Nokia N70

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

pokusaj da obrises listu poziva i restartuj fon,pa pokusaj i javi dali se to opet desava...Meni je tako uvek kada mi je lista poziva prepuna.Jbg ima neki bag ali se tako resava...
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

axi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Sre, 15. Avg 2007. 20:16

Post od axi »

viki i meni se isto to desilo i pomoglo je *#7370# (vidi u tips&tricks temi za svaki slucaj, na znam da li bas tako ide ali 7370 je sigurno) posle toga pa do dana danasnjeg nema sa tim problema.[/b]
Galaxy S4,iPhone 4 16 gb 5.1.1 & iPad retina

viki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 17:05

Post od viki »

@vostezmaj,resio sim ki problem,nakon restarta problem je resen,hvala ti puno.
@axi,verovatno i to pomaze,hvala u svakom slucaju.

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Када се споји телефон са рачунаром путем кабла, да ли треба неки поступак када вадим кабал касније из рачунара или само тако рећи ишчупати?
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

Njegovan,

prebacis sta ti treba ugasis nokia PC Suit izvadis kabl i cao....meni je na mojoj N70 kabl poceo da gubi kontakt,neznam zasto,bio sam nezan :D ...
Blackberry 9700

King
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 23:15
Lokacija: N. Beograd

Post od King »

Evo jos jednog problema,telefon sam (N70) kupio preko oglasa: "Prodajem Nokiu N70 stara 2 dana, kupljena u VIP-u..."Verujem da ste i Vi videli ovakav oglas.Nije me privuka cena, već što je telefon nekodiran, sa original softverom ,dobio sam i garanciju kao i račun za pomenuti. Dobih i kutiju (Čak).
Ali šta ako pomenuti PRVI vlasnik reši da ne plača svoju pretplatu dalje? Čovek ne plati,iako je dao u VIP sve podatke,oni će verovatno blokirati ovaj telefon. Šta onda da se radi (osim sedenja na pomenutoj kutiji i gorkog jecanja?)
Hvala

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

King,

Kako mislis blokirati tel.???ako on ne placa svoju pretplatu dalje oni ce ga tuziti...on se obavezao da ce da placa pretplatu po nekoj tarifi odredjen broj meseci a to sta ce da radi sa telefonom koji je dobio je njegova stvar...jedino ti mozes da imas problem ako je tel kodiran pa ne mozes da ga koristis na drugim mrezama a s obzirom da nije,nemas problema!
Blackberry 9700

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Iskreno,ovde je bilo vise svadje nego korisnih saveta,tako da sam dzaba potrosio vreme citajuci sve postove.Nikako da nadjem taj tip&trick da vam i ja napisem neke extra forice koje sigurno ne znajete ;)
Note IV N9100 dual

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

toda81,

slazem se....ali za TIPS&TRiCKS imas posebnu temu....potrazi malo pa podeli sa nama koji nismo tu da se svadjamo....dok nas neko ne isprovocira :wink:
Blackberry 9700

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Vrh, А како угасити? Нисам то покушавао. До сада сам само чупао кабал. :D
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

jel zna neko da li na nokiu n70 (8.1a, Series 60 2.1) mogu da ubacim software od nokie n70 music edition(8.1a, Series 60 2.1) i kako ? unapred hvala
hihop konza!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

stwan, to pitanje je bilo bar 20 X na forumu.
O tome imaš celu temu ovde:
viewtopic.php?p=72714&highlight=nss#72714
Tamo potraži
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

moze samo jos jedno pitanje:
- jel ima da se skine muic player sa nokie n70 music edition, trazio sam po googleu nema
hihop konza!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

stwan, Može pitanje ali ne ovde.
Nego ovde viewtopic.php?t=5955
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Izgleda da sam resio problem sa restarom tel.Ubacio sa najnoviju verziju softwera 5.0705.3.0.1 i tel radi extra,i za sada nema starih problema sa restartom.Kupio sam i mmc od 1gb od 1.8-3.3v.Da li je to ok.Primetio sam da treba vise vremena da je tel ocita bar 30sek i posle sve ok radi.Sto se tice problema sa galerijom,to je bilo do mmc kartice.Sa 1gb nisam imao problema,a kada sam staru od 512mb na kojoj nisam mogao da pristupim galeriji formatirao,onda je i na njoj extra radila galerija
Note IV N9100 dual

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

ljudi,jel ima eko problem da mu telefon zadrzava poruke?meni kada kewa salje poruke,ne stizu po nekoliko sati...ona je 064 a ja 063..ali to je samo za njen broj..moja naj drugarica je 064 i normalno se dopisujemo...
e da jel mozete da mi date link za temu PIMP MY MOBILE..hocu da prckam malo po maski moje N70...

e da...jel moze da se promeni screensaver???tako me nervira ovaj sa jednom linijom...

ana dvr
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 14. Avg 2007. 10:57

Post od ana dvr »

momci ,dali neko zna neki posten a dobar servis u Beogradu(postoji li uopste neki zvanicni servis Nokie-ako neko zna adresu takvog servisa neka posalje na PP),posto mi se n70 kvari po drugi put za 3 meseca(istekla mu garancija pre dva meseca).Kvar je isti,nema mrezu(ne moze da se telefonira),kao crko mu hibrid.Gde god sam pitala(razni servisi )cene popravke krecu se od 20 do 35 evra. Mozda neko zna koji "secret codes" trebam da ukucam da bi videla dali su mi u prvoj opravci stvarno ugradili novi hibrid kako kazu.Sada mi n70 sluzi kao mp3 plejer,a jedva sam skupula novac za taj telefon.Dali neko moze da mi pomogne da mi posalje adresu nekog postenog servisa. :smutny:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

pinktanja, to nema veze sa konkretnimn telefonom nego sa konkretnim brojem, tj. tipom centrale na kojoj ti se keva nalazi, i logalne i globalne gužve u mreži.

Tema je pimp my phone, ali nešto nisam uspeo da je nađem :o

ana dvr, nema nikakav secret code za proveru novougrađenih delova, ostaje ti da ima veruješ. Za servis na PP.

:)

pinkitanja
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Sre, 11. Okt 2006. 10:59
Lokacija: Beograd

Post od pinkitanja »

ok za to ali jel moze screensaver da se promeni..ovaj me bas iritira a nisam nasla nijednu opciju za menjanje screensavera

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

Udji u themes , pa itaberi temu koju si postavila, kliknes "options" pa "edit".
Onda imas opciju "power saver" kliknes na nju i izaberes sta ces za skreensaver. 8)
hihop konza!

Odgovori