iPhone 6s

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Kad iskljucim internet neke stare snimke nece da pusti bez njega,znaci da su na icloudu,e sad moguce da sam ih ja izbriso iz memorije telefona i ostali su samo na icloudu?!
EDIT :meni je ova opcija ,,icloud photo library,,ukljucena,jel mozda treba to da iskljucim?

marko.jtd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Pet, 15. Avg 2014. 00:48
:: LG L9 II
Lokacija: Topola

Re: iPhone 6s

Post od marko.jtd »

iLuka napisao:Trebo bi da puni ALI od 0-100 za oko 2:30h... to nije sporo, naprotiv.
U poredjenju sa S7 /S7 edge koji se puni 0-100% za 1:30h na brzom punjenju, ili malo manje od 2h na obicnom punjenju... to je presporo.


Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

da, mozda i jeste ali to nikog ovde ne zanima niti je to iko ovde pitao.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: iPhone 6s

Post od niko1a »

pa kad vec objasnjavate coveku kako "nije sporo, naprotiv", i ubedjujete sebe i druge da je to Apple bas tako i zamislio i da i treba bateriju od 1800 mAh da puni toliko onda je normalno da neko stavi takvu konstataciju koliko je to zapravo smesno punjenje sto se tice brzine.

marko.jtd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Pet, 15. Avg 2014. 00:48
:: LG L9 II
Lokacija: Topola

Re: iPhone 6s

Post od marko.jtd »

Vosano napisao:Telefon sam juce uzeo i ono sto mi smeta je izuzetno sporo punjenje baterije.Treba mu vise od dva sata da ga napuni.Jel to normalno?
Evo ga pitanje.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

decko je pitao u odnosu na apple uredjaje da li je njegov primerak falican ili nije. naravno da nije falican i to je normalno.


ako vam smeta brzina punjenja kod apple uredjaja kupite neki drugi nemojte se ovde redjati sta je kome normalno ili nije.

meni je normalno i ne zelim da se raspravljam o vasim kriterijumima i iskustvima.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od sugarcoated_ass »

Jbt, za ovo nisam znao. Znači Apple korisnici baš svašta tolerišu. [emoji38]
S druge strane se kukalo što P9 lite puni 3000 mAh skoro 3 čuke... Koliko bi ovaj punio da ima toliku bateriju? :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 6s

Post od Evindzer »

pshnd napisao:Jbt, za ovo nisam znao. Znači Apple korisnici baš svašta tolerišu. [emoji38]
Naravno da tolerišu, kao i korisnici svakog drugog sistema. Zato treba izabrati ono što je najbolje za sebe i ne napadati druge - ali j***ga, forumi tako ne funkcionišu.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od sugarcoated_ass »

Ma znam. Baš mene briga nego ono... Kad pogledam koliko uređaji koštaju, a tako neke stvari zeznu. Dok s druge strane se uređajima sa skoro duplo većim kapacitetom baterije, a upola nižom ili čak trećinom cene se zamera isto toliko vreme punjenja. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: iPhone 6s

Post od niko1a »

iLuka napisao:
meni je normalno i ne zelim da se raspravljam o vasim kriterijumima i iskustvima.
ako ti imas niske kriterijume ne moras da ovde svima objasnjavas kako tebe to ne zanima i kako si ti iznad toga, uostalom decko je sam konstatovao da mu je punjenje previse sporo i o tome se povela prica, a ti sto si tako iziritiran kad cujes neke primedbe na jabuku to je vec tvoja neka licna frustracija. svi su samo na osnovu njegove konstatacije pridruzili se misljenju da je lose punjenje u odnosu na (sve) druge uredjaje i nema potrebe da ti sad objasnjavas kako tebe to ne zanima, niko se sa tobom nije ni raspravljao..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

iPhone 6s

Post od iLuka »

Moram da objasnjavam zato sto je decko pitao nesto.
Nista nije on konstatovao vec pitao da li je to normalno. Zasto ne citiras sve sto sam napisao gore?
Nisam iziritiran zbog primedbi na apple vec zbog takvih smaraca kao sto si ti koji se javljaju u delu foruma koji “ih ne zanima, smara, nikad ne bi kupili apple” itd...
idi bre kupi sta ti odgovara pa tamo piskarajte sta vas zanima...

