Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

oxigen,meni mini i zadaje probleme mini kupljen na belo u Alfa copy-ju znaci brate :-( ne verujem.... za sada se ne gasi ne izbacuje sistemske greske,za sada radi ok ako ga ugasim mislim da ce opet krenuti sa greskama no videcemo! jerkann, ne znam brate tel kao tel je PRELEP,lezi u ruci brukica,cvrst jak telefon... ali... uvek ono ali... nadigla mi se maskica kod slusalice pitaj boga zasto.... (mada mislim da je takva na svim n97 micama jer sam video kod nekoliko ljudi istu stvar i kada je stisnes ona se normalno savija ali se vrati u ispupceno stanje) nista mi nije jasno dal se to nokia sali ili sta.... dam za tel silne pare a on sav u maleru n900 me svakim danom sve vise fascinira,brine me samo navigacija,a voleo bi da je imam na njoj...

Borko82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 21:31
Lokacija: Beograd

Post od Borko82 »

Mene nervira sto sam sve prebacio da ide na Mass memory a opet mi govori da mi je memorija puna,ona C memory. Mislite da cu resetovanjem telefona to izbeci ? Ja sve sto prebacim na tel a ide na C,posle premestim na Mass ali imam nesto sto je veliko pa ne mogu da ga prebacim,recimo OviMaps. Ali za navigaciju sam se dogovorio sa ovdasnjim expertom da ce mi to resiti. Ono sto sam sada hteo da pitam je da li neko ima neki dobar Player za N97,jer kada konvertujem neki film,player koji ima N97 nece da ga pusti,a ovaj sto sam ubacio,isteklo mu besplatno koriscenje :(.
I jos nesto imam v20,nadam se da cu ga uskoro prebaciti na v21,ali telefonu dosta treba nekada da se odazove na komandu. Recimo kada ulazim u poruke,muziku i sl cekam po par desetina sekundi da otvori. Da li je to do verzije ? Inace ja nemam nikakve probleme sa njim sem tog kocenja...da ga ne ureknem hehehe :)

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Borko82, koristi fabricki player, a filmove konvertuj uz pomoc Format factory ili XviD4PSP 5.0. Kod oba programa imas po defaultu veci broj mobilnih telefona pa izaberi svoj.
Koliko ja vidim telefon ti je spreman za generalno ciscenje, tj. update softvera, formatiranje kartice (predhodno na komp prebaci sve media fajlove kako bi ih posle vratio) i soft/hard reset. t bi trebalo da resi tvoje probleme.

Borko82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 21:31
Lokacija: Beograd

Post od Borko82 »

Moze li neko da mi kaze kako da ga generalno ocistim kao sto mi je rekao jerkann da uradim...update softvera,formiranje kartice :D ?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Dostaje, što bre ne prodaš već jednom 97icu kad već imaš tolikih problema. Da sam ja toliko nezadovoljna nekim telefonom svakako ga ne bih duže zadržavala u svom posedu :)

Ja sam, evo sada potpuno zadovoljna telefonom :) pored novog firmwarea v21, imam ubačen i ROM koji sam skuvala baš po svom ukusu :) imam trajni hack i efekte na Z: koji super rade :) nekom neki tel jednostavno ne "leži" i bolje da ga prosledi dalje, ali meni je super :) a sad, kad se otvorila mogućnost ubacivanja i kuvanih ROMova, mislim da mogu da kažem da meni, ovaj tel zaista prija i nemam većih zamerki (a možete ih imati za svaki model) :) ni sada, posle promene 2 primerka, i upotrebe 97ice punih 8 meseci nisam imala ove probleme koje neki navode :) da sam ih imala ne bi taj tel bio više u mojim rukama :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Ninolina, to jedan od glupljih saveta? pa zato sto se jednostavno ne ispalti ocigleno je tel djubre pa je djubre... zato je i 250 polovan... i isreno kajem se sto sam dao te pare za ovaj telefon jer iskreno kao da koristim DUMB telefon priom dize OS brate da se porodis.... telefon je KANTETINA! :shock: Ps ako hoces da ga kupis za 450e evo prodacu ti ga sto se bugova tice za sada ih hvala bogu nema nisam smeo da ga gasim radi kako treba,koliko dugo videcu! edit za nonolinu tel je u bakarnoj boji ;-) nema traga ostecenja ima foliju preko ekrana, sa kamere sam skinuo ;-)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Dostaje, a isplati se tvoje, očigledno, nerviranje svakodnevnom upotrebom ovog tel? A možeš moj savet smatrati glupim, ali onda nije ništa bolji ni tvoj stav da držiš tel kojim nisi zadovoljan i puštaš da mu cena, neminovno pada.. I šta si time dobio? I zaista nema potrebe za takvim rečnikom koji koristiš :) Ne znam koji je tvoj problem, osim telefona kojim nisi zadovoljan.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Ninolina zakaci tvoj Cooked rom na rapid ili na megaupload pa mu daj da skine mozda ce biti zadovoljniji..... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Da je cena ovog telefona 250 eura (polovan naravno) istog trenutka bih ga uzeo, ali nazalost nije i ide preko 320. U Nisu cena novog je oko 400-420 eura (gledao pre nekih 3 nedelja ne verujem da se cena mnogo promenila), pa cena od 250 nije bas realna.
Po meni je ovo i dalje best buy telefon, ali mi je cena visoka tj. nije da nemam te pare nego ne bih dao toliko za telefon.

