Google play service

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Google play service

Post od Radmajster »

Pozzzz.
Imam problem sa tabletom noname iz 2010 4.0.4 .
Youtube je prestao sa radom (starija verzija) a kad ga updatujem on neće da radi bez google play service koji nemam instaliran.
Kad pokušam da instaliram google play service prilikom instalacije izbaci grešku i neće da ga instalira error code -8.
http://uploadslika.eu/image/nvdWw

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: Google play service

Post od srdjanyo »

Društvo, imam problem sa instalacijom nadogradnji, a bogme i skidanjem novih aplikacija sa Play STORE na Samsung Galaxy A6 +. On krene i samo vrti "Преузимање"...
Jutros na poslu je bez problema skinuo sve nadogradnje sa aplikacija koje kući nije mogao.
Da nije problem u WI-FI - ju?
Internet je inače BOX MTS.

Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Google play service

Post od acamatic »

Jel pomogne restart telefona, ugasiš ~upališ. Hoće neki put tako da zatupi i to pomogne. A možeš i wifi modem da restartuješ pa da probaš. Veći problem bi bio da ne možeš nikako da ažuriraš, ali ti na poslu možeš...

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: Google play service

Post od srdjanyo »

Restartovao sam više puta i telefon i modem. I ništa. Čak sam ga wifi modem preko sajta restartovao.
Neka druga ideja?

Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

Odgovori