LG u880

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Mister_Milan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 17:40

LG u880

Post od Mister_Milan »

da se nastavi pisanje o ovome super telefonu. LG ima veoma dobre i kvalitetne telefone, ali nisu toliko zastupljeni kod nas. Primer za ovo je ovaj model, koji je najprodavaniji 3g telefon u velikoj britaniji i italiji! Pa ako uspete da ga nadjete uzmite ga obavezno

bruyoni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2003. 10:36

Post od bruyoni »

Ajde ako ga vec imas reci nesto o njemu! Koliko mu drzi baterija, jeli trom (i pri kretanju kroz menije i pri pisanju SMS-a), koliko stane appointments-a (task-ova) u organiser ili kako se vec vise zove kod LG-a. Kakav je kvalitet zvuka sto u slusalici sto kod sagovornika sto pri zvonjavi itd...

Aj pozdrav

Vlada_bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 14. Feb 2006. 18:38

Post od Vlada_bgd »

Mister_Milane gde si dekodirao ovaj telefon, svuda sam trazio i nista, tako da ako znas gde moze ili ako zna taj koji ti je prodao telefon, daj napisi adresu. Imam taj telefon vec dve nedelje, ali dzaba mi kad nemogu da ga koristim. Inace telefon je po svim karakteristikama extra.

Sto se tice karakteristika telefona, zvuk mu je odlican pri zvonjenju, posto na sebi ima stereo zvucnike, jos uvek nisam isprobao razgovor posto telefon nije dekodiran, a sto se tice ovog ostalog, nigde nije tacno naznacen broj koliko-cega, pa pretpostavljam da je po principu koliko memorije toliko svega ostalog (mada mi je to malo cudno).

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

e,i mene zanima taj telefon,kod nas se teshko nalazi.Ako ganeko ima,neka pishe gde ga je kupio,po kojoj ceni,shta se sve dobija uz njega,da ga opishe malo... :D
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Vlada_bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 14. Feb 2006. 18:38

Post od Vlada_bgd »

Ja sam ga uzeo od lika kom je burazer u Italiji, pa mu poslao. Cenu necu spominjati jer je to bilo nesto kao ispod ruke.
Telefon je skroz ok, kamerica mu je dosta dobra, nije kao kod nokie, ali je sasvim zadovoljavajuce.
Zvuk zvonjave je extra, ima stereo zvucnike na sebi, slusalice koje idu uz njega su solidne, nemoze nesto jako da se pojaca, ali za ubijanje dosade su sasvim dovoljne. Uz njega sam dobio i rezervnu bateriju, usb kabal.
Nadam se da sam bar malo pomogao.

Pozdrav!

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

jedan od najboljih telefona, mislim ono cena/kvalitet
nemojte se dvoumite i uzmite ga cim ga vidite :D

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

Re: LG u880

Post od miljann »

Kakva sim kartica ide u ovaj telefon?Da li je ista kao i kod ostalih?Da li se u880 moze kod nas koristiti?

Vlada_bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 14. Feb 2006. 18:38

Post od Vlada_bgd »

Kartica je USIM, uzmes nasu karticu i iseces ono zlatno po sablonu koji dobijes uz italijansku karticu, medjutim jos ga nisu dekodirali, tako da kod nas jos uvek nemoze da se koristi (nadamo se da ce sto pre uspeti).

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

Post od miljann »

Meni su u jednom servisu u NSu rekli da ce skoro nabaviti adekvatan program za dekodiranje..Tako da do tada mogu samo da ga gledam...A uz njega nisam dobio nikakvu karticu,samo ono standardno:sluje,cd,usb...

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

ne bih da ispadnem glup :oops: , ali i u LG U8130 ide USIM kartica, ali iste je velicine kao i ova nasa klasicna SIM kartica :?

Mister_Milan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 17:40

Post od Mister_Milan »

USIM katrica ti je kartica za mreze trece generacije, i te kartice idu u sve telefone trece generacije ne samo u lg, medjutin naravno u te telefone mogu da se ubace i standardne sim kartice i radice bez problema samo naravno nece moci da se koriste opcije vezane za mreze trece generacije. u lg u880 ide ta usim kartica ali mini formata, znaci nasa mora da se isece i onda bez problema radi

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Da si ti ziv i zdrav,taj telefon ljudi kupuju kod nas otkljucanog vec mesec dana za oko 200-220 eura! :wink: Ne reklamiraj se,mozes imati problema sa administracijom,odnosno mogu da ti obrisu postove!
Pozdrav 8)

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

mozes i sa obicnom SIM karticom da imas 3G mrezu i da koristis sve opcije mreze trece generacije :P
100% dokazano na licnom primeru!

pozdrav :shock:

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

u880

Post od miljann »

Da li neko zna kako da dekodiram tel tj gdeeeeeeeeeee da ga dekodiram??? :wacko:U Novom Sadu nijedan servis ne moze<Molim vas ako neko zna neka napise?!

MagicMaster
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 17. Maj 2006. 12:40

Post od MagicMaster »

Ej, i ja imam taj fon, cekam vec mesec dana da ga dekodiram. Ima li vesti sa tog polja? Sta se radi po tom pitanju?

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

Post od miljann »

Nema niko prijatelju!Ja sam sve obisao ...kazu za mesec dana,mozda nesto malo manje.Do tada cu da ga gledam i da :cry:

bruyoni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2003. 10:36

Post od bruyoni »

Ja sam odustao od cekanja da ge dekodiraju, sto u svetu sto kod nas ljudi se muce oko njega tako da kad dodje dekodiranje ce garant biti skuplje od 50€ :shock:

MagicMaster
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 17. Maj 2006. 12:40

Post od MagicMaster »

Do 30 evra, dacu. Znaci, i ako bude 50, posle 15 dana bice 40, pa posle mesec dana 30, i tada ja nastupam i dekodiram telefon. Kad sam cekao do sad, sacekacu jos malo.

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

Post od miljann »

Pametno!Kada budu mogli da ga dekodiraju sigurno ce cenaa biti i preko 50e :uhuh: Treba sacekati,mesec,dva.....isplatice se!

MagicMaster
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 17. Maj 2006. 12:40

Post od MagicMaster »

Kazu da se pojavio LG U8500 koji je slika i prilika ovog naseg, samo nema "3" opcije, a moze da se kupi i otkljucan, znaci, nesto se tu muti...

Odgovori