Nokia E71

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

To vezano za trzanje me zbunjuje, jer na e61 radi najnormalnije, a to sve vezano za Real Player...

Uzeo sam malo da razglavim fabricku futrolu, sta cu drugo sa njom nego da je za telefon koristim, ako moze. Buduci da sam stavio i traku za ruku (jer mi je umalo telefon izleteo iz ruke, pre neki dan), gornji deo telefona mora skroz unutra, videcu kako cu ga cuti kad me neko pozove.

Mada, kao sledecu varijantu, cu morati planirati tu kesicu, kad na moju veliku zalost ne postoji "Crystal Case" za e71, kao sto ima za e61. :cry:
Nokia e71

havijer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 22:18

Post od havijer »

da li neko koristi podcasting i da li ima problema sa reprodukovanjem skinutih snimaka? skinem neki snimak i uvek posle 15ak sekundi reprodukovanje zastane na pola sekunde.

Despotq
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 04. Nov 2006. 05:06

Post od Despotq »

ja sam koristio za podcaste sa b92 od nasih i par starnih i radilo je normalno. PowerMP3 takodje pusta podcaste pa mozda bi mogao da probas sa njim.

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Dali mi moze neko pomoci? Kako da instaliram full screen picture (free version) i odakle i dali moze da se gleda TV na ovom telefonu (primer www.zulu.mk). Hvala unapred

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Ovo prvo - ne znam, nije me interesovalo, ali pogledaj malo u poslednjim postovima teme za symbian aplikacije.

Ovo drugo sam probao = moze, ali iz programa Skyfire, nisam uspeo da vidim tv streeming iz nokijinog browsera!

Ako imas jos nekih linkova za uzivo gledanje tv-a na netu, posalji mi na pp!
:wink:
Nokia e71

ralf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 30. Jul 2007. 11:11

Post od ralf »

Mali info vezan za prebacivanje datuma unapred

Da bi ste rešili taj problem, uradite sledeće:

Kada se alarm oglasi, pritisnite STOP ali kada se pojavi pitanje da li želite da ga upalite, izaberite NE. Posle toga upalite telefon normalno, tj na dugme. Datum se neće pomeriti!!!

Još jedan bug sa novim SW je što ne radi funkcija SNOOZE. Naime, kada prilikom oglašavanja alarma ne izaberete STOP nego SNOOZE, telefon se više neće oglasiti. Kada ga budete upalili prvo što će vas dočekati je oglašavanje alarma, iako je odavno prošlo vreme za to:(

Ova dva bug-a su vezana za veliki broj Symbian telefona, tako da je Nokia veoma upoznata sa njim, ali izgleda da ne uspevaju da nađu rešenje.

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Nabavio sam sertifikat pa bi vas molio da me uputite odakle mogu da skinem neke aplikacije kako full screen picture, neki eng-serb recnik i.t.d.Imam jedno CD sa aplikacijama 9.1 i 9.2 ali mi nekako ne ide istaliranje( javlja da nema podrske). Verzija je 100.07.76-Hvala unapred

paga19141
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 02. Jan 2009. 22:20

Post od paga19141 »

Поздрав другари . ..

Необична ствар се десила ...

Бројач минута на мојој нокији се умањио , односно ,раније сам имао 8,5 сати промета а данас сам погледао после 20 дана и имам 5,5 сати ???

Вадио сам батерију , кад сам недавно мењао картицу ...
једино ако је се тад ресетовао , ја га брисао нисам

јел неко зна како беше онај нокиа код што покаже укупан број сато разговора .

Mihailo02
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 20:29

Post od Mihailo02 »

Pozdrav svima... :)

Moze li ko meni, kao apsolutnom laiku, objasniti kako da podesim sve vezano za GPS, i kako da update-ujem firmware? Posto mi se cini da je neko za 200.xx.xxx rekao da i nije bas najsrecnija... Sada mi je verzija 200.21.118...

