Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

presvega napisao:Za ''Restore all original phone settings'' kucaj:

*#7780#
Mislim da je to koliko se secam. I naravno ako je potrebno kucaj nokijin default code 12345.
Nece biti,nego *#7370# a ne kuca Nokia default security AKO je doticni kod nakon kupovine zamenjen nekim svojim,tacno je reci ljudima da kucaju svoj licni security code,a ako nista nisu podesavali po tom pitanju (ima mali procenat ljudi koji jos ne znaju cemu to sluzi ali vecina zna) onda treba da probaju default tj. 12345!
Pozdrav 8)

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Upravo sam probao na svojoj N73 bukvalno i sa *#7370# i sa *#7780#'' nudi istu opciju ''restore all original...''...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Pazi,obe sifre su za restore original phone settings,samo sto *#7370# osim toga i brise sve podatke sa interne memorije. :wink: 8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

I reinstalira originalne podatke kako su i bili kad je telefon izasao iz fabrike,sto je i poenta tog procesa jelte,da nema problema onda ne bi ni bio neophodan,mada je po meni ta sifra uvek resenje i ova druga je skroz nepotrebna jer za svaki ozbiljni problem softverske prirode resenje je deinstalacija"nepodesnog"programa koji pravi probleme a posto se u 99% slucajeva nezna koji je to program onda mora kompletan reset,naravno ovom sifrom!
Pozdrav 8)

DusanV
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 22. Nov 2007. 06:50

Post od DusanV »

Momci,sve je ok...sredjena stvar,sredilo se samo od sebe :D Neznam kako,al nema veze

pozdrav,i hvala svima na pomoci

bokimiha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 19:52

Post od bokimiha »

imam n73 verzija je v.30638.0.0.1 kako da ubacim noviju verziju?gde da je skinem i kako da to uradim.molim vas pomozite mi jer ja nemam pojma kako da sve to uradim.ko zna neka mi javi na boki.miha2@gmail.com hvala

bokimiha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 19:52

Post od bokimiha »

imam n73 verzija je v.30638.0.0.1 kako da ubacim noviju verziju?gde da je skinem i kako da to uradim.molim vas pomozite mi jer ja nemam pojma kako da sve to uradim.ko zna neka mi javi na boki.miha2@gmail.com hvala

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

bokimiha, procitaj tutorijal sto je postavio Lomnica_city na ovoj stranici viewtopic.php?p=72714#72714
Videces da je veoma lako i jednostavno.

StarkeSu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 21. Feb 2008. 03:47

Post od StarkeSu »

da li postoji neki program ili player koji bi mi omogucio da na obicnoj n73 slusam muziku na slusalicama ali u stereo formatu,a da ne moram da prebacujem ceo softver na ME?

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

StarkeSu, i obicna verzija N73 ima stereo zvuk, nisu potrebni nikakvi programi. A kod tebe je najverovatnije problem u samim slusalicama..

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

milanne, StarkeSu, je mozda mislo na dodatne opcije zvuka u plejeru stereo widenning i loudness,ali svejedno nema resenja osim da prebaci u ME.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Sale_M, evo i ti njegov prethodni post"
StarkeSu napisao:imam problem sa sluskama,nije stereo zvuk nego mono...
On i bez stereo widenning i loudness treba da ima stereo, a ne mono.. A ako je mislio na sam kvalitet zvuka onda je to nesto drugo..

Nema potrebe da prebacuje u ME jer i obicna verizja ima isti pleyer sa novim softom.

StarkeSu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 21. Feb 2008. 03:47

Post od StarkeSu »

e pa da ,dzabe sam juce updateovao softver ,jer je i dalje mono zvuk na sluskama...bez obzira sto imam opciju stereo widenes i ostalo...ne znam stvarno,mozda je do sluski,nem pojma...znam da sam ovaj telefon kupio velikim delom zbog tog playera,i prilicno sam se smorio zbog situacije..

a moja sestra ima neku nokijicu zensku,mislim da je 3500 ,i zvuk je PREBRUTALAN stereo full.Jedina razlika je sto ona ima onaj muski ulaz u fon kao za diskman walkam ili mp3...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Jel uspeo jos neko od vas da updatuje fon na v. 4.0808.4.2.2 ?Ja ne mogu da verujem kako dobro radi telefon sa ovom poslednjom verzijom.Znachi mnogo je brzi kompletno,a pogotovo kad ulazim u Aplikacije iako imam brdo programa,veoma brzo se otvara.Juce sam malo uzeo da odslusam neku pesmu preko slusalica i primetio sam da je i zvuk kvalitetniji i to sa ovim nokijinim sluskama.Na kameri su takodje radili ali nisam jos bio u prilici da napravim neke dobre fotke,ali sam primetio kad sam slikao nesto ne obavezno da su slike bolje.
Nameravao sam bio da ga prodam i uzmem neki drugi,ali me je sadasnji rad telefona od toga odgovorio.Bice N73 jos duze vreme umom vlasnistvu :D :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

koji kod si koristio ?

StarkeSu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 21. Feb 2008. 03:47

Post od StarkeSu »

ja sam ga updateovao juce i dobio sam v4.0735.3.02
koristio sam balkan code koji je postavio Lomnica_city, na http://www.mp3music.co.yu/forum/index.p ... =521,nisao bio suguran da li sam sve dobro uradio,bas sam se iscimao da nesto ne sjebem,ali sve radi fala bogu.Sve radi osim onoga zbog cega sam sve to radio ,a to je stereo na slushkama hehe

a sto se tice fotki,evo jedna od juce:
Slika

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Sale M, jel to novi soft za N73 classic ili ME? (i naravno koji product code)...Cini mi se da je ''Milann'' pomenuo taj softver jos na 87. strani...

Montenegrino
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 19:19

Post od Montenegrino »

jel to ispala nowija werzija od v4.0735.3.02!?ja imam nokia software updater al ne pokazuje mi nista nowo..

StarkeSu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 21. Feb 2008. 03:47

Post od StarkeSu »

ne znam ja sam samo pratio procedurukoju je napisao Lomnica_city, na http://www.mp3music.co.yu/forum/index.p ... &f=3&t=521 i ta verzija mi je instalirana

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

darkado napisao:koji kod si koristio ?
0539291-balkans product code a inache ovo je verzija sw za music edition.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori