LG P7200

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

LG P7200

Post od And1 »

Zanima me ko ima ovaj telefon (LG P7200) kakavi su mu utisci, sta sve ima, kakva mu je kamera, da li mu je baterija dobra(posto sam cuo da jedva drzi jedan dan)... :)

Dejanko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 23:02

Post od Dejanko »

pa telefon,je zadovoljavajuci u globalu gledano sobzirom na cenu od 170 eura njegov fizicki izgled je fantastican,funkcije ima sve,mp3,ekran 260000 kamera je malo potanja u zatvorenom prostoru.i malo je sporiji.Sto se tice baterije meni drzi 3 dana bez mnogo maltretiranja sa mp3-jem i razgovorom od 20-30min i poslatih poruka oko15.sve u svemu ok aparat za taj novac.zaboravih uz njega sam dobio: punjac, cd, stereo slusalice, plejer kabal, usb kabal i pertlicu za nosenje 8)

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Ala je preteran fon ccc a jeftin !!! jbg trebao san taj kupiti. pozdrav i laku noc pozdrav dobar dan

mmmaneken87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 29. Dec 2006. 20:33

Post od mmmaneken87 »

Ja sam kupio fon pre dan-dva i na fizicki izgled sam zadovoljn ali me strasno nervira sto kad se kuca poruka uzasno je SPOR.MP3 je solidan,nije los ali moze to i mnogo bolje...Uz aparat sam dobio CD, stereo slusalice, memorisku karticu od 64Mb, plajer kabal i usb kabal i malu pertlicu za nosenje telefona!Svidja mi se sto se prenos podataka sa racunara na telefon brzo i kratko traje.Sve u svemu telefon nije los za tu cenu...od nekih 145-150 evra a u nekim radnjama ide i do 190 evra...

edit:
E da hteo sam da vas pitam jer zna neko gde je moguce da se nadje uputsvo za ovaj telefon ako je to nekako moguce...Pretrazio sam mnogo sajtova i foruma ali nista...tako da ako neko zna gde neka javi. Unapred hvala....

Truman
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Sre, 25. Okt 2006. 20:09
Lokacija: Bg

Post od Truman »

Heh ako budem kupovao nov telefon to ce verovatno biti P7200. Tada ce mu i cena pasti...Jedino mi se ne dopada to sto kazete da sporo kuca poruke...

Vladimir84
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 27. Jan 2006. 01:25

Post od Vladimir84 »

Ja sam pre imao V3 i moram priznati da je V3 mnogo kvalitetni od P7200. Plastika mu je blago receno ocajna posto ne trpi ni najmanje grebanje sto me uzasno zivcira.... tako da sam uspeo da ga izgrebem na dva tri mesta... Drzim ga u torbici za fotoaparat tako da nemam ideju gde sam ga izgrebao........ Zatim ima problem .... posle tacke nece da sam stavi veliko slovo...... a to da je spor kada kucka slova i to je tacno mada se na to brzo naviknes...... sve u svemu telefon je dobar ali motorola je bolja......

ultimo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 21:18

Post od ultimo »

Gde mogu da nabavim bateriju za ovaj telefon dobio sam ga free al baterija drzi 3 sata ! 8)
Ima li neka radnja gde se to prodaje,pijaca...?

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Pa ima po svim malo bolje opremljenim shopovima...udjes i trazis bateriju za taj model i to je to..mozda imas i na pijaci..odakle si?

ultimo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 21:18

Post od ultimo »

Ja trazio u par prodavnica i nema ;P
Ako znash gde ima u beogradu mogao bi da mi preporucish :)
I smara ovo sa 100 karaktera!

goranj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 04. Maj 2007. 17:33

Post od goranj »

ultimo, pa ako ne nadjes nigde uvek mozes da potrazis na tezgama na novobeogradskom "buvljaku" (OTC). Tamo ces pre pronaci neke baterije nego u radnjama.

Odgovori