Nokia E71

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Vincent,upravo sam na taj folder mislio pa da se ne ponavljamo,bitno je da smo se razumeli... :wink:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

hektor_bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 22. Mar 2006. 01:46
Lokacija: Beograd

Post od hektor_bgd »

Moze li mi neko reci da li ima problema sa logovanjem na Fring? Meni jako dugo ostane na onom mestu "log in, please wait" i nista se ne desava. Imam najnoviju verziju i programa i firmware. Istina uspeo sam da se konektujem ali samo par puta.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Isti slucaj sam ja imao i to na vise telefona i lepo sam batalo fring sto i tebi preporucujem,koristi nimbuzz.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

ljudi vjerovali ili ne, pronasao sam na net da jedan lik ima problem sa ovim telefonom isti ko i ja samo sto niko jos nije mu odgovorio ili mu dao resenje! bateriju nikako ne mogu da napunim ono da pise batery full nego moze danima da se puni ali se nece napuniti, to je navodno neki softverski bag ili neka blokada nesto ne kontam bas najbolje, jer mi je tel iz australije pa kad se tel zakaci na neku nasu mrezu on u sebi pravi tu neku blokadu za bateriju, on je tamo napisao kad se vrati u australiju sa tim telefonom i karticom njihovom on se normalno puni...aako ima neko od vas neko objasnjenje ili pomoc za ovo ja bih mu bio zahvalan da mi napise! znaci u servis mi nista ne mogu pomoci vec sam bio nego ako od vas zna nek mi kaze...hvala...
evo linka za to...... http://www.fixya.com/support/t2688810-e71_fully_charged

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Počinješ da spamuješ forum istim pitanjem.
U servisiranju si dobio odgovor da ideš u neki servis da ti to srede.
Možeš još i da proveriš sa nekim punjačem kupljenim ovde.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Low Rider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Pon, 31. Okt 2005. 21:35

Post od Low Rider »

Zasto secka? koji god file konvertujem u mp4, real player secka...probao sam sa raznim programima za konvertovanje ali isto...jel do real playera ili telefona,,,jel moze neki savet?

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

iskopaj smartmovie i konvertuj u avi format njegovim konverterom, mnogo je bolje, a moze i titl da se doda, i fajlovi zauzimaju mnogo manje prostora. 1 film oko 200mb
::luv phonez::

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

konacno sam problem rijesio, hvala vam sto ste mi 'pomogli' evo za one koji imaju isti problem kao ja, kojima nece da prihvati product code, ovo je za Nokiu E71-3 RM-407 0558783!

hektor_bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 22. Mar 2006. 01:46
Lokacija: Beograd

Post od hektor_bgd »

Da li je moguće pratiti video stream na ovom telefonu ako adresa počinje sa mms://...

Čitao sam da audio stream može preko Moodio aplikacije ali ne radi ni ovo!

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

da li je neko menjao prednju metalnu masku i da li ima info koja je cena da se zameni, original naravno? ispao mi juce na beton pa se malo izgrebao, pa sam mislio kad jos koju ogrebotinu dobije da menjam prednji deo...
::luv phonez::

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pa osim ako nisi izgrebao donji deo,koji je od plastike, preporucio bih ti da ne menjas masku, jer sigurno nije jeftina,a prednost hroma je neupadljivost ogrebotina.

PS.Ako se neko i dalje pita kakav je novi 300.x.x firmware,mogu da ga preporucim,jer konacno nema bugova (bar ja nisam naisao na neki),kamera je malo bolja,ali i dalje standardno losa.Sve u svemu,ako niste na 200.x.x ili 210.x.x koje su najgore verzije firmware-a ikada,nemate potrebe za update-om jer su prve dve verzije 100.x.x i 110.x.x skoro identicne ovoj, samo su napravili krug.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ma fora je u tome sto je moja e71 srebrna, tako da su ogrebotine silver :) ali nema veze, nisu velike, a i zamazao sam ih crnim markerom tako da se ne vide golim okom.
znas ono, kad prvi put padne telefon slomi ti se srce, svaki drugi put je sve lakse i lakse, tako je i sada. i dalje je to isti telefon i isto mi sluzi, i to veoma dobro moram priznati.
mislio sam da menjam za e72 cim izadje ali ne verujem da cu to raditi. cekam nesto jos novije, a to nece sigurno za nekih godinu dana. do tada, moja ogrebana crnka ostaje neprikosnovena :)
::luv phonez::

dulekg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 12. Mar 2008. 22:26
Lokacija: Kragujevac

Post od dulekg »

Evo i ja imam problem jedan, ne znam da li je bilo ali ipak da pita , dakle update-ovao sam software skoro i sve radi ok koliko sam vide za sada ali u trenutku kada se javim kao da mi se mikrofon ne ukljuci odmah nego posle sekunde ili dve. Jel imao neko takvih problema ??? ili neko zna kako da resim ovo??

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

ja sam isti problem imao sa svakim simbian telefonom [shto nokiinim,shto UIQom],a imam ga i sa e71 tako da sam se navikao na tu 'boljku' i jednostavno vishe ne obracam paznju na to...!
a to stanje je bilo sa svakom izvedbom firmvera...!

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Da, imam i ja ovaj problem, kao i svi vlasnici e71 koje znam, mada ne mogu da tvrdim da ga imaju svi symbian telefoni, jer na prethodna tri ga nisam imao.
Nema rešenja, jedino da se sporije javljaš :wink:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja kao vlasnik E71 imam predlog koji i sam koristim... kada mi zazvoni telefon, javim se, ali tek kada se cuje ono piiip ja kazem bilo sta... tako me uvek cuju sve sto sam rekao a prodje samo sekunda sto nikom, ko me zove, ne smeta i ne verujem da iko i primeti da ima ''praznog hoda''... 8) 8) 8)

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

Каква су ваша искуства са белим е71? Да ли се лако прља, или после дужег коришћења да ли изгуби "сјај" и "чари" које има нов телефон? ;)
Треба да наручим преко другара из Америке, па сам мало у дилеми. Оба су одлична, али бели ми је некако лепши, одличан је дизајн, али ако је због прљања "непрактичан", узећу тамно-сиви...
Хвала унапред..позззз ;)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

prvo - uzmi sivi... mnogo je vise ''muski'', futrolica se ne prlja kao kod belog... bukvalno je spustis negde i ostaju tragovi prljavstine...
ne guli se nista, ne ostaju tragovi koriscenja posle mesec, dva dana (naravno ako ga pazis i nosis u futroli koja ide uz njega)... zadnju masku ne mozes oguliti iako ga spustis negde po stolovima itd... jedino ostaju tragovi tj. otisci prstiju jer je ceo telefon ''sjajan'' ali to se jednim potezom majce ili slicno ''obrise''...
eto, ako imas neko detaljnije pitanje - pitaj... :wink: :wink: :wink:

sr_ns
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 16:26

Post od sr_ns »

kako da namestim da mi se pritiskom na taster na slusalicama menja pesma koju slusam, posto na mom e71 to ne funkcionise? :wacko:

hektor_bgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 22. Mar 2006. 01:46
Lokacija: Beograd

Post od hektor_bgd »

Verovatno se cesto pricalo o tome kako najlakse iskljuciti zvuk prilikom slikanja ali ne mogu da nadjem resenje po kome je moguce ubaciti prazan .wav fajl pa ako neko zna kako to da izvedem i gde se nalazi taj folder na telefonu molim neka kaze.

Odgovori