iPhone 6

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od miodrage »

Zvanicno kosta koliko pise u Apple Store, ili koliko ga operatori nude uz pakete. Kod nas ga jos niko ne nudi (cekamo Telekom), niti imamo Apple Store, tako da kod nas kosta koliko kosta...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

prestigem
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 05. Sep 2014. 10:46
:: S4

Re: iPhone 6

Post od prestigem »

Pa pazi, ja sam odlozio put u Nemacku izmedju ostalog jer sam cekao i 6ica da izadje.
Sad gledam znaci ako kod njih u Store-u kosta 700e i na to se odbije 20% povracaj pdv-a izasao bi me telefon oko 550e.
To mi deluje nesto malo para? Osim ako nije ta cena sto pise za neki paket a ne za kes.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: iPhone 6

Post od bata bogdan »

@prestigem
Možda ti pomogne ovaj link od t-mobile. de
Ne vidim nigde cenu za keš.
https://shop.telekom.de/mshop/top-smart ... _top_handy
Huawei

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: iPhone 6

Post od Joxy »

Daleko od toga da je 550€ malo za jedan telefon, naprotiv, ali je tačno da su cene u ostatku sveta dosta niže nego kod nas. Najjeftinije bi trebalo da je u SAD-u i Kanadi.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od miodrage »

Najjeftinije jeste u USA i Canadi, a u Evropi u Svajcarskoj. Kasnije, najjeftinije bude kod nas :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: iPhone 6

Post od Joxy »

Da, da, zaboravio sam na Švajcarsku, čuo sam i da je tamo dosta niža nego kod nas. Uglavnom iz Švice najviše i nabavljaju verovatno.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

http://balkanandroid.com/poznate-cijene ... one6-plus/
Kod nas dodajte još nekih 200-300 evra i eto vam cene!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

ja sam vam napisao cena i tako se vec i pojavljuju aparati po store-ovima...

nema nicega cudnog sto ce kod nas zbog nepostojanja apple store-a i aparata kod operatera cene biti malo vece i sto ce biti po oglasima bezobrazno skupih aparata...

kao da je ovo prvi model sa cenama preko 700, 800eur u pocetku...

ne kapiram odakle ovolika pompa uvek kada se iphone pojavljuje, 6 strana ste ispisali koje nema veze sa temom,pogotovu kod ljudi koje ovaj model uopste ne zanima...

i skupljacu pare da ga kupim iako je to nerealno mozda za moj standard u necijim ocima i to me tudje misljenje apsolutno ne zanima...

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Одг: iPhone 6

Post od Joxy »

luca napisao:i skupljacu pare da ga kupim iako je to nerealno mozda za moj standard u necijim ocima i to me tudje misljenje apsolutno ne zanima...
Sve je objašnjeno ovom rečenicom. Nažalost većina ljudi (posebno Apple-ovaca) kupuje telefon kao neki statusni simbol u društvu, a ne da uživa u samom uređaju i svim što on pruža.
Ne mislim ništa lično naravno, nego rečenica lepo opisuje stanje ljudske svesti.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

Kako ti mozes da znas zasto ja ili neko drugi kupujemo taj telefon i sta on nama znaci kada nas ni ne poznajes!?

Nemojte lupati i donositi nekakve zakljucke povrsne ili sta ti ja znam kakve!

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: iPhone 6

Post od bata bogdan »

Na zalost...danas ima previše pozera koji pojma nemaju mogućnosti takvog telefona...to jest smart phona...
Lepo je čuti kad neko kao iLuka kaze, skupine pare i kupiće ga pre ili kasnije...kad čovek i zna šta kupuje...mada takvih je danas malo a pogotovo oni koji imaju mogućnost da mogu da kupe bilo koji fon tek oni većinom koriste fon poziv sms i to je to...
Huawei

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

Ljudi o cemu vi pricate!?
Jeste vi nekad bili na nekim "pozerskim" mestima u Bgd i videli sta ti tzv pozeri nose? Samsung 95% ljudi nosi tj drzi na stolu da se vidi.
Odakle ta kolicina predrasuda o apple uredjajima!? Iphonova ima kod nas 10% na ulicama, sve ostalo je samsung.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Одг: iPhone 6

Post od Joxy »

iLuka napisao:Kako ti mozes da znas zasto ja ili neko drugi kupujemo taj telefon i sta on nama znaci kada nas ni ne poznajes!?