Ceo forum je vas grupica usrala i samo smarate nekim glupim moralisanjem i lecenjem kompleksa.



Sent from my iPhone using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od гари »

Mali je off, ali pošto ste se dotakli i Apple-a uopšteno... Moja devojka je prilično zadovoljna brzinom punjenja iPhona SE. Nemojte me držati za reč, ali mislim da se napuni za sat i po, i to je super.

Možda je ovo situacija takva sa 6s, a da je ipak značajno bolja na recimo sedmici ili osmici?

Sent from mTalk

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: iPhone 6s

Post od 1808 »

niko1a napisao:...da je lose punjenje u odnosu na (sve) druge uredjaje...
Čovek nije pitao da li je to normalno u odnosu na druge uređaje, već za 6s koji je tek kupio i takav odgovor je dobio.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od гари »

Au, šta će ovo biti, dojahao 1808, i to kao vitez na belom konju. :D

Sent from mTalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Nema resenja za ovo. Stalno iste price, isti ljudi, mesanje baba i zaba itd. I kad budu obrisali opet ce se na drugom mestu desiti isti problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: iPhone 6s

Post od niko1a »

Vosano napisao:Telefon sam juce uzeo i ono sto mi smeta je izuzetno sporo punjenje baterije.Treba mu vise od dva sata da ga napuni.Jel to normalno?
izuzetno sporo punjenje, to je konstatovao, a kad kaze da li je to normalno za ovaj model ocigledno pita jel taj njegov primerak ok jer ne zna kakva je situacija na jabuci, znaci sta god da je koristio pre toga nije navikao da bude ovako sporo, sta tu nije jasno. jedino lecenje kompleksa ovde vidim od tako okorelog jabucara koji brani taj svoj izbor po svaku cenu i onda kad se nekom ukaze na neki nedostatak on se ubacuje sa pricom to je sve super, mene ne zanimaju vasi kriterijumi i sl, smaras tu bzvz sa nekim svojim vidjenjem da je sve tako kako je zato sto tako treba. druze kupuj sta hoces kao i svi, samo nemoj da ides i siris tu filozofiju kako je ovo najbolje jer ti mislis tako, svaki uredjaj ima neki nedostatak i treba ljudima ukazati na to, jer ocigledno je da neko ne zna za ovakve stvari i tek kad kupi sazna i vidi da mu smeta.

ne moras biti bezobrazan bez razloga..

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

@niko1a, mislim da nisi shvatio pitanje, vec izvukao iz konteksta, pa otuda i ovo tvoje pisanije.
Spustite loptu, nema potrebe za “vikanjem” ili vredjanjem.
Decko je konstatovao da na njegovom telefonu punjenje traje dugo i pitao da li je to normalno za taj model. Odgovor je da to jeste normalno trajanje punjenja za taj model.

Ovde stavljamo tacku na tu pricu.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: iPhone 6s

Post od TosaNS »

Pitanje za poznavaoce Iphona da li je normalno da u toku pregledanja messinger-a ekran se ugasi (nije restart u pitanju) :unsure: Reinstalirao sam ponovo messinger i obrisao sve aplikacije koje su bile u pozadini (double home) i pored toga ponovo se desi taj problem, obzirom da ne koristim taj telefon nisam siguran koliko se to često dešava niti razlog zbog čega.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: iPhone 6s

Post od Batak »

Kakvo crno normalno. :D
Kako se ugasi? Ukljucis ga posle na dugme ili se sam razboravi?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Nije normalno da se to dešava. Uradi mu hard reset (home + power) pa isprati da li se sredilo.

Odgovori