Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

Post od iLuka »

Jesu apple telefoni stvarno superiorniji u odnosu na konkurenciju ali da su preterali sa cenama - jesu...
Mada i kad se pojavio ip6 je bio 620e u Svajcarskoj, i dosta lepo drzi cenu zbog kvaliteta...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

Post od Azimuth »

@znemanja, izadje me ovaj koliko i tebe 6+ od 16GB. A tih 10€ popusta su te castili samo da nosis taj zlatni :D

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

Post od iLuka »

nesto mi ta cena od 700 u mts-u deluje bas mnogo? moj je bio 59000, kako je tako velika razlika za sledeci model od 64gb?!

p.s. evo sad pogledah, 14000din je skuplji uz isti paket taj od 64gb od mog... mnogo... :(

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

Post od znemanja »

@Azimuth, dobar si, imas argument za svaku situaciju. No, 10 evra je 10 evra a ti gledaj to kako god hoces :):)
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

stipac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 83
Pridružio se: Sre, 16. Apr 2014. 20:58
:: IP6
:: TAB S2 T810

Re: Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

Post od stipac »

video sam neke komentare da neko pise da ako se ajfon sa neke nase mreze pokusa aktivirati, da ce se otkljucati.

ja sam danas imao priliku da aktiviram 2 sa telenora i jedan sa MTS mreze, i sva 3 sam probao sa stranim karticama i nece.

tako da ne racunate na to, nazalost.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Ovo su cene novog iPhonea kod nas, i u regionu

Post od Azimuth »

@stipac, to su bile price za malu decu. Neko pustio buvu pa se ljudi ponadali. Postoje dva nacina da se otkljuca telefon. Prvi je da se to uradi direktno preko Apple korisnickog, a drugi da ga maticna mreza otkljuca.
@iLuka, jeste, osetna je razlika. Kada sam narucivao, uz box paket iP6 16GB je bio 3000 mesecno, ovaj od 64GB je tacno 500din skuplji. Kad ovako gledas onda se ta razlika i ne oseti ;)
@znemanja, pun sam argumenata :D sve se suzdrzavam da se zezam na racun vas fancy momaka :P

Odgovori