sifre za fon

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

mislim da moze da se resetuje code preko NSS-a, ali samo za Symbian telefone.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Peter_Forsberg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pon, 25. Sep 2006. 23:08
Lokacija: Bgd, zvezdara

Post od Peter_Forsberg »

Jel postoji neki nacin da se nadje izgubljena sifra memo kartice? Probao sam i 12345 i sve moguce varijacije koje meni "ring the bell", ali jednostavno nema sanse da se setim. Fora je u tome sto je fon bio na popravci i od kad sam ga dobio moram da ukucam sifru da bih pristupio kartici, sto ranije nije moralo, a ja tu sifru ne znam.... :smutny: :cry: :cry: :cry:

edit: fon je 6233
Sometimes we hurt the ones we love, other times we just hurt those who get in the way!

topolnjak
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 01:52

Post od topolnjak »

E nemam kalendar na nokiji 6220.Hocu da ga resetujem,ali mi trazi neki kod.Koji je to kod?Pomozite HITNO mi je!

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

topolnjak, fabrički je 12345 ako ga nisi menjao 8)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Da pitam kojei su kodovi za hard reset i soft reset i sta se sa tim radnjama dobija.Kod mene je problem kako da obrisem ostatke od obrisanih programa,valjda se na jedan od ova dva nacina to moze uraditi. :blinky: :blinky:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

bigmag napisao: *#7780# Povratak na fabricki podesenu konfiguraciju telefona.
*#7370# Format
Citirano sa prethodne stranice. ;)
Kod koji kucas prilikom formatiranja je 12345 ukoliko nije promenjen. Takodje kod formatiranja gubis sve podatke koji su na memoriji telefona.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

IDzO pa koji bi ti predlozio za ovaj moj problem,brisanje ostatke od obrisanih aplikacija,ili kako ih drugacije zovu repove perograma unapred hvala.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Pa sto se tice unistavanja repova najbolje je uraditi format telefona i posle toga i memorijske kartice. Onda ti je sve "cisto" i lepo pocnes stavljati programe iz pocetka.
Jos jednom da ponovim da prilikom formatiranja gubis sve podatke.
Mozes neke podatke "bek apovati" preko OVI portala ali proveri to jer nisam 100% siguran (ne koristim OVI pa ne znam kompletnu proceduru). ;)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

IDzO hvala ti za ove informacije.Za formiranje memoiske ka rtice ta mogucnost postoji u opcijama ali za memoriju telefona u opcijama tako nesto nema jedino da se udje u alatke,podesavanja,opste,i tu ima vratiti na fabricka podesavanja jedino tako bi trebalo da moze da se obrisu repovi programa,ja moslim da je to jedini nacin za ovo brisanje. :unsure:

Odgovori