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Ninolina, pa pazi nema sile da ce pasti jos cena.... znaci nema sile sto se tice zasto ga jos zadrzavam... zao mi je para i to jako puno dao sam 4 tinu 1 godine mojih studija sto i nije malo s obzirom ako je to BACENO jerkann, pa brate trazi nacices :-) ja sam imao obicnu n97 za 220e ili cak 180e nije mu radio touch (taj za 180) ali brate zatno nisam tel kupio na crno vec otisao u Alfa copy i dalje problemi za koje kazu da je to NORMALNO!!!!! :shock: :shock: :shock: da ih citiram , sto vise telefon ima funkcija normalno da ce imati po koju manu :o :o i trebao sam tel ostaviti na NAJMANJE 7 dana!

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

jerkann, bio je jedan beli N97 u halo oglasima za 270e star 4 meseca (24 meseca garancije u alpha copy-ju). Mislim da jos nije prodat. Stvarno mu drasticno pada cena... :dry:

bokistilojtd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 17:14

Post od bokistilojtd »

evo ja sam se pomirio sa treptajem ekrana dakle blago treperenje kada se upali svetlo na ekranu ne stalno traje par sekundi uglavnom u mraku otkada sam ubacio V21 preporodio se tel i mislim da cu ga dugo koristiti naravno ako gfa ne izgubim negde :D :D :D

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

LimunBG, ne gledam nesto aktivno oglase. uglavnom posecujem ove na sajtu i nisam video tu cenu ispod 320 eura, po prodavnicama u Nisu nisam ni pitao jer je sigurno mnogo veca. kada se polovan telefon kupuje cena ne sme biti prva koja se gleda.

bokistilojtd, nadam se da neces, srecno koriscenje

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

jerkann, tebra u bg nove su oko 340 e na crno legalno oko 600 :-) znaci zapalio sam se za 260e znaci glat sam mogao da uzmem i e72 :-DdDD

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Dostaje, nigde nemas e72 za te pare. 8)
A ljudi budite zadovoljni,n97 je odlican telefoncic!
Mada,kome ne odgovara,moze da mi ga pokloni! 8)
Nokia 6220 Classic

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Dostaje, ne secam se nesto mnogo tvojih postova u poslednje vreme, cinjenica da telefon ima svojih problema, a kazi mi sta si i da li si ti probao da uradis nesto na polju da ucinis tel zanimljivijim? npr da li si skuvao neki rom, ubacio netke efekte, instaliroa ngage platformu, kreirao neke invisible shield po svojoj meri?
istina da se tlefon pali malkice duze, ali to je normalno kod svih smartphone aprata... istina je da se povremeno javljaju bugovi, sistemske greske, ali kazem ti, pozabavi se malo, skuvaj neki rom, i videces, uredjaj moze da bude i te kako zanimljiv, i mozes da pregrmis njegove nedostatke (glasnoca zvuka u slusalicama, ekstremno losi zvucnici, linija koja se grebe sama od sebe, kamera itd)... ja sam ga isto prodavao, i na svu srecu nisam uspeo da ga prodam, evo sada koristim odlican uredjaj, koji mislim da nebih menjao iz prostog razloga sto je microsoft napravio krs od WM7, a android mi bas nesto i ne lezi, bar ne jos, mozda u neko skorije vreme...
tako da moj savet, igraj se, zanimaj se, videces da je na kraju ok :wink:

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Mirko BGD, kad vec spomene da pitam. Da li je neko instalirao ngage na ovom telefonu i kako izgleda ako jeste?

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Mirko BGD, telefon mi je KLOT ALI KOLOT cak sam garmin obrisao reko da mu nesto ne pravi problem... danas je radio OK ali nisam ga gasio,sacekacu to da bat uradi ;-)

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Meni se n97 stvarno dopada,razmisljao sam ozbiljno da ga kupim, mislim da je to nesto novo u vezi symbiana,ALI citajuci ovde razne postove takoreci odustao sam od kupovine..ne znam da li vam tel toliko buguje zato sto ste ga preopteretili raznim aplikacijama,ili je mozda nestrucno uradjen apdejt softwera ali stvarno ne mogu da verujem da ima toliko nedostataka tel koji kosta maltene kao laptop!ja vec 2god koristim n82 i prezadovoljan sam..imam zelju da ga zamenim za n97 ali...videcu jos do leta ce cena polovne n97 biti max 220e ako ne i manje..
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ngage 2 sam instalirao, i lepo izgleda, mislim nije full screeen, al ok :) beke igre ne rade tipa tetris i jos njih par... :wink:

Odgovori