Nokia X6

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ako ti je zakljucan ruter otkljucaj ga pa probaj tad.Ako nece iz prog puta da se konektuje onda izadji iz pretrazivaca pa sacekaj da se diskonektuje pa odmah ponovi postupak konekcije po drugi put.

Transporter
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 11. Apr 2007. 17:48
Lokacija: Avala, Beograd

Post od Transporter »

Moze li da se instalira neka aplikacija da imam smajlice u porukama ? nasao sam po netu neke linkove ali nista konkretno nisam uradio, nikako da skinem nesto da to proradi, ako neko ima resenje svima cu da pricam da je car :D
N95 8gb, 6310i

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

ma nije zakljucan pre dva dana sam koristio na drugom tel. i radilo sve ok!evo kako sam uspeo da znaju ljudi ako im se to desi!samo sam zabo cackalicu u ruteru gde pise reset i kad se ponovo ukljucio sve sljaka kao nov!!a sta mi savetujete da li da instaliram poslednju verziju softvera ili da ostavim staru?i zasto nikad ne upalim telefon iz prvog puta nego moram nekoliko puta da stiskam ono dugme power da bi se upalio??pojavi se nokia na ekranu i kad treba da se rukuju on se pre toga ugasi!sta da radim??

bucolini
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 21:23
Lokacija: sd

Post od bucolini »

ljudi treba mi pomoc oko Nokia X6 16GB,ne mogu poruke da se salju?Da li postoji neka caka sa tim,ili je problem do telefona?Hvala unapred.....

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

bucolini
Како не могу? Опиши мало проблем.
Провери број центра за слање порука...
Слобода или смрт

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

sigurno je do servisnog centra za poruke,ako si menjao kartice oce da se zezne :shock: :shock:
il ako nece ni tada udari po resetu!!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ako nekog zanima izašla je nova verzija sw-a koja nosi oznaku v30.nemam pojma šta donosi ali sam uradio update.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

vokili67 napisao:Instalirao sam Skype na NokiaX6, ali mi radi samo audio. Da li neko zna kako se aktivira video? Zvao sam i korisnicki centar u Telenoru ali oni ne znaju nista na tu temu.
Na oficijelnoj Skype aplikaciji kao i na Nimbuzz-u je dostupno samo dopisivanje ili samo audio poziv u oba smera. Ne može kombinovano niti postoji mogućnost za video. Kako sam uspeo da ukapiram na netu, samo iPhone 4 ima mogućnost za video pozive preko Skype-a. Slobodno me ispravite ako grešim jer trenutno nisam u mogućnosti da se sretnem sa iOS-om.
Nokia Lumia 630

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

djolex potpuno si u pravu.još da dodam da nije moguće (probano na x6 i n97) vršiti call na skype i raditi konverzacviju na nimbuzu u isto vreme.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

E pa kad vec trazite da vas ispravim,to cu i da uradim. :P 8)
Preko programa Fring moguce je vrsiti video pozive na skajp nalogu,isprobano.
8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

VeNoM napisao:ako nekog zanima izašla je nova verzija sw-a koja nosi oznaku v30.nemam pojma šta donosi ali sam uradio update.
Stavio sam najnoviju verziju v30 na svoju X6 ali ne mogu reci sta novo donosi jer sam pre neki dan kupio telefon i odma ga updatovao :D Tako da ne znam kako izgleda stari da bi uporedio...Samo mogu reci da je telefon dosta brz i dobar za koriscenje sa ovom novom verzijom ;)
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

Sale_M, mozda bilo nekad, fring kao ni nimbuzz vise nemaju podrsku za skype ili je tako makar kod mene. Za nimbuzz znam 100% da je tako od verzije 3 a za fring neznam od kad jer kad sam ga ja instalirao (u trenutku kada je nimbuzz izgubio podrsku pa sam trazio alternativu) skype-a nema na listi messengera koje podrzava.

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ako nekog zanima da koristi skype preko ovog telefona,neka trazi aplikaciju po imenu "IM+ for Skype"
On izgleda ovako:


Slika

Slika
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

vostezmaj jesi li probao skajp sa zvaničnog sajta i koja je razllika izmedju njega i ovog im-a da znam d ali da skinem im ili pak ne.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

VeNoM, Pravo da ti kazem nisam...Video sam da se ovde prica o skajpu pa rekao ajd da postavim...Imam jedan sajt na kome ima bukvalno sve sta ti treba za ovu platformu(pa sam tu nasao ovaj program),a i tu sam izradio sertifikat.Napravis nalog i posaljes imei telefona i on ti u roku od 24h na nalog posalje sertifikat,posle samo pre instalacije bilokojeg programa ti uploadujes program na taj saj a on ti po zavrsetku uploada odma da download istog ali sertifikovanog za tvoj telefon... 8)
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

vostezmaj možeš slobodno ako te ne mrzi i ako hoćeš da mi pošalješ taj sajt na pp.
inače gledao sam promene vezano za sw u najnovijem izdanju i uglavnom se baziraju na web.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Post od snebivljiva azdaja »

Ja koristim aplikaciju koju sam skinula sa skajpovog sajta, i radi bez problema.

A sad jedno pitanje u vezi slusalica WH-701 koje sam dobila uz ovaj telefon - naime zvuk je katastrofalno slab i jedna se slusalica cuje slabije od druge. Kada prikljucim neke druge, npr. HS-40 (mono verzija slusalica HS-47) ili Sennheiser, zvuk je na daleko boljem nivou, tj. cuje se i glasnije i kvalitetnije. Da li je jos neko imao ovakav problem, ili su mi to zapale sluske sa falinkom?

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Moguce da je do slusalica,jer da nije i na tim drugim bi ti bio los zvuk...Konkretno ja koristim HS-43 i prezadovoljan sam njima,ali njih sam nabavio naknadno...
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Post od snebivljiva azdaja »

To i ja pretpostavljam, jer da je do telefona ili podesavanja, bilo bi isto na svima... Neprijatno iznenadjenje, obzirom da ih nahvalise (mada su ipak klasom ispod onih koje se dobijaju uz 32GB).

Svejedno, naletela mi je varijanta HS-45 i AD-54, pa sam to uzela. Nadam se da necu opet ispasti baksuz. :smutny:

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Mene dusa boli sto nisam sacuvao HS-45,AD-54 sa moje stare 5800 :cry: Reci mi gde imaju da se uzmu i ako nije tajna koliko para?Stvarno bi voleo opet da imam taj model slusalica... :unsure:
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

Odgovori