Apple Watch

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Apple Watch

Post od Baraba »


artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Apple Watch

Post od artifex »

Cena je bezobrazluk,ali su ovce tu da bi se sisale tako da ne sumnjam u milionsku prodaju ovog sata.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Re: Apple Watch

Post od napalm death »

..ali nacin na koji su prezentovalu skinove je uvredljiv. Meni su i dalje ovi satovi za osobe koje su ljene da vade telefon. Nikako da vidim potrebnu funkcionalnost.

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: Apple Watch

Post od Nennad »

Dizajnerski je prilično loš s obzirom da dolazi od Apple-a. Realno, krug je mnogo bolji oblik za sat. Plus onaj dongle za punjenje, zašto uvek mora neki proprietary deo da ubace, zašto ne obično wireless punjenje kao kod ostalih smart satova?! Dalje, upravljanje pomoću crown će biti hit and miss, pogotovo što prvi klik aktivira siri. Razgovori preko sata, fancy but weird, može ako se ubaci i blutut slušalica.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Apple Watch

Post od Baraba »

Više o satu na zvaničnom sajtu i cene svih varijanti:
http://store.apple.com/us/watch

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Apple Watch

Post od iLuka »

Sve sam cuo, sve video i sta znam... Onako... Sigurno ce se prodavati i postati neki deo svakodnevnice, ne samo apple watch nego i svi ostali... Mozda da malo zazivi pa da onda komentarisemo :)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Apple Watch

Post od Joxy »

Али цена, и до 10 000$. Ту су претерали стварно. За тај новац, ако већ говоримо о сату, може да се купи сат да ти памет стане и за који ће цена кроз пар година да буде иста ако не и већа док ће за исто толико времена већ да изађу наследници овог паметног сата и његова цена ће сигурно бити значајно умањена у односу на ову сада. :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Apple Watch

Post od Azimuth »

^ onda bolje da kupis sada nekog jugica pa ce i on kroz 100 godina mozda postati oldtajmer i imati vrednost.
Sa druge strane, zasto Bugati kosta toliko koliko kosta kada ce te odvesti od tacke A do tacke B isto kao i svaki drugi auto koji je ispod 10 000e?

Ovaj sat od 17k je prosto stvar prestiza. Ovi ostali i nisu toliko skupi, cak nisu ni proporcijalno skuplji koliko je Ajdon u odnosu na konkurenciju. Nesto sasvim drugo je pitanje potrebe. Ja licno nemam potrebu za ovim cudesima i necu nikada kupiti ovakav klasican sat, ali mi se nesto kao onaj Gear Fit jako svidja (ako postoji uopste pandan tome u Apple svetu), cisto zbog treninga/aktivnosti i pracenja nekih podataka.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Apple Watch

Post od Joxy »

Ако неко већ хоће да издвоји толики новац за сат, чему онда куповина паметног сата кад може да има јединствени, ручно рађен сат? Говоримо о сату, да не помињем шта све може да се узме за 10 000+ $ али свакако то није тема сада а и лепо си рекао, то је ствар престижа, свакако тај сат ће куповати само људи који не мисле шта све могу друго да купе за тај новац. ;)
Пун је Али тих паметних сатова за по 30-ак $ који су компатибилни и са iPhone и са другим смарт телефонима, па ето прилике ко жели да се мало боље упозна са овим геџетом.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Apple Watch

Post od Evindzer »

Braćo, imam jednog prijatelja koji je na poklon dobio Eplov sat, i hteo je da ga poveže sa LG G2. Da li je uopšte moguće povezati ga sa nekim Androidom, ili je to ipak rezervisano samo za Ajfon? Hvala.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Apple Watch

Post od Azimuth »

Mislim da je iskljucivo za iP. Koji sat? Dimenzije? Narukvica?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Apple Watch

Post od Evindzer »

Ne znam još detalje, samo mi je danas poslao poruku s tim pitanjem, a ja ga prosledio ovde pametnijima od mene. :wink:
Sledeće nedelje ću do njega da "overim" to čudo, pa ću znati nešto više. :)
Inače, negde na netu sam čitao da je Epl radio na mogućnosti povezivanja svog sata (ne znam koje verzije :unsure:) sa Androidima, pa sam mislio da je to već obavljeno, ali izgleda da još nije.. Nisam baš verziran po pitanju smart-satova, jer me to ne interesuje mnogo.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Apple Watch

Post od miodrage »

Mislim da je es'kluzivno moguce vezivanje sa iPhonom, i nicim drugim, tj, verovatno moze neki MacBook i iPad (Apple u svakom slucaju).
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori