LG G5

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: LG G5

Post od Martin Mystere »

Mnogo star telefon sa već upitnom baterijom i ko zna čime sve još...

Nije kvalitet fotografija jedina stvar koju treba gledati - na stranu to što je to telefon a ne fotoaparat...

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Re: LG G5

Post od talicni »

Nisam zahtevan korisnik i ne treba mi mnogo od telefona. Koristeći jedan dan kolegin note 3, video sam da je to sasvim ok telefon. Meni ne smeta što je stariji model. Ne ganjam nove telefone. Kupi osam G5 jer sam čitao da ima dobru kameru. Jeste dobra, ali ova nemogućnost rotacije u panoramskom modu me baš razočaralo. Nekome je to potpuno nebitno, meni nije. Videću šta ću još raditi.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G5

Post od Ivan Cirkovic »

Vidim da ti rotira same ikonice u tasterima sto je ok. To nije do telefona, vec firmware verzija ne podrzava tu opciju. Telefon ti je 100% ispravan ako mene pitas. Da nije, ne bi ti rotirao ikonice. :wink:

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Re: LG G5

Post od talicni »

Je li imao neko problem da nema opciju fingerprint lock? Kod mene ne postoji u telefonu fingerprint lock. Probao sam vraćanje na fabrička podešavanja i ništa se nije promenilo :(

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G5

Post od Ivan Cirkovic »

Ima ta opcija, ali tek kada postavis patern za zakljucavanje. Ne moze finger da radi bez toga, jer ti prvo trazi da to podesis, pa onda doazis do opcije za finger. :D :D :D

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G5

Post od Ivan Cirkovic »

Odradio update na lg g5 se tek sada na android 7 i posle toga imao jos 3 update-a. Sve sljaka kao sat. Posle prvog update-a koji je bio 1.3gb malo je lagovalo, ali posle sledece zakrpe je eksplodirao i radio kao singerica. Moram priznati da je baterija drasticno poboljsanja u rezimu spavanja, dok je za klasicno koriscenje ostala ista. Sve pohvale za lg. 8)

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG G5

Post od niko1a »

nemoguce, ja u ovo ne verujem, svi smo do sad vec naucili i svima je jasno da je svaki update cista prevara i da ne postoji mogucnost da posle istog neki uredjaj radi bolje, cak ni slicno, jedina mogucnost posle update-a je da se telefon upropasti kako u performansama tako i sa baterijom, zaprepascen sam da vidim da ovako nesto pises i varas ljude na ovakav nacin da bi uradli update i zakopali se.. :shock:

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: LG G5

Post od ciklon »

Никола, не лупетај као Максим по дивизији. Осим, ако је твој пост саркастична опаска на Иваново пређашње избегавање ажурирања и надоградњи система.
Poslednja izmena od ciklon u Pet, 18. Maj 2018. 11:58, izmenjeno 1 put ukupno.

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: LG G5

Post od Joker123 »

niko1a, :lol: :lol: :lol: i ja sam zatečen što sam ovo pročitao od Ćirka prosto ne mogu da vjerujem da je uradio update :lol: :lol: :lol:

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: LG G5

Post od ciklon »

Праштај, Никола, на тешким речима - првобитно сам те помешао са другим ликом. Са малим закашњењем сам сконтао тон твог поста. :smutny: :cry:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G5

Post od Green »

Kod mene evo orkani, uragani, cunami, vulkani i zemljotresi, jer je Cirko uradio update...

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG G5

Post od niko1a »

ja mislim samo da mu je neko hakovao profil i pise ovo umesto njega :lol: sve oprosteno, da naravno sve je bilo sarkasticnim tonom usmereno na njegovo ponasanje i "prosvetljavanje" ostalih korisnika od kad je dosao na forum

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: LG G5

Post od Joker123 »

Šta li je sledeće...Možda kupi neki Huawei ili Xiaomi :lol:

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: LG G5

Post od Batak »

Izgleda jedino ja jos ne radim update. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G5

Post od Ivan Cirkovic »

Ljudi, sacekamo sad da izadju ispravke i prva nadogradnja od 1.35gb jeste bagovala, ali prvi sledeci update od 300mb je resio problem i telefon je leteo. Sledeca dva su bila manja i verovatno neke ispravke. Znaci drasticno poboljsanje u rezimu spavanja, a telefon je dosta brzi. :D :D :D Samo iz tog razloga nisam radio update, jer sam citao malo i strane forume na sta se zale...

Odgovori