nokia 6280

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
zeus
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 16. Maj 2006. 07:03

nokia 6280

Post od zeus »

Da li netko mozda zna zasto moja nova nokia 6280 stara ni tjedan dana prima normalno sms poruke tj. onda kada su poslane a pise da je poruka poslana prije 3-4 sata... Cak sam sama sebi probala poslati poruku i kaze da je poslana prije 3 sta a ja je poslala prije minutu ???
Jel vec treba na servis ... :shock:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

To se desavalo kod mene dok smo mogli da koristimo strane servisne centre za besplatne poruke,kad su kod nas pocele da se naplacuju poruke,tako da je kod,recimo centra iz Hong Kong-a,pisalo da je poruka poslata nekoliko sati kasnije nego sto jeste!?
Drugo resenje moze biti da proveris podesavanja sata,mozda ti je podeseno GMT+3 ili tako nesto a za Srbiju,i Balkan uopste,je GMT+1!Naravno to ako imas tu opciju kod sata!?
Pozdrav 8)

zeus
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 16. Maj 2006. 07:03

Post od zeus »

Kad stavim na GTM+1 onda mi piše da kasni 1 sat :? .... Bilo mi je na GTM-1 i onda mi kasni 3 sata ... Imaš još kakav savjet ... Jel to mogu negdje pogledati ???

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Onda stavi na GSM+2!! :D :wink: Gde se nalazis,ako si na Balkanu onda bi trebalo da si GSM+1 ali ako kasni onda stavi GSM+2 i ne brini!
Pozdrav 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

E, pa pazite foru ;) Da nije to isti problem kao na ovom forumu, pa smo svi zbog letnjeg racunanja vremena
morali da podesimo +2, umesto normalnih +1. Moguce da i tu ima neceg, ako vec ne postoje neka druga podesavanja ili automatska sinhronizacija vremena ili time update...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

zeus
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 16. Maj 2006. 07:03

Post od zeus »

Fal mucho ste mi pomogli evo stavila ja na +2 i uspjelo sad je ok sve ... iz hrvatske sam ... HVALA HVALA :D :D

fanste
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 21:29

Post od fanste »

Jel zna neko da li moze da se dekodira Nokia 6280 skinuta sa italijanske mreze, posto su mi neki rekli da postoji samo jedan Lik koji radi dekodiranje trece generacije??
HVala Unapred!

ledeni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Čet, 20. Apr 2006. 11:42

Post od ledeni »

Kako stvari stoje cini se da bi bilo lakse od 6280 napraviti n80, nego uspeti dekodirati taj telefon :lol:

Odgovori