Kako instalirati custom-rom?

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Kako instalirati custom-rom?

Post od kutijagreha »

Coni, za instalaciju twrp je za G2 samo. Sto se tice towell root-a pokriva jos nekoliko lg modela :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Kako instalirati custom-rom?

Post od Green »

Towel sve i svasta moze da rootuje. Flexa sam odradio towelom. Najlaksi root do sada. Nije bio problem ni legendarnog HTC Desire rootovati Unrevoked aplikacijom, ali sad to ide jos lakse. Najteze mi je bilo rootovati Galaxy SII HD LTE.

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Re: Kako instalirati custom-rom?

Post od Pera Detlic »

ja sam se bogami namucio s ortakovom xperijom U pre nekih godinu i po... iz drugog puta sam uspeo, telefon je bio 3 dana kod mene...
no, kakve su to komplikacije na m8, sta me to ceka? sta se placa? ne postoji free metoda!? :wacko:
Samo nek se rolaju....sarme.

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Kako instalirati custom-rom?

Post od Ally »

Da li se neko mozda igrao i stavljao android na Samsung GT-S8500 inace mislim da je poznatiji kao Samsung wave 1 . Gledao sam nesto po netu ali uglavnom trazi da ima sistem bada 2.0 ali ovaj ima 1.0 i nemam pojma kako to da se upgrade ako neko zna ili je radio vec molim pomoc!

Odgovori