: E72, 5800

Re: LG Spirit

Post od ilija98 »

Uzeh i ja pre 3-4 dana ovaj telefon. Utisci su odlicni, za te pare bolje nema. Baterija, kamera, izrada, pogodili su ga u centar. Jedan od retkih telefona koji me je odusevio u poslednje vreme.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Све је ту што је заиста потребно а онда ставиш у џеп, као да није ту.
Слобода или смрт

Misha V
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2006. 14:15

Re: LG Spirit

Post od Misha V »

Danas stigao apdejt na android 6.0

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: LG Spirit

Post od Coni »

Prenesi iskustva

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Хахаха дај не зезај! Ћале ће се обрадовати. [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]
Слобода или смрт

Misha V
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2006. 14:15

Re: LG Spirit

Post od Misha V »

Kako da udjem u recovery na ovom telefonu? Uobicajeno vol down + power ne radi, tj.sluzi za hard reset.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: LG Spirit

Post od darkman »

Narode, razmisljam se da uzmem ovaj telefon u Vipu, tacnije hteo sam prvo K8, onda sam citao da ima problema sa baterijom, da mu je procesor jedan od onih sto brzo trosi istu i koji dovodi do zagrevanja, pa sam hteo K10, medjutim stekao sam utisak da za te pare koje treba da odvojim, nudi malo toga i onda sam dosao do Spirit modela, mogu vam reci da sam procitao dosta pozitivnih misljenja o njemu na recenzijama, vidim da ima i Gorilla Glass 3, sto je dobro e sad' ne znam da li je po vama 4.7 inca dovoljno za ekran i zanima me u poredjenju sa ova dva modela iz K serije, sta mislite? :blinky:

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: LG Spirit

Post od knezevic76 »

Odmah ubaciti SD karticu. Kad se optereti interna memorija i pokrene malo više app dolazi do kočenja. Pa onda čišćenje app iz pozadine. Kamera je ,po meni, s obzirom na broj pixela solidna, u mračnim uslovima loša. Leđa telefona se brzo gule jer se u ej oslanja na jednu tačku kad je na leđima , zbog zakrivljenosti. Baterija za prosečno korišćenje je skroz OK, ali kad ga baš koristiš mora se puniti dva puta dnevno. Senzor osvetljenja fali i to je po meni veliki minus. Lolipop radi lepo, ali mislim da bi mnogo rasterećenije radio sa prethodnom verzijom androida. Malo zakrivljen ekran je dobra stvar, čisto zbog ogrebotina kad se spusti na njega. Ugao čitljivosti ekrana nije ništa specijalno, da kažem u klasi. Izrazito lagan telefon.
Bolji od magne i leona. Dizajn je vrlo lep i lepo leži u ruci. Deluje usko, ali samo deluje.
Za 80-90€ ga treba uzeti u razmatranje.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Spirit

Post od bestboy »

Na 6.0 82 sata rada, 2i10 ekrana i jos 35 procenata ima. 6.0 klizi samo tako. 8)
Слобода или смрт

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: LG Spirit

Post od knezevic76 »

bestboy napisao:Na 6.0 82 sata rada, 2i10 ekrana i jos 35 procenata ima. 6.0 klizi samo tako. 8)
To je po meni prosečno korišćenje !

Odgovori