LG G7 ThinQ

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: LG G7 ThinQ

Post od dachakragujevac80 »

Televizori su im trenutno No1 u svetu!

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G7 ThinQ

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=ZUuMMQ3 ... K8qpSkGp-6
Samsung Galaxy S9 vs LG G7 ThinQ - Tough comparison [Pocketnow]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G7 ThinQ

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=gUFmvDv ... PWL-319s-6
Otprilike ono što smo i očekivali: ništa inovativno, ali ako cena bude nešto plića, sasvim zahvalna alternativa konkurenciji.
Osim toga, Fišer je jedini pomenuo ono što je meni odmah upalo u oči (isto kao i kod P20/Pro), a to je asimetričan položaj "slušalice" za prijem glasa sagovornika u nezaobilaznoj obrvi.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G7 ThinQ

Post od Green »

Kako nista inovativno? Dosta glasniji i prodorniji zvuk kad se telefon stavi na ravnu tvrdu povrsinu. Mozda je "sminka", ali je inovacija u svakom slucaju.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G7 ThinQ

Post od Evindzer »

Jel' ovo pitaš da bismo nastavili poštovanje o automobilima iz one druge teme? :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G7 ThinQ

Post od Green »

Pa ne, pricamo o inovacijama G7. Opet kazem, mozda je sminka i mnogima beznacajno (u sustini i jeste), ali je ipak novotarija.

I da, automobili su vise napredovali od telefona. :P :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G7 ThinQ

Post od Evindzer »

Novotarije su bespotrebne inovacije. :wink:
Uglavnom, dopada mi se navodna osvetljenost ekrana, a nešto manje i navodno odličan zvuk u kombinaciji sa nekom rezonatorskom kutijom. Osim toga, pružam im ruku što su zadržali svoju širokougaonu kameru, koja je po mom mišljenju mnogo bolje rešenje od crno-bele ili kamere za zum. Ne sviđa mi se obrva i ne sviđa mi se izgled UI-a, ali to je estetika, to je subjektivno, a na Andru i izmenjivo. Pošto nas je ostalo malo redovnih na forumu, sumnjam da će ga u skorije vreme iko ovde uzeti, pa podeliti svoje utiske o ostalim osobinama.
----
https://www.youtube.com/watch?v=dPndPnMUMwQ

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG G7 ThinQ

Post od Sale_M »

Sa najavljenom cenom ce ga inace retko ko sa ovih prostora uzeti. :)

Sent from my Honor 8 Pro
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G7 ThinQ

Post od Evindzer »

Jeste, a u suštini je, rekao bih, jako dobar model. Kad bih morao da uzmem neki sa obrvom, on bi mi bio prvi izbor.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: LG G7 ThinQ

Post od dachakragujevac80 »

A Oneplus 6? [emoji6]

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG G7 ThinQ

Post od Sale_M »

Pojavio se u Vipu u ponudi.I nije preskup koliko je mozda mislio neko da ce biti.23760 uz Neo 10.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: LG G7 ThinQ

Post od Zemun »

Video ga juce u VIPu u Knezu, kad sam ga upalio na trenutak sam pomislio da je p20. :) Po meni nista posebno cak mi g6 nekako lepsi.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG G7 ThinQ

Post od Sale_M »

E,ali navodno ima brigthness displeja 1000nitsa. :)

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG G7 ThinQ

Post od Re_EDuCaTiON »

Lepota je relativna, ukusi su razliciti, ja sam iskreno vise sa dizajn poput Samsung telefona(tj G6 je prvi sa tim dizajnom), ne volim ovo kopiranje iPhone X, sam iPhone X mi je nakazan telefon. Ne svidja mi se i to sto nema oled ekran, ali i to je subjektivna stvar.
U sustini ovaj telefon prati konkurenciju, ne istice se nicim posebno sve vec vidjeno.
Kod LG-ja ne volim to sto stavljaju neke funkcije koje su nepotrebne. Mislim koliko ljudi zapravo slusa muziku na zvucniku telefona i to na supljoj drvenoj kutiji koja pojacava zvuk. To je kao gradski auto sa 4x4 vucom.
Nisam pristrasan, ne volim da biram, a i zasto bi? Uzmem bolje sa svih strana, ali ako LG ne uradi nesto ozbiljno sa marketingom, ima da propadne u svetu telefona. Idite ulicom i pitajte koji je najnoviji LG telefon, niko nema pojma. A pitajte za Samsung ili Huawei (koji je do juce bio u najnizoj klasi sa Alcatelom).
Morace jos i na bojama da porade, opet subjektivno ali, pogledajte Honor 9, obicna plava boja ali ono presijavanje, neverovatno. Pa sada P20 Pro sa kameleon bojom, stvarno prelepo. LG je okej ali dosadan, nista specijalno.
Ako nista drugo bar su zaokruzili uredjaj, ima od svega po malo i nista mu ne fali za razliku od predhodnika.
Ja iskreno zelim da ih malo oporavi ovaj G7 i da G8 bude stvarno nesto novo i dobro kao G2 u svoje vreme, ali videcemo.

