Nokia 6630

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Odmetnik, zavisi i od toga gde zivis...
Ja sam na mt:s-u i u kuci nemam dometa, ali u gradu mi je pun signal...

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hm, i meni se gubi signal na Telenoru zadnja dva dana.... :?

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Da li je moguce podesiti da fajlovi preko bluetootha stizu direktno na memorijsku karticu??? Imam samo 4MB slobodna na telefonu, a na kartici preko 600MB, a ne mogu primiti fajl preko 4MB jer ga prvo primi na memoriju telefona pa ga onda prebacim na karticu???

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Sondri kolko se ja secam to bi trebalo da bude ovde:
udjes u poruke, pa podesavanja, pa others ili tako nesto, pa memory in use, i tu namestis gde ce da idu poruke, koje idu i preko bluetooth-a.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

Ovako backup-ovao sam kalendar i notes. Zatim sa ga formatirao, kad sam vratio backup vratio mi je kalendar ali ne i notes! Sta da radim kako da izvucem notes imam mnogo bitnih stvari zapisano tamo???

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

nazgul23, ako nisi štiklirao prilikom bakup-a da snimi i to, nećeš ni moći jer ne postoji snimljeno.
Siguran si da si to uradio?
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

Da naravno cak sam iz sigurnosnih razloga napravio 2 primerka. I kad krenem da vracam lepo pise calendar and notes. Da nije mozda nesto izbagovana verzija pc suite-a??

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

nazgul23, proveri u settingsu da je podešeno priority pc kada vraćaš na telefon i obratno kada snimaš.
Što se tiče pc suite... jedino da probaš da skineš novu verziju. :smutny:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

gameforce napisao:nazgul23, proveri u settingsu da je podešeno priority pc
Ne znam za to pogledacu, znaci tako me to smorilo i telefone i sve, izgubis podatke dok si rekoa keks...

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Nakon što sam konačno sam odradio flash telefona i skinuo TIM software, pojavilo se nešto čega ranije nije bilo, a ne znam kako da to ispravim. Naime, kad prebacujem fajlove preko bluetootha, traži mi šifru, koju prvo ukucam u telefon, a onda istu tu treba ukucati i onaj ko mi šalje fajl. Ovo je potrebno samo jednom, nakon toga šalje bez problema. Kako se to gasi???

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Sondri, postavi taj upareni BTT u "ovlašćene" i neće više.
Inače to je normalno i mora tako.
Sigurnosni razlozi :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Još jedno pitanje :)

Prijatelj je snimao nešto za novu godinu sa N70 i kad mi je prebacio pisalo mi je da ne mogu da pustim i video i zvuk, nego da to uradim odvojeno??? Fajl je mp4 rkstenzje pa me zanima jel potreban neki poseban program da to pustim jer u real playeru ne ide? Imam Smartmovie player, ali ni on ne može da pusti ovaj format. Koji program mi treba da bi mogao pustiti video sa N70?

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Sondri, jedino da mp4 prebacish na komp, pa ga convertujesh u 3gp...
Ne verujem da ima drugog reshenja... Ja sam tako radio... :roll:

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

uradi to sto ti kaze vlaki, , manje ce zauzimati i bice u rezoluciji koja odgovara tvom telefonu..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Jedna stvar je jako glupa na 6630. Pretpostavljam da je tako na mnogim Symbian telefonima. Iz dnevnika ne mogu da se brišu pojedine stavke, nego samo ceo dnevnik! Čemu ovo?
Sony Ericsson C510

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

brankos........ja sam za 6630 skinuo program koji mi je zamenjivao vec postojaci dnevnik i bio je ok moglo je da se brise,dodaje,korektuje........mislim da se zvao total dictinary ili tako nesto pa ako te nemrzi a treba i dnevnik potrazi na netu.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

Pomoc,6630 mi je radila normalno do juce sada nemogu nikoga da okrenem niti da posaljem poruku dok mene mogu svi da dobiji i primam poruke koje su mi poslate,ali nemogu ja nista od toga da radim inace sve ostalo radi probao sam i *#7370# i nista.Ako neko moze da odgovori i pomogne bili bi mi od omoci!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Backup mi se nije svideo bas iz tog razloga sto je hteo da zakaze,ali sam nasao systemsko resenje za to.Npr da bi sacuvao notes ides na c:/system/data pa odatle kopiraj fajl Notepad.dat u neki folder na e.kada odradis reset tel samo odes u taj folder na e gde si kopirao Notepad.dat pa ga opet kopiraj u c:/system/data i to je to.tu nema greske.tako mozes da cuvas i bonkmare iz tel brovsera,raspored app u meniu,rms fajlove od java app,kalendar,kontakte,bookmarke iz opere symb,accounte i mailove iz profi maila i jos puno toga.to ide brzo,a i zanimljivo ce ti biti,ali skini x-plorer jer je najbolji za rad
Note IV N9100 dual

Zlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 28. Jun 2008. 09:30

Post od Zlo »

Pozdrav drustvo.

Imam jedan problem. Kada mi se nesto salje preko Bluetootha to MORA da bude velicine odgovarajuce slobodne memorije TELEFONA (10 MB,ali s' obzirom da je deo popunjen,recicemo 4MB).

Ranije kad sam slao sa kompa primao je ogromne fajlove recimo filmove itd. Sada hoce da prima samo onoliko koliko ima slobodnog mesta na telefonu,kao da kartica (512MB) i ne postoji.......

Sta da radim? :(

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Vidi nesto u podesavanjima programa da namestis da bi ti primao vece fajlove,ne znam tacno jer ne koristim bluetooth u tu svrhu,ali najbolje resenje je da kupis data kabl.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori