iPhone 3G

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Reklamu za novi iPhone 3G mozete videti >>OVDE<<
:wink:

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Dobar je,da gori ne moze da bude...

:D

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Telefon super izgleda, i ima puno interesantnih stvari, ali kao što su već rekli prije mene, stvarno nije za iole zahtevnije korisnike! Rado bi ga koristio kao drugi telefon!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Pix
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 08. Maj 2007. 17:51
Kontakt:

Post od Pix »

Spyker napisao:Pix, a sto je telefon nula
Jesi li probao pricat na iPhone ??? Kao sto rekoh koristio sam iPhone i kvalitet razgovora je uzasan, a da nepricamo kako je nezgodno razgovarati sa onako oblikovanom ciglom. Poruke - Ono slaganje poruka me iritira, ali dobro, to kako ko voli, ali nema MMS. Sad ces reci niko to ne koristi, e pa ja koristim, poruke sa govorne poste mi preko mmsa stizu i puno je lakse od zvanja i preslusavanja.
KAO kameru koristim, bluetooth jedina prednost... Brate, slusas li ti sebe? :dry: Sad bi mogao ispisati tri strane odgovor, ali necu jer vidim da imam posla sa iphone fanboyem (toga ima van amerike ?? :blinky: ) koji dalje od tog cuda ne vidi.

Jedino sta se mora priznati iPhoneu je to sto je poterao prave proizvodjace telefona da rade na touch pristupu.
You hear the one about the fella who died? Went to the Pearly Gates and St. Peter let him in. Sees a guy in a suit making a closing argument and says, "Who's that?" St. Peter says, "Oooohhh, that's God. Thinks he's Denny Crane."

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Vec sam davno jednom napisao da smatram da je iPhone uneo revoluciju na trziste mobilnih telefona koje se sada moze podeliti na period pre i posle pojave istog. Prva verzija je imala ozbiljne nedostatke. Druga ih, vidimo, i dalje ima. mislim da ova verzija nije donela nista revolucionarno u odnosu na prvu, a nazalost tako ce i ostati jer su ameri veliki postovaoci svojih zakona i DRM-a. Takodje mislim da ovo nikakav hack ne moze da odradi, jer je to na hardverskom nivou.
Rezime: ostajem pri svom predjasnjem tvrdjenju da je ovo sjajan SEKUNDARNI fon, ali i da je kao takav skup. KAo primarni fon moze da sluzi samo ljudima koji fon koriste za prichu, tui tamo neki SMS i browse-ovanje Internetom. Sve ostalo... :shock: :shock: :shock:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Iphone je EKRAN (gledljivi video, net itd) i fantastična kontrola (ergonomija) preko njega. Ovo je meni bilo kao prvenstveno "muzički" telefon a baš tu je I verzija pobacila, videćemo za II
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ne znam,to za muziku je ZAISTA podeljeno. Evo spyker kaze da je super,jedan lik kaze da je SIT,i da bas zbog toga prodaje Iphone. Kao sto miodrage rece,nijedan nije digao prasinu kao Iphone,al njesra ostaje njesra. Iako sam se SAMO zbog tog ekrana i kul efekta razmisljao da ga kupim... :P
Nokia E71... Elegant, but deadly

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

taj ekran je dobar, a smeshan mi je kad ga uporedim sa psp-om. ne smeta da nosim telefon i psp, bash naprotiv. iz istog razloga sam fleksibilniji prema fonovima jer mi bash ii ne trebajju dva gadgeta sa wifi-jem.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pix, kao prvo IMA MMS, odavno postoji program za to.
Kao drugo niti sam fanboy niti me briga za tvoje misljenje. Ja sam kupio ovaj telefon radi zezanja i u tome mu nema ravnog.
A tvoju veliku pamet si pokazao kada si me pitao da li sam pricao na njega?!? Imam ga mesec dana, sta mislis da li sam pricao? Zvuk nije kao na Nokiji n82, ali nije ni mnogo losiji...
Uostalom sta se ja koji djavo ubedjujem sa tobom? Nemamo iste potrebe, tebi je vano jedno, meni nije, i meni iPhone odgovara i gotovo...
kapoerista90, Muzika je katastrofa sa obicnim sluskama, ali kada se stave kvalitetnije, onda je super... E, sada, ti imas nesposobnjakovice koji ne znaju ni da gumu preseku na dva dela, sto je jednostavno i nema sta da podje naopako, a bez toga slusalice ne mogu u iPhone. Ja sam se u pocetku plasio i probao to na nekom krsu od slusalica i kada sam video da nije komplikovano, onda sam uradio i na cx300 i sada je super... Znaci zvuk je dosta dobar...