Edit: Jeste super stvar kamera sa sirokim uglom, ali zasto ne 3 cipa? Huawei pravi najbolje slike na trzistu i to zbog crno bele kamere koja stvarno pomaze, ali mislim da im je ovaj super zoom jako glupa stvar, zamislite G7 sa 3 kamere rgb, mono i wide angle. Eto inovativno a bolje od konkurencije.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G7 ThinQ

Post od Green »

3 kamere su totalni overkill, osim ako niste pripadnici ove nove generacije beskorisnih, kojima je jedini smisao zivota fotkati se za instagram i fezbuk svakih 10 minuta.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG G7 ThinQ

Post od Re_EDuCaTiON »

Ne fotkam se telefonom koristim profesionalni aparat.
Ne stoji ti ovo sto si napisao gore, ko slika selfije za zadnjom kamerom? Postoje telefoni koji su namenjeni za selfi slike poput J serije u Samsungu, Asus ima neke a i Sony cinimi se.
LG mora da izbaci nesto zbog cega bi neko kupio taj telefon, trude se da imaju dobru kameru ali im ne uspeva, jeste dobra stvar wide angle kamera, ali im je standardna kamera dosta losija od konkurencije, pa samo vidi i selfi kamera je uzas kao da je izasla iz 2004 godine, da ne pricam o Huawei telefonima kojima ne mogu ni da pridju.
Iskreno rado bi menjao taj unapredjeni 3.5mm jack i taj jako dobar zvucnik kojim se hvale za 6gb ram memorije i trecu kameru.
Kada bi LG razmisljao kao ti, verovatno bi propao u roku od 2 meseca. Oni treba i moraju da ponude ono sto se trazi, moraju da odgovore na trziste, ali ne razmisljaju, bar ne vise. Ne mozes da vodis kompaniju i da izbacujes ono sto se tebi svidja, nego ono sto se vecini svidja, ako zelis da nastavis sa radom.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G7 ThinQ

Post od Green »

Ko je tebi sta prigovorio i ko je spomenuo selfije? Ima tu jos stosta da se dokumentuje fotkama: zurkice, "outfit" pre izlaska u noc, sedeljke i dangubljenje po kaficima, sta se zderalo i pilo. Dopuni sam niz...
I sta, vecini se svidjaju tri kamere, pa iz tog razloga proizvodjaci rade takve telefone? Svasta...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G7 ThinQ

Post od гари »

Oni sprovedu istraživanje, i vide da to većini kupaca ili odgovara, ili ih baš briga. Džaba proizvođaču odličan dizajn ako ga niko neće primetiti jer mu je ukus oblikovan iPhonom X.

Sent from mTalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G7 ThinQ

Post od Green »

Huawei je znaci prvo napravio upitnik pre nego sto je napravio P20 Pro sa tri kamere? Vec sam napisao da ljudi ne znaju da li im nesto treba ili ne treba dok to neko ne ponudi. Kakva bre istrazivanja.
Isto tako je Apple sproveo istrazivanje i utvrdio da narod zeli obrvu!? :roll:

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: LG G7 ThinQ

Post od drdekzar »

Vecina njih ni ne zna zasta sluze sve tri kamera, koje au joj presnosti, nikad ne upale pro mod za slikanje, marketing je cudo.Ljudi kupuju ono sto je na velikim reklamama, zgradama, bilbordima, a ne ono sto im treba.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odgovori