Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

imam n70 da li mi vi preporucujete da kupim n73?
ps: da li je tacno da je n70 bolji od n73?
izvinite ako ste govorili o ovome ali ja stvarno ne mogu da nadjem...
hihop konza!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Stwan ja ti toplo preporucujem da menjas,jer ja sam upravo sa N70 presao na N73 koji je mnogo bolji zbog novog os-a,ekrana,muzickog plejera,kamere,blica,zvucnika,ima podrsku mnogo boljeg i korisnijeg dodatnog softvera,kvalitetniju masku... sta ces vise ;-)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

a cuo sam da ima neke bagove i da se gubi mreza, jel to tacno? kolko tacnije kosta sad n73? da li je n70 brzi?
hihop konza!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ima bagove kao i svaki smartphone sa starim verzijama softvera a vec u novijim skoro ih uopste nema.N73 je brzi od N70
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

da li vredi kupovati n73 ME ili je isti kao n73??? ( osim sto ima bolji player)
vec dugo koristim n70 i fon je stwarno extra, sad ssam se olucio da ga menjam jer se pokvario :smutny: , i pitam vas da li je n73 najbolje resenje??? ( ili neki drugi smarthphone do 250e)
hihop konza!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ako mozes da prodjes jeftinije sa obicnom 73 onda uzmi nju jer podrskom novijeg softvera ima isti player kao i ME.
Eventualno ako ti treba wifi onda n80 nije lose resenje,a osim njih n91 4gb ili nesto iz E serije ako ti nije bitna toliko multimedija.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

wifi mi ne treba a multimedija je obavezna. n91 4gb ima moja drugarica i nesvidja mi se bas nesto, prespor je, mali ekran , losa kamera....u odnosu na n73. hvala u svakom slucaju , naj verovatnije uzimam n73
hihop konza!

*CoVeRdAle*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 03. Apr 2008. 00:07
Lokacija: Zajechar

Post od *CoVeRdAle* »

Da li je moguce instalirati na ovom mobu aplikacije koje su u sis i/ili sisx formatu? Kju god igru ili program da sam nasao u ovom formatu , zapocne se instalacija i kad treba da je nastavim preko moba nece, pise da ne podrzava ili sta vec.
Still Alive and Well...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

*CoVeRdAle* moze da snima ove formate, samo sto ti izgleda snimas aplikacije kojima je istekao sertifikat, ili snimas one starije sis aplikacije, za starije verzije symbian-a, sta ti tacno pise kad pokrenes instalaciju?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

*CoVeRdAle*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 03. Apr 2008. 00:07
Lokacija: Zajechar

Post od *CoVeRdAle* »

*kljun- pa za sis aplikacije, kada pokrenem instalaciju neke igrice u tom formatu, pocne instalaciju preko pc suita, a kada treba da je nastavim preko moba, pise file not supported. Nego, izgleda da me zeza kamera. Kada ugasim mob, i ponovo ga upalim i povucem poklopac za kameru kako bi se ona upalila, mobilni se za neko kratko vreme ukoci, a zatim udje u glavni meni kao da sam kliknuo na meni dugme. Zatim odem u settings za kameru i izaberem ''Restore camera settings" i ono radi savrseno dobro. Kada ugasim ponovo mob ono nece, mora ponovo da se uradi ista radnja u camera settings. Sta da radim?
Still Alive and Well...

*CoVeRdAle*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 03. Apr 2008. 00:07
Lokacija: Zajechar

Post od *CoVeRdAle* »

E da. Zaboravio sam jos nesto. Kada pokrenem sisx aplikaciju, koje inace hoce uredno da mi instalira, ono pocne da ulazi u nju i odmah me izbaci iz nje nazad. Izgleda da je to samo za igre. Jer, instalirao sam neki antivirus cisto zato sto je sisx, i njega hoce da pokrene Ali u igre nece da udje nikako. Imam verziju softvera V 4.0736.3.2.1 i nju sam dobio uz telefon, dakle nisam nista pokusavao niti instalirao noviju verziju. U cemu je problem? Zna li neko?
Still Alive and Well...

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

file not supported- to znaci da instaliras aplikaciju koju symbian 9.1 ne podrzava( inace n73 ima symbian 9.1) . verovatno je ta aplikacija za symbian 8.1( n70). a sto se tice SISX formata, ja mislim da je to format za igrice za N-GAGE, ali nisam siguran
hihop konza!

*CoVeRdAle*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 03. Apr 2008. 00:07
Lokacija: Zajechar

Post od *CoVeRdAle* »

*stwan- mislim da sisx format nije za ngage, vec bas za ovaj symbian koji se nalazi u n73. Problem j u tome sto samo igrice u tom formatu moj mobilni nece da pokrene. Programe hoce.
Still Alive and Well...

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

*CoVeRdAle*, koju igricu si probao da pokrenes? Mozda si naleteo bas na neku koja nije kompatibilna sa njim.
Poslednja izmena od milann u Čet, 17. Apr 2008. 06:50, izmenjeno 1 put ukupno.

*CoVeRdAle*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 03. Apr 2008. 00:07
Lokacija: Zajechar

Post od *CoVeRdAle* »

*milann- pa probao sam vise njih. Trenutno mi je u mobu Rally 3d Evolution (.sisx). Za mnoge aplikacije u .sisx formatu je pisalo da je isteko sertifikat. Vratio sam datum na 2006.ali ne pomaze. Kako da povratim sertifikat?
Still Alive and Well...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

*CoVeRdAle* pogledaj u detaljima instalacije, tamo pise od kad do kad je valjao sertifiakt i koriguj vreme.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

*CoVeRdAle*, najbolje resenje ti je da sam napravis svoj sertifikat,a imas ovde temu upravo o tome.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

DusanV
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 22. Nov 2007. 06:50

Post od DusanV »

E ljudi,da li znate da li postoji kod kojim se povecava jacina zvuka?ja sam cuo da tako nesto postoji,al nisam siguran...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Posto nisam pratio ovu temu uopste i ne verujem da bih mogao da obrnem skoro 100 strana da bih nasao sta me zanima.Ako zna neko ima li neka aplikacija koja moze da postavi sliku na desku kao wallpaper preko celog displeja,drug me je pitao da mu pronadjem ako tako nesto postoji.Moze naziv takve ili aplikacije slicnih karakteristika?!Hvala
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

fain2daniel, ne postoji takva aplikacija, moze se jedino napraviti tema, a to je moguce veoma jednostavnim postupkom na www.zedge.net i ima opcija THEME MAKER i ubacis sliku koju hoces i ostalo ces vidjeti....

Odgovori