PoZz, Mihailo

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

paga19141, *#92702689# Slika
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

darkopn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 25. Apr 2009. 03:58

Post od darkopn »

Danas pazarih ovu nokiu i malo sam zbunjen svim ovim opcijama,ali primetih nešto čudno,čini mi se da mi je radio ovaj taster za navigaciju(gore,dole,levo,desno) i da sam ga bio podesio ali više ne reaguje.I još čudnije mi je što ne mogu da nađem u podešavannjima gde se nalazi.Zna li neko kako da uđem u podešavanja tastera za navigaciju? :?

lush
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 11:36

Post od lush »

darko, ides na settings pa na personalisation pa ispod displeya imas da udjes u pocetni ekran,
ne znam kako pise na engleskom jer je mamin na srpskom :/
i tu podesis sve.


e sad imam i ja pitanje.

iz nekog nevidjenog razloga, ovaj telefon uopste ne registruje moj broj kad pozivam il kad posaljem poruku mami, a umemorisana sam jelte.
evo sad se brisem pa opet dodajem i nista.
i sa +381 i bez - nista nista.

a kad pozivam, pise "063xx poziva" a u inboxu moj broj pocinje sa +381
a u imeniku sam normalno upisana.
sad sam cak i oba nacina upisala u imenik, i nista, ne ferma me.
a to joj se desava i sa drugim brojevima koji je zovu/salju poruke a ima ih u imeniku.

telefon je dosao iz telenora, pa me cudi da ima ovakve glupe bagove.



inace telefon je mamara, nadam se da cu ga jednog dana i ja imati.
jedino su teme tacnije te ikonice odvratne, al srecom moze se napraviti sopstvena tema.

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Post od neogeo »

HI svima. Da ne bih guslao ceo post zamolio bih vas da mi neko pomogne ako moze:

- Kako na NOKIA E71 odraditi DEBRANDING ???

Probao sam preko NemesisSoftwareSuite ali taj programcic nema drajvere za ovu nokiju u svojoj bibliotece i ne vidi mi fon.
Dajte mi ideju kako da odradim to da bih ubacio srpski jer ne znam nijedan drugi nacin osim NSSa...

Hvala i pozdrav.

Nevena21
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 29. Apr 2006. 22:07

Post od Nevena21 »

Imam jedan mali problemcic. Trenutno posedujem nokiju e71 sa symbian operativnim systemom. Skinula sam sinoc jednu temu i ona mi se svidja ali postoji problem kad hocu nekog da zovem i kad mene neko poziva nevidi se broj, da li bi mi neko mogao pomoci ko ima taj theme creator da samo promeni tu boju belu u crnu. Javite mi se preko pm-a ko zna i kome to nije problem da mi ucini hvala unapred :)

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

ikiM napisao:Mada, kao sledecu varijantu, cu morati planirati tu kesicu, kad na moju veliku zalost ne postoji "Crystal Case" za e71, kao sto ima za e61. :cry:
Cek cek, jel Crystal case ona plastika kao oklop?
Ako je to to, onda postoji :) I to celih 300 dinkica :)
iPhone 3G[s] 16GB

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Pa gde? Kada sam pre nekih mesec dana gledao po buvljaku, nisam nasao, rekose, ne proiyvodi se to vise....

:unsure:
Nokia e71

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

Ne znam koliko ovde moze reklamiranje ali preko puta Beogradjanke... radnja se zove Ap..o.

Nego, kakav je taj cristal case? Kvalitet? Smeta li u koriscenju? Kakva je plastika? I sl.
generalno, jel bolje resenje od kozne futrole?

Nosio bih ga, ako je to sigurnost da ne izgrebem telefon.
iPhone 3G[s] 16GB

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Колико вам дуго може да издржи батерија са без престанка укљученом навигацијом? :)
Слобода или смрт

ezdobar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 18. Maj 2009. 14:31

Post od ezdobar »

Nokia Updater kaze da je za moj E 71 poslednji firmware 100.xxx. Pogledam ti tamo lepo na sajtu kad ono pise da je za svakog provajdera razlicita verzija aktuelna(kao zabranjuje sta ti ja znam)

E sad mene zanima:Da li je moguce da se zaobidje ova zabrana sa nekim drugim softwerom bez nekog velikog rizika.

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

ezdobar, viewtopic.php?p=72714#72714 moj balcan kod za E71 je 0559566

ikiM, danas sam poslao sestru do one radnje. Nestali im crystal. :(
Ocekuju uskoro (ja budala nisam uzeo kad su imali).
iPhone 3G[s] 16GB

Odgovori