Nokia N70

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Zmaj, mikrofon bi trebao da je ispod ulaza za slusalice i usb kabla, na lijevoj strani, znaci blize onom ulazu za punjac

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

jel mozete da mi kazete konkretnu razliku nokie n70 i nokie n70 music edition, i da li vredi uopste flashovati telefon ???? oprostite ako ponavljam neke postove, ja ovo nigde nisam naso
hihop konza!

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

stwan,
razlika u softveru je najveca...music edition ima skroz crnu masku takodje!nisam se bavio toliko razlikama ali u principu to je to...neznam da li je propretna oprema ista ili su kom ME sluske bolje itd. Dosta njih je na obicnu N70 stavljalo softver ME...i nisu se nesto zalili...
Blackberry 9700

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

stwan, bolje nemoj da ga prebacuješ u ME, samo ćeš izgubiti neke opcije. Softverske razlike možeš videti ovde...
viewtopic.php?p=72267#72267

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

mene zanima da li je bolji player na ME od obicnog, i da li moze taj player da se skine posebno sa internta??? necu da ga flashujem ako je tako, mada bi voleo da imam neki bolji player.
hihop konza!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

stwan, player je isti kao i na običnoj verziji. Najbolji player za OS8 je Power MP3, mada imaš i LCG JukeBox...

Tuturutu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 08. Dec 2007. 08:07
Lokacija: Apatin
Kontakt:

Post od Tuturutu »

E ljudi mrsko mi je citati sve postove pa sorry ako se ponavlja pitanje. Pazi sad 8)... Skinem program sa neta u nemam pojma u kojem formatu (ona ikonica sa plavim i zelenim kockicama), i sad kako da prebacim u .sis ili .jar format da bi mogao i kako instalirati na fon? Stalno mi se javlja onaj security, smako sam se od njega :shock: heheh
Bolje biti mrtav pijan nego mrtav trezan

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pa ako ga prepoznaje na kompu kao plavo zelenu ikonicu,vec je sis ili jar format (drugi i nema).A to security ti se javlja verovatno sto u app menager/settings nisi iskljucio 'Online Certificate Check',to treba da je na off,a 'software installation' na on

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

u kojem folderu se nalaze file-ovi koje smo skinuli sa neta, instalirali, a potom uninstalirali????
od filemenagera imam: profi exporer, fe-explorer, fileman
hihop konza!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

stwan, probaj da sa Fe explorerom nadjes folder temp ili isto u Fe exploreu udjes u applications mozda se tamo nalaze repovi od tih fajlova
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

LJudi jel se vama cuje neko zujanje u slusalici, ono tiho, jedva cujno, dok rade svetla cuje se i to, kada se ugase svetla zujanje prestane. To do sada nisam ni primetio, tek malocas, interesuje me da li to moze da bude znak da telefon polako propada, pa da ga prodajem dok jos mogu...Inace mob radi ekstra, ali pocelo je da me nervira to zujanje...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Jok kod mene nista se ne cuje bilo kada rade ili ne rade svetla,da nisi mozda paranoican? :) :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

presvega,

kao i kod svakog telefona mora da ima malo sustanja...mreze su :dry: tako da ne treba da se opterecujes...N70 hoce da zuji kad gledas snimak koji si napravio ali nije to nista strasno..telefon ti svakako ne propada :D PREVISE obracas paznju
Blackberry 9700

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Ma ok, sta znam, do sad sam imao 30 telefona ovaj je prvi koji zuji, oprez nije na odmet...sad vidim da se i drugima desavalo...

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

presvega, u pravu si zuji, ali to nije nista strasno vremenom ces nauciti da ne obracas paznju na to... :wink:
.::HTC Desire Z::.

SmileBG
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 20:23

Post od SmileBG »

Da li ovaj fon ima brojac poruka? I da li moze da se unese neki program da u porukama izlaze graficki smajliji kao na 7360 i slicnim modelima? Thanks :)

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

SmileBG, То сам и ја тражио у вези бројача порука. Али нисам никако нашао, па тако да вјероватно нема. :smutny:
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

SmileBG, N70 nema brojac poruka ali mozes mu instalirati program koji za to sluzi i zove se Sms Counter,a verovatno i postoji program za graficke smajlije ali ne znam kako se zove
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Djinajlu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 04. Dec 2007. 22:14
Lokacija: Nish
Kontakt:

Post od Djinajlu »

Zasto kada prebacim preko blututa neki fajl veci od 8 mb ne mogu da ga zapamtim pise da je memorija puna a vise od pola memoriske ima slobodno, i da li moze da se podesi da kada nesto prebacujem preko blututa ne zapamti na telefonu vec na memorijskoj k.???

uskoro josa pitanja...

dapijan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 11. Okt 2007. 22:11

Post od dapijan »

Djinajlu, to ti zavisi od toga gdje ti se cuvaju poruke (da li na kartici i telefonu). u tvom slucaju je na telefonu, pa ti prebaci da ti ih cuva na memorijsku kartice
Messaging>Settings>Other>Memory In Use

Odgovori