Kontakt,problem sa symbianom

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Kontakt,problem sa symbianom

Post od madness99 »

Cale ima jedan broj od nekog partnera dal ga kucao u N82 ili E51 ili P990 dok ih je imao,broj nikako nije hteo da prepozna,on se normalno ubaci u imenik al nikako da ga "procita" dal ima neko ideju kako to da resim,posto je u tom telefonu caletova Slovenacka kartica kucano je i sa +386 medjutim nikako da uspe,jel ima neko ideju kako to da resim?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

pa ako se ne varam taj broj je umemorisan 2 puta ili postoji neki koji se skoro identichan tome (odn. razlikuje se za jedan-dva broja). To se meni deshava i danas sa n70., bez obzira kako da memorishem br. Recimo, drug i njegova skvo imaju dva ista br. on 064 a ona 065 i nema pesme da ih tel skonta kao dva broja sa dva imena, ma kako da ih memorishem da li 064/064 ili +38164/+38165.
veseli p0z
@pu

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

apu, ima jedan nacin, mada je dosta blentav :) Naime umemorishi pod jednim kontaktom ortak+squo i stavi oba broja. Onda ubacis neki FSCaller, i stavis sve opcije za izbacivanje koji te broj zove, i videces tacan broj tako da ces moci da znas :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

pa tako sam i uradio. zapravo, oba broja sam stavio pod ortak pa kad me zove posle 2 milisekunde (chim chujem da li je M ili Z glas) znam ko zove :D:D:D

nisam ubacivao neki od tih caller ID s/w ali me mlogo chudi kako nokia nema neko idejno reshenje za taj problem u svom f/w-u.
veseli p0z
@pu

Odgovori