Nokia N8

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

Ajmo ovako redom:
srbbenda, druze za cirilicnu tastaturu sam malo pre trazio,bukvalno na tim sajtovima na kojima sam i mislio da cu naci nisam pronasao,tako da ne znam sta da ti kazem,mozes i ti pokusati da nadjes,ali da znas da ja nisam uspeo..
zavodnick, kolega evo ti link za hack KLIK ako nesto treba slobodno javi..

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Re: Nokia N8

Post od zavodnick »

acamatic, brale,hvala ti,ali cim sutra buden za kompom,skinucu...I da,bice puno pitanja.. :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

d@r123
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2012. 19:02
:: Sony Xperia Z1
:: HTC One X

Re: Nokia N8

Post od d@r123 »

radashin napisao:Pozdrav svima.Ljudi imam problem sa kamerom za snimanje videa.Uvek kada hoću da napravim video, stalno mi izbacuje " Došlo je do greške, pokušajte ponovo ili ponovo pokrenite telefon......"Sve to radio, ali bez uspeha.Radio i restart telefona,ponovo instalirao aplikacije i opet ISTO.PITANJE - Da li postoji neko rešenje, ili možda kucanje nekog koda za ponovo pokretanje kamere.UNAPRED VELIKO VELIKO HVALA .
Da nisi pokusavao ubaciti anna kameru na belle?

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

Imam problem sa skajpom na OS belle, insaliram aplikaciju, izaberem internet konrkciju upisem skajp ime i lozinku i kad treba da se konektuje ona linija sto ucitava dodje do skoro kraja ekrana i tu stane. Cekam 5min i nista se ne desava :smutny: . Pozdrav i ako neko zna o cemu se radi?

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: Nokia N8

Post od skar »

neće ni proraditi,ugašen je skype za symbian i wp7!!

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

Kao što reče kolega skype je povučen sa store-a, pokušaj da nađeš neku drugu verziju na google-u pa pokušaj da ubaciš nju. Meni je radio pre jedno mesec dana neka moja verzija, ajde kada budem bio na kompu pogledaću dal je imam, ako imam šaljem ti pa probaj..

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

Do sad sam probao 10 skajpa i sve isto ni jedna nice, dok na staroj n82 radi bez problema. Trazio sam neku stariju verziju ali bez uspeha. 1.5 Se gasi i pre nego sto bilo sta pocnem da kucam a ova najnovija nece, nista izmedju nisam nasao.
Acamatic hvala, ako imas ustedeo bi mi vreme i muku :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

miroslav8299, tek sada sam seo za komp i evo ti link za skidanje pa probaj ovu moju verziju.Ona je radila barem dok je N8 bio kod mene,znaci pre jedno mesec dana.Mozda su i tu verziju ugasili..
KLIK

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

Izgleda da je problem kod mene tj telefon ( mozda zbog haka koji sam nasao na youtube) ili ko zna sta. Ostale aplikacije rade odlicno. Ova verzija skajpa 2.0 i starije, telefon sam izadje iz aplikacije posle pitanja o konekciji, a verzija 2.1.23 kada treba da se uloguje dodje linija skoro do kraja i tu stoji. U svakom slucaju hvala

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

Stvarno ne znam onda kako da ti pomognem, ja sam ovu koristio i meni je radila. Jedino da probaš da odradiš hard resset, ako te ne mrzi i ako ti je bitan skype, pa da probaš da ubaciš..

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

Skype retko koristim na mob, tako da i nije velik problem. Koliko sam uspeo da vidim oni koji imaju puslednji zavnicni update na belle kod njih zeza skype. Da li tu nesto MS umesao prste? Namerno ili slucajno, ko ce znati

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

Sve što su mogli da ugase ugasili su i naravno da su to baš oni uradili. Da bi nas naterali da pređemo na WP telefone. Ne znam šta da ti kažem i kako ti mogu pomoći da središ to sa Skype, ajde da je samo skype već i mnoge druge aplikacije. Šteta i stvarno mi je mnogo žao što je ovaj telefon postao samo za pozive, poruke i slike..

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia N8

Post od djoxie »

ali je zato whatsapp pre neki dan dobio update za symbian, verovali ili ne http://mynokiablog.com/2014/11/03/whats ... rformance/
::luv phonez::

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Re: Nokia N8

Post od zavodnick »

djoxie, jel to znaci da ne moram svaki put update radinti na efnm :angry:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

Nije lose :wink: , nego ovo sa applist ako zazivi bice pun pogodak, mada malo sam sumnjicav, ako sam dobro shvatio neki Nemac ne zeli da se oprosti od svoje nokije 808 PW i napravio app store. Ja sam instalirao na n8 i za sad lepo radi, samo ima mali broj aplikacija. Ako se ne varam i filesplus aplikacija je dobila update. :wink:

bmf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 11:07
:: Sony Xperia Z3

Re: Nokia N8

Post od bmf »

Da li se isplati kupiti sada ovaj telefon za oko 40 eura?
Telefon je u očajnom stanju, prilično izgreban ali sve normalno radi.
Koliko sam shvatio kućište telefona je od aluminijuma, pa me interesuje da li ga je moguće ispolirati?
Telefon mi deluje primamljivo zbog prilično dobre kamere, a i zato što je poslednji kvalitetan telefon pre raspada Nokia-e.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

Ako ćeš ga koristiti za kameru, pozive i poruke samo onda ok ili ako će ti biti sekundarni telefon onda da. Telefon je dosta jak, utegnut, nema nigde da škripi nešto, ali sve zavisi koliko je taj uništen? Ko zna kako se taj odnosio prema njemu, da li ga je šutirao kao loptu.. A za poliranje stvarno ne znam..

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

Flesovao bih Nokiju n8 i nasao sam skandinavski fw, sad pitanje gde mogu da nadjem ostalo posto navifirm vise ne radi. Ako moze neki sw sa transmiter a srpska tastatura nije obavezna. Unapred hvala

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N8

Post od acamatic »

Kada budem bio na kompu šaljem ti link sa belle refresh verzijom sa balcan product codom i da ima i FM transmiter u verziji softvera..

miroslav8299
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2014. 02:25
:: nokia n8

Re: Nokia N8

Post od miroslav8299 »

acomatic hvala, da li je to ova zadnja zvanicna verzija belle?

Odgovori