Nokia N82

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Svaki put kada ukljucis kameru stoji ti na tom Auto podesavanju.
Ti sebi mozes podesiti profil (User defined) kako ti odgovara u Scene modes i kada startujes kameru sledeci put opet ce ti biti Auto ali lakse ce ti biti odabrati tvoj profil nego ponovo podesavati WB, Color, ISO...

oscar1980
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 09:47

Post od oscar1980 »

Hvala puno na pomoci,to mi uopste nije palo na pamet :) Inace tf je... extra!!! Imao sam n95 i crnu n82 u isto vreme,pravili se extra slike i onda budala zameni n82 za n95 8gb... Kakvo je tu razocarenje palo sto se tice slikanja... Sada samo n82 i ne verujem da cu je menjati sve dok bude mogla da "mrda"...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

milkobgd, kada neki kontakt ima više brojeva, smajli stoji pored prvog ili označava da je neki broj "default" za pozive. Imaš mogućnost u opcijama da izabereš "defaults" za nekoliko stavki.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Miškoni napisao:...smajli stoji pored prvog...
Meni vise lici na packmana! :-) :-) :-)
Sad ozbiljno u podesavanjima kontakta moze da se namesti i primarni brojevi za sms,video call,mms...ova opcija postoji odavno...mnogi je ne vide jer je osma po redu :P :-)
Слобода или смрт

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

ma taj pac man kako ga zovete je ono kad je namesteno da za tog kontakjta postoji poziv na glas ono izgovorite ime a on pozove tog i tog :P
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

milkobgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 18. Avg 2008. 19:09

Post od milkobgd »

@fxgt,miskoni,bestboy. provalio sam i sam sta je , fxgt je u pravu, to je voice tag ali koliko znam n82 nema to voice pozivanje. otkud mi to u imeniku (ne u svakom kontaktu) pojma nemam. doduse imenik sam prebacio iz starog tel. ali ni u njemu ja nisam davao te voice tagove i sad kada pustim da cujem taj tag, tj kad udjem u kontakt-oznacim broj pored koga je pacman-options- onda ispod defaults imam play voice tag, cuje se sintetizovani glas. e kako da skinem te pacmane bas me nerviraju, pomoc

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Sigurno je baksooze ;)
Moze nesto da se iskombinuje. . .
A taj voice tag se sam kreira!Ja ne obracam paznju na pacmana i ne nervira me...
Слобода или смрт

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Telefon mi je u zescoj banani, od petka, mi stalno, na nekih 1-2 minuta pokazuje No wirless network found, a u petak sam, kao i svaki dan, visio na net-u u skoli, preko njihovog wirlesa, i ode mi baterija za pola dana, jer je wirles ukljucen konstantno, a kad hocu da vidim sta je pokrenuto, od aplikacija, nema nista, sve zatvoreno, ima li kakvog resenja za ovo? Nisam bas dobar sa wirlesom, nemam iskustva, ako moze kakava pomoc.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

kljun, meni se desavalo sa g810 da mi baterija ode za skoro manje od pola dana.ja poludeo,a nakon treceg dana skontam da mi je crpilo bateriu neka mala aplikacija,kao snoopy skakuce poekranu. :shock: posle kad sam je deinstalirao,baterija super!i sad ne mogu da poverujem da je do to ga bilo.pokusaj da pogasis sve aktivne aplikacije.
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

peky@n93 kad udjem u task manager, jedino sto mi je pokrenuto jeste handy shell i stand by, nijedna aplikacija nije pokrenuta, a da ima veze sa wi-fi, osim ako nije neka sistem aplikacija, sad mi je ugasen fon, nesmem ga paliti, jer ako ga upalim ode baterija.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Cek jesi gledao u alatkmama pa povezivanje pa menadzer veza pa aktivne data veze i vidi jel ima nesto aktivno?
Слобода или смрт

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

bestboy i to sam gledao, nema nista, sad sam snimio neki napredniji task manager, i otisao u procese, i ubio par komada, i sad je sve ok.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

Kada instaliram temu na karticu gde ide tj u koji folder tacno??? posto ne mogu naci u installed files nista od tema a ocu da ih obirsem!

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Igor88bg, a ako tamo gde biraš temu pritisneš c....dobićeš ono što želiš :wink:
Nokia C6

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

kalika je cena ovog telefona??? a nokie n76??? za koliko meseci odprilike cena moze da dostigne 250e???
hihop konza!

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

tehno maniac, Jok tebra nece :-(( ! to sam prvo pokusao!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Igor88bg,kao prvo moras da imas hacknut telefon pa da kliknes na ikonicu capsOFF pa da onda udjes u x-plore i na E:/private/10207114/import i tu su ti folderi sa temama
Note IV N9100 dual

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Pa onda tu ima u svakom folderu neki tip slike,otvoris je i vidi o kojoj se temi radi...
Probaj pa javi da li si uspeo da nadjes te teme koje hoces da obrises.
Слобода или смрт

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Pisao sam ja mnogo puta dataljna uputstva kako se brisu teme na ovaj nacin pa svako moze to da pronadje ako se malo potrudi,mada mi nije tesko da uvek iznova sveo napisem :)
Note IV N9100 dual

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

toda81, brate nemam x plore vise stavljao sam 1.30 i ne mogu vise staru verz instalirati trazi update a update je 1.30 na kojoj ne radi kluc:-( ps jel moze sa usb da se skine to? Nadjoh ga al format je SKN kako da ga otvorim?:-( Svi su themepackage.skn Obrisao sam sve Jel ostaju negde repovi?

Odgovori