Kako da mi izbaci sliku kontakta koji me zove

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Kako da mi izbaci sliku kontakta koji me zove

Post od Kulijana »

Naslov sve govori, kako da mi stoji slika kad me neko zove, kontakti su mi sa googla, da li on to uzima sa vibera i whatsapp, sa fb ili kako vec, ako moze neko da mi objasni kako to da sinhronizujem?

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Kako da mi izbaci sliku kontakta koji me zove

Post od Drafer »

Ja sam za svaki kontakt posebno ubacivao sliku u imeniku, zatim uradio sinhronizaciju sa Google da bi bilo i tamo.
Ako bi pustio da mi dođu slike iz vibera ili Facebook, to bi bio onda haos i puno glupih slika, ovako sam ja samo lica ubacio.

Otvoriš kontakt, onda edit i na delu gde treba da bude mala slika popneš i pojaviće ti se tvoja galerija odakle dalje izaberi za taj kontakt sliku, uveličaj lice, sačuvaj izmene i idi dalje na sledeći kontakt.
Android 12

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Kako da mi izbaci sliku kontakta koji me zove

Post od Evindzer »

Drafer napisao:Ja sam za svaki kontakt posebno ubacivao sliku u imeniku, zatim uradio sinhronizaciju sa Google da bi bilo i tamo.
I ja, i to još pre milion godina, verovatno prilikom korišćenja svog prvog Androida u životu.

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Kako da mi izbaci sliku kontakta koji me zove

Post od Kulijana »

Jel ima neka provereno dobra aplikacija koja skida slike sa fb, vibera itd.. Da ne moram za svaki kontakt, to mi je dva dana posla...

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Kako da mi izbaci sliku kontakta koji me zove

Post od Drafer »

@Kulijana
i tom slučaju imaćeš više od pola tih sličica neke kučiće, mačiće, cveće i ljude kojuma ne možeš videti lice jer su se slikali celi od glave do pete pa to na telefonu bude oko 5mm i ništa se ne vidi.
Jednom uradi kako treba pa posle samo uradi update, na primer ako neko izmeni lice da ne kažem kako
Android 12

Odgovori