Samo, hoce li mi reci neko koja je to od OZBILJNIJIH funkcija koja je na iPhone-u ne moguca? Ja znam da ima boljih poslovnih telefona, ali za ovo sto je meni (i opet naglasavam MENI) potrebno, nema boljeg...
iPhone + CX300

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

A vi ste svi neki experti?? :D treba vam svima nesto extra? Ajde ne preterujte, iPhone je ok skroz, ako vam se ne svidja niko vas ne tera da kupujete :)
5800 XM

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

da dzhek od slushki mora da se seche na nekoj nokiji, samsungu ili se-u mislim da bi direktora natakli na neomashtjen kolac a fabriku ritualno spalili ali kad je na iphone-u onda je ok.
Poslednja izmena od darkado u Čet, 12. Jun 2008. 20:50, izmenjeno 1 put ukupno.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Telefon je skroz zanimljiv.
Iako su ga unapredili na funkcijama koje ljudi, pogotovo kod nas ne koriste.
Ali, let's cut the bull s#|t, jedno pitanje ozbiljnije prirode koje je proisteklo iz enormne lenjosti da tragam na netu dok mi sljaka torrent koji mi ubija sav upload.
Koja verzija softvera je u novom ajfonu?
Interesuje me da vidim, hocu li moci da dekodiram to chudo, jer dolazi mi ortak iz Amerike, pa da vidim da li da ga cimam da mi ga donese, jer je cena ultra, ali ultra-smesna.
I interesuje me kako ce se nabavljati taj ajfon.
Hoce li isto moci da se uzima u iphone store-u, pa kasnije da se aktivira na mrezi ili kako?

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

nisu retardi da i ovaj put daju da ga aktivirash gde hotjesh. ima na engadgetu, netjesh motji da izadjesh iz radnje bez potpisanog ugovora
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Spyker, stvarno nisam imao do sada prilike da koristim iPhone (nesto sam se na kratko igrao sa jednim od jednog poznanika - vrlo malo i kratko) ali koliko ja vidim, on ne moze da ubaci svoje zvukove za sve i svasta. Posto ja ovisim o tome da potpuno personalizujem svaki svoj uredjaj za mene je ovo jedna od neoprostivih mana. Ako ipak ima nachina, ja se izvinjavam na svom neznanju.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

miodrage, moze da se ubaci, ima programa i a to.
Kada kazem da zadovoljava skoro svacije potrebe, ne mislim na tebe, jer znam da si ti jako zahtevan korisnik, i da ti e61 odgovara. Ali, ima mnogo onih koji nisu kao ti, kojima ne treba toliko stvari, kao sto sam ja, i meni je iPhone super :wink:

darkado, pa bolje i da se malo isece nego da ga ne bude kao na samsunzima, se-ovima, mnogim nokijama... Mislim na ulaz za sluske...
iPhone + CX300

djalf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 02:26

Post od djalf »

cebzab napisao:Koja verzija softvera je u novom ajfonu?
Interesuje me da vidim, hocu li moci da dekodiram to chudo, jer dolazi mi ortak iz Amerike, pa da vidim da li da ga cimam da mi ga donese, jer je cena ultra, ali ultra-smesna.
I interesuje me kako ce se nabavljati taj ajfon.
Hoce li isto moci da se uzima u iphone store-u, pa kasnije da se aktivira na mrezi ili kako?
U novom bi trebalo da bude 2.0 verzija i sigurno nece moci da se otkljuca softverski i tako lako kao prvi.
Sto se tice cene, Vodafone Italia je objavio da ce za Pripejd korisnike 8GB model biti 500e a 16GB 600e. To je i njihova realna cena.
Baci pogled ovde:
http://www.ipodobserver.com/story/36206
U Americi ce na AT&T mrezi na dve godine ugovora biti 199$, s tim da ces pretplatu MORATI da placas i da na kraju iznos izadje za 150$ veci nego sa paketima koji su imali prvi iPhone.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

499 i 569 tachnije .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

djalf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 02:26

Post od djalf »

Neverovatno kako ljudima 499 i 500 evra nije isto!
:uhuh:

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

djalf, hvala na info
Ali, budimo realni, neko ce ga pre ili kasnije odraditi.
U najavi prvo ce se otkljucavati sa turbo simovima, dok ne izvali softverski da ga srede bez cimanja.
Kada je jako dobro pitanje.

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Imao sam Ipod Touch 8gb i smorio me uzasno,toliko sam se nalozio na njega da sam se na kraju izgoreo... :x

-Kada sam otworio kutiju,moje reakcije su :o :o :o ,ali posle pola sata - sat uzasno smara,tako mislim da je i za Iphone...prwi utisci su strawa,a posle :disgust:

::ajfon nikad::

:wink:

Odgovori