Nemojte lupati i donositi nekakve zakljucke povrsne ili sta ti ja znam kakve!
Taman posla, rekao sam da nije ništa lično. Samo sam izvadio jednu rečenicu iz tvog teksta koja najbolje opisuje današnje društvo, ponavljam ništa lično.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: iPhone 6

Post od bata bogdan »

@iLuka očigledno si me pogrešno shvatio...naglasio sam uopšte smartphona bilo koji...al dobro...zar nema previše pozera uopšte kod nas????
Neću ni da idem u Off...vidim da sve znaš...uzivaj...a nista protiv tebe nije receno...vec za pozere...a ako te to pogodilo onda Sorry...
Huawei

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

@Joxy - eto ni ja nisam mislio nista licno vezano za tebe nego sam predstavio kako nas narod razmislja o necemu nasumicno izabranom...

predrasude, sujeta na svakom cosku o necemu ili nekome koga ni ne poznaju...

@bata bogdan - sve je jasno, nisam se osetio prozvanim.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Одг: iPhone 6

Post od Joxy »

iLuka napisao:Ljudi o cemu vi pricate!?
Jeste vi nekad bili na nekim "pozerskim" mestima u Bgd i videli sta ti tzv pozeri nose? Samsung 95% ljudi nosi tj drzi na stolu da se vidi.
Odakle ta kolicina predrasuda o apple uredjajima!? Iphonova ima kod nas 10% na ulicama, sve ostalo je samsung.
Ima i u tome istine. Tebi stvarno svaka čast, pratiš forum, razumeš se u telefone, ništa za tebe nije rečeno, samo kažem previše je onih koji kupuju najnoviji model da bi došli u kafić i izvadili ga na sto pred društvom i ostalim ljudima. I tu si u pravu kad kažeš da nije samo Apple u pitanju. Kad vidim neku devojku sa S4 ili možda čak sa S5 (ako je čula da je izašao) kako ga drži u ruci, a daj Bože da zna i koristi, lupam, 20% njegovih mogućnosti.
Odosmo u preveliki off, morao sam da odgovorim.
Elem, meni se lično sviđaju oba nova modela, posebno Plus, ali sada da uzimam neki iPhone, definitivno bi to bio 5S.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

luca napisao:Ljudi o cemu vi pricate!?
Jeste vi nekad bili na nekim "pozerskim" mestima u Bgd i videli sta ti tzv pozeri nose? Samsung 95% ljudi nosi tj drzi na stolu da se vidi.
Odakle ta kolicina predrasuda o apple uredjajima!? Iphonova ima kod nas 10% na ulicama, sve ostalo je samsung.
A 95% selfija u ogledalu su sa Iphonom,i maskama sa izrezanim krugom na "leđima" telefona,da bi se videla "jabuka"! ;) :P

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od skar »

jadna majko onom ko kupuje telefon da pozira sa njim !!! telefon se uzima jer zadovoljava potrebe! ja sam posle testiranja mnogih odlucio za 5s...jer baterija dobro drzi,izvrsna je kamera,radi glatko,i pored svega odlican dizajn...nikad ga ne bi uzeo da bi ga stavio na sto u nekom kaficu...a i telefon ne stavljam na sto...pice uvek moze da se prospe :) eyo ti belaja...tako da ce ovaj iphone kupiti dosta "gazda" da sr vidi ko fura i 10% nas koji cemo da uzivamo u njemu

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Одг: iPhone 6

Post od Ledjo »

Bio ja sa ortakom u kaficu, kad mali cigan protrci i odnese mu telefon :grin:

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Одг: iPhone 6

Post od Joxy »

^ Ima svakakvih ljudi. Između ostalog može i to da bude razlog, ali glavni je taj da ne daj Bože uvek može da se prospe piće na sto.
skar napisao:jadna majko onom ko kupuje telefon da pozira sa njim !!! telefon se uzima jer zadovoljava potrebe! ja sam posle testiranja mnogih odlucio za 5s...jer baterija dobro drzi,izvrsna je kamera,radi glatko,i pored svega odlican dizajn...nikad ga ne bi uzeo da bi ga stavio na sto u nekom kaficu...a i telefon ne stavljam na sto...pice uvek moze da se prospe :) eyo ti belaja...tako da ce ovaj iphone kupiti dosta "gazda" da sr vidi ko fura i 10% nas koji cemo da uzivamo u njemu
To se ceni, svaka čast.

Odgovori