Nova religija

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Nova religija

Post od miodrage »

Stvarno nema smisla da mi se brisu postovi.... Pogotovu kad su zanimljivi, da ne kazem smesni... Ajde neka digne 2 prsta ako sme onaj ko je to uradio :D

Elem evo vesti:
Mnogi se pitaju šta je to što Apple korisnike čini tako privrženim brendu. Da li se radi samo o kvalitetu ili se jaka privrženost pripisuje nekom iracionalnom osećanju.
Tim naučnika odlučio je da ispita Apple fanove tako što je skenirao njihov mozak magnetnom rezonancom dok su im se prikazivale fotografije Apple gedžeta, prenosi BBC.
Rezultati do kojih su došli pokazuju da se pri gledanju tih fotografija stimuliše isti deo mozga koji se stimuliše kod vernika, kada im prikazuju slike vezane za njihovu religiju.
Iako nije isključenu da bi sličnu reakciji mogli da izazovu i neki drugi brendovi ili omiljena muzička grupa, saznanje do kojeg su naučnici došli možda može da objasni zbog čega ljudi čekaju satima, nekada i danima u redu kako bi kupili najnoviji Apple gedžet, ili zašto je nedavno došlo tuče, kada je u Kini iPad 2 pušten u prodaju.
Slika

Ne znam za vas, ali mi se tet sve vise svidja :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ione
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Uto, 24. Feb 2009. 07:28

Post od ione »

Nemoj da nasedas,kineski tet...vidi se odmah da je kopija :D
Ja dizem palac za Livestrong narukvicu :)

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Боље би било да им проверавају регију испод ћега, разултати ће бити видљиви без специјалних апарата.
Што се тиче оне туче око ајпеда, разумем да се туку као ми деведесетих око уља и хлеба или роми сад око неке помоћи али око ајпеда...то могу само црвени ботови, једини гори од америчких ботова.
Слобода или смрт

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

miodrage, stvarno nema smisla, tema je bila na mestu... ali u sekundi sam predpostavio da je vest sa "b92 tehnopolis šarenice" :lol:

Valjalo bi i zaraditi nešto na toj novoj religiji - samo za prave vernike, prodajem apple papuče, 43, indoor use, 2g.stare, 100 EUR fiksno
Slika
;)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Vlada Zem, ma jok nisu zagrizene :D

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

... to im samo podiže cenu, jer ih je ujeo sertifikovan "apple dog" :D
Ajd sad bez zajebancije...
Ima u tome nešto (stimulacija delova mozga), mislim nebitno da li je apple, android, symb...
Svako ko to "nešto" voli je i "napaljen" i "magnetna" će to i registrovati...
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Vlada Zem, prvo da ih malo properes... i moram da imam na njima pravi znak jabuke, ovako tesko da cu da ih prihvatim. Na kraju krajeva, samo Chuck Norris ima celu jabuku na svom iPhone-u
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

miodrage, već postoji slična tema...:) Zaista nema potrebe da otvaraš novu...:) Apple je nova religija (Fox News)

Za sada LOCK...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zaključana tema