Nokia Lumia 920

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Nokia Lumia 920

Post od zoreli »

Bittersweet Shimmer WP8 GDR3 Update: Instead of just a clock and vibrate alert, users can also see things like text or email messages notification on Nokia’s always on Glance screen with the upcoming update.

Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

sunecar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 04:26
:: Lumia 920
Lokacija: Sombor

Re: Nokia Lumia 920

Post od sunecar »

Narode kako stojite sa update-om,ne javljate da ste dobili.Dali je moguce da im toliko treba da odrade svima update.Evo ja vec 2 nedelje na GDR 2

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

sunecar, vidi, Portico update (GDR1) je poceo da izlazi sredinom novembra prosle godine. Ja sam ga dobio u martu :( Nokia i operatori sukcesivno pustaju. Medjutim 1308 sam dobio 10-ak dana po pustanju. Znam da na AT&T (Nokia ima ekskluzivan ugovor sa njima) jos nisu dobili nista.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sunecar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 04:26
:: Lumia 920
Lokacija: Sombor

Re: Nokia Lumia 920

Post od sunecar »

Pff,ma nista ne brini miodrage, ako ne dobijes do pocetka oktobra i tako onda vec kupujes 1520 sa sve GDR3 :lol: :lol:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

1520 ce po svim najavama biti najavljen sredinom do krajem okrobra, i izlazi mesec dana posle najave (znaci verujem do sredine novembra). E a onda je pitanje cena, ako bude <800€ seci me. Pa jos dok dodje do nas... Tesko da cu moci pre marta da dodjem u posed...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Nokia Lumia 920

Post od NijeZauzetoIme »

Sta mislite, kako je najbolje kupiti lumiju sada, da se prodje sto bolje? Ne znam tacno jos koliki ce biti budzet, pa reko da pitam da li znate nekog da prodaje, ili ste videli negde.. Razmisljam i preko e-Bay a preko drugara iz engleske, da li bi to ispalo ok, i kako, posto nemam iskustva s tim, a znam da postoji mogucnost. Preferiram samo da ne bude bela..
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

NijeZauzetoIme, preko oglasa. Imas gomile njih sto nude nove, neotpakovane, treba videti i to je to. Naravno, kao i kod svih kupovina, i kod ove otvoriti cetvore oci.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: Nokia Lumia 920

Post od Hektor »

Opasno me privlaci L920 pa razmisljam da uskoro pazarim jednu. Miodrage jesu li sve iste?
HTC M8Q HTC 10

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

sve su iste, odlican aparat, dobijace jos dosta updateova, malo je tezi i deblji i to je jedina moja zamerka... zavisi samo sa kod trzista ces dobiti i kad ces dobiti update...

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: Nokia Lumia 920

Post od Hektor »

Mislim da tezina nece biti problem ako hocu "premium" feel :D Vidim da je cijena pala na oko 250e pa mi se za te pare cini kao najbolja kupovina, jer android tesko moze dobar i nov da se uklopi u budzet. Ima li telefon nekih vecih mana(pri tome mislim na kvalitet razgovora, duzina trajanja baterije)?
HTC M8Q HTC 10

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

meni-osvetljenje na dva od tri, stalno ukljucen 3g i wi fi, mejlovi na "cim stigne", dosta koristim viber, mejlove i sms, pozive par dnevno, ne igram igrice, normalno kad hocu slikam, snimam itd non stop nesto cackam probam i baterija mi je trajala minimum dan ipo... miodrag kaze sa je s..be za dan ali dan je minimum... opusteno :)

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: Nokia Lumia 920

Post od Hektor »

hvala na informacijama. Valjda cu je uzeti uskoro. Djeluje mi kao odlicno uradjen telefon.
HTC M8Q HTC 10

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

cvrst, utegnut, ekran i kamera odlicni, video - kao da gledas uzivo :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

Pazi, imas 2 uslovno verzije sa mat i glossy povrsinom. Mat su crna i plava, ostale su sjajne.
Sto se baterije tice, uz moje mucenje izdrzi ceo dan, ali jedva. Mucenje: 30-ak min razgovora, 10-ak sms, 2-3h surfa (wifi i 3g), sve push notifikacije i mailovi ukljuceni, gps takodje, 30-ak min igrica ili muzike.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Re: Nokia Lumia 920

Post od Hektor »

Sta znam crna mi najbolje izgleda a i nikada nisam imao crni telefon :oops: + lako cu prebaciti kontakte sa 72ke. Je li lako prebacivanje podataka (slike muzika) PC-920? Izvinjavam se na smaranju ali mi je WM8 nepoznanica. Koji je najbolji browser posto koliko sam skontao nema chroma na WM8. Kako stoji sa aplikacijama ima li khm onih free ;)
HTC M8Q HTC 10

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

Ima free aplikacija koliko hoces. Browser je IE10, i radi sjajno. Kontakte ces prebaciti najlakse preko Transfer My Data u telefonu (BT), a slike i mjuzu preko kompa za par minuta. "narodnih" aplikacija nema
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Jacbri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 28. Dec 2012. 00:25
:: Blackberry Passport
:: Nokia E52
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 920

Post od Jacbri »

Video sam zutu Lumiu 920 u ponudi kod jednog operatera. Katastrofa mi izgleda ona sljasteca varijanta. Boja je kao kada Del Boj u muckama farba zidove onog indijskog restorana.
Mislim da su i oni uvideli to i sada je na 1020 uradjena mat zuta koja izgleda vrhunski.
Najlepsa je definitivno cyan ali mi je zao sto je to AT&T ekskluziva.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Nokia Lumia 920

Post od araphel »

Ja sam se zalepio za belu i još uvek se premišljam da li da zamenim nekako Note 2 za Lumiu 920.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

araphel, zameni zameni, ja sam video L720 i 820 u beloj boji, ganjao sam kolegu da to uzme (kolega je veliki zvezdas, a ja partizanovac), ali on nije hteo da popusti i uzeo je crnu 720, mesto 820 (tu je isplanirao da uzme, ali ne u beloj boji)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Nokia Lumia 920

Post od araphel »

Miodrage, još ću videti. U Srbiju ne dolazim do pred novogodišnje praznike, a ovde se nešto ne usuđujem da se petljam sa oglasima. Ako iskombinujem da nekako prodam Note 2 (pod uslovom da se na kraju rešim na taj potez), jednostavno bih otišao u radnju i kupio novu belu 920, jer mogu gde god hoću da je nađem za 300-310, sa urednom garancijom i papirima.

Samo što ovde nemam kome da prodam Note 2. Mali mi je krug ljudi u kome se krećem, i svi su u fazonu uređaja uz ugovor ( uglavnom jabuka i S4)

Odgovori