Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Mr. Jingles »

Današnje vesti - napisali na nalogu da je sve ok i na kraju da koristim uputstvo za upotrebu. O svemu možemo da pričamo, ali da se vređamo, e tada nastaje haos... Pre sat vremena snimio kratak klip gde 3 lumie ( 630, 730 i 1320) pokušavaju da uhvate gps signal u offline modu... Ni posle 2 minuta 730 nije uhvatila signal dok su 630 i 1320 uveliko pokazivale i broj kuće... Biće zanimljivo čuti reakciju na taj klip.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od vojkan85 »

Mr. Jingles, Pa jel su oni normlani??? Da koristis prema uputstvu, pa nisi dete jbt. Ja ne znam za tebe, ali ja bi ih okrenuo naglavacke.

demius
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 83
Pridružio se: Ned, 04. Maj 2014. 18:51
:: Samsung Galaxy A8
Lokacija: EU

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od demius »

Ja mislim da Mr. Jingles treba da ovde postavi taj video link, pa da mi procenimo da li mu teba tumačenje upustva ili ne. :wacko:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od sugarcoated_ass »

Jbg, ne drzis telefon pravilno. :roll:

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Mr. Jingles »

Ukratko, Tehnomanija odobrila drugi telefon, u promobiju me na finjaka iskulirali uz insistiranje da promenim sim karticu (?!?!), što sam i uradio, međutim problem je ostao (pazi čuda). Nakon toga, Tehnomaniji sam prijavio problem sa servisom i objasnio moj problem, nakon čega je napravljena reklamacija i sad čekam šta dalje... Biće zanimljivo, svakako...

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od cvoruga »

Je li izašao GDR2 za 730?
Tripujem li ili updateovi kasne za DS modele?

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od vojkan85 »

E kada za obicnu zamenu treba ovoliko vremena...banana drzava i dalje...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

Vojkane, strpi se, za godinu do dve, od banana-države ćemo postati pomorandža-država, pazi šta ti kažem! :D :D :D

Nebedab
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 07. Jul 2015. 17:45
:: Nokia Lumia 735

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Nebedab »

Pozdrav svima.

Gotovo sve sam procitao sto ste postovali ovde i onda dodjem do zakljucka da ili ja jedini imam taj, nazovi problem, ili se niko ne obazire na to pa im nije ni bitno :)

Muzicki plejer ne mogu da ugasim, nije bas neki veliki problem ali meni bode oci to :D Jednostavno moze samo da se stopira/pauzira pesma ali da ga skroz ugasim nece, on je navodno prividno ugasen ali kada pritisnem volume dugme on mi pokaze odmah da je jos aktivan i mogu da pokrenem pesmu O_o (mislim da se to isto desava kada pustim yt, nemam dodatne aplikacije pustam preko IE)

Vidim i zale se na silne restartove, bagovanje aplikacija itd.. Ja iskreno ni jedan problem nisam imao sa lumiom 735 i radi besprekorno... ni jedna aplikacija ne pravi problem, sem sto vajber nema video poziv...jaka stvar nema sta, prosto da promenis fon zbog toga... No nebitno.

MSG ima opciju on/off chat-a (videh da je neko napisao da nema) ali nicemu ne sluzi, ne znam koja je fora da tebi prikazuje da si online a drugi ne vide to...

E da, i kako da namestim i da li to uopste moze, da sve plocice na pocetnom ekranu budu providne(vajb je ljubicast, lumia isto, skyp plavi itd)?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

Ne mogu sve pločice da budu providne, na žalost. Nadam se da će i to moći kad stigne 10-ka, ali nisam siguran.
Za to sa plejerom prvi put čujem (nemam 735, već 930, ali nisam čuo da se neki vlasnik 735-ice žali na to).
Na tvom mestu, ja bih ga odmah nosio u servis, ne bih se ni dana maltretirao s tim.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od miodrage »

Music player se tako i ponasa. Ne sekiraj se, sistem je tako napravljen, to ne vuce ni proces ni bateriju, testirano. Znaci, to nije mana, to je feature.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od 9R94 »

Ako hoces da "ubijes" player skini dobru zamenu za fabricki- Listen, on na swype sa leve strane ima nekoliko opcija gde je i stop music.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

Meni se plajer ne ponaša tako, ili ga ja pogrešno koristim. Odnosno, ponaša se tako, ali samo neko vreme - posle pola dana, recimo, pri pojačavanju ili smanjenju zvuka, ne pojavljuje se na gornjem delu ekrana.

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od staff »

Potrazi u prodavnici program music stop i jednostavno stopiras muziku

demius
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 83
Pridružio se: Ned, 04. Maj 2014. 18:51
:: Samsung Galaxy A8
Lokacija: EU

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od demius »

Nebedab napisao:Muzicki plejer ne mogu da ugasim, nije bas neki veliki problem ali meni bode oci to :D Jednostavno moze samo da se stopira/pauzira pesma ali da ga skroz ugasim nece, on je navodno prividno ugasen ali kada pritisnem volume dugme on mi pokaze odmah da je jos aktivan i mogu da pokrenem pesmu O_o (mislim da se to isto desava kada pustim yt, nemam dodatne aplikacije pustam preko IE)
E da, i kako da namestim i da li to uopste moze, da sve plocice na pocetnom ekranu budu providne(vajb je ljubicast, lumia isto, skyp plavi itd)?
1.Stop the music
http://www.windowsphone.com/sr-latn-cs/ ... d3482b8f96
2.Transparent Tiles Maker
http://www.windowsphone.com/sr-latn-cs/ ... 3f33c796f2
8)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od vojkan85 »

Ovo sa player-om je i mene zezalo, hteo sam da poludim. Pustim pesmu, naslusam se i nikako da ga ugasim. Stalno stoji gore. Ugasim pa upalim aparat opet tu. Na kraju sam digao ruke.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od filip11314 »

Ja skidao raznorazne playere i opet u notification baru stoje one kontrole koje vode ka stock playeru. A kad slušaš preko vlc onda vodi ka vlc playeru. Jedino što je vlc pun bagova.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Nebedab
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 07. Jul 2015. 17:45
:: Nokia Lumia 735

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Nebedab »

Pretpostavio sam da ne vuce mnogo, nit mi smeta nesto posebno ali hajde rekoh da pitam...

Hvala @demius za "Transparent Tiles Maker" :D

E da, jos jedna stvar mi se desava, a opet ne pravi mi za sad neki veliki problem, to je da mi zatreperi ceo ekran nekada, kao da ima problem sa grafikom :) Na to jos ovde nisam naisao da je neko spomenuo takav problem :) Gura sve igre besprekorno, ne secka nista, samo se ponekad desi da to primetim :D

I da pitam, posto sam od pre 3, 4 meseca na WP, kontam da nije kao na go*nodroidu i da mogu dosta aplikacija da koristim i instaliram bez bojazni da ce mi kociti mob?

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od 9R94 »

Napisao sam koji player- Listen. Gasi totalno muziku na stop a lep je i lagan...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od miodrage »

Nebedab: Instaliraj sta god hoces, nema frke sa WP.
Ne znam cemu ta frka oko Music players, default radi odlicno. Mozda postoje neki lepsi, sareniji sa par opcijica vise, ali ovo sve lepo radi. Meni inace mnogo vise odgovara da preki Vol tastera kao precice ulazim u isti, ako nista drugo, daleko je brze.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori