Codes

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
boolet
Banned
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 17. Jun 2006. 12:27

Codes

Post od boolet »

E ljudi jer znate da mi kazete security code za telefon nokia 7250i + ako znate neku caku za free sms ili iskljucivanje sms countera recite

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Za sve NOKIA telefone security code je fabricki 12345

A free SMS nije bas tako free... Postoji varijanta preko GPRS-a... mada retko ko podrzava nase operatera a da ne naplacuje...
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

DJ_Boris napisao: Postoji varijanta preko GPRS-a... mada retko ko podrzava nase operatera a da ne naplacuje...
imas na netu(na mobu) neke linkove kao za besplatne poruke...uglavnom taj kome saljes(pomocu tih linkova)ce dobiti poruku kao podesavanje za mms stim sto ce mu umesto imena podesavanja stajati ime koje ti uneses a umesto texta podesavanja text koji si mu otkucao...slanje takve poruke izadje negde oko 60-90para

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ukoliko oces ja ti mogu dati link od jedne stranice sa koje mozes besplatno da saljes SMS 8) :wink: :D

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

DEL BOY jel mogu i ja da dobijem link te stranice ako nije problem, tj. ako te ne mrzi pusti mi na pp!!!!



Veliki pozdrav!!!! :D 8) :wink:
.::HTC Desire Z::.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

DEL BOY, mikilegenda, ja se ne šetam baš toliko netom u potrazi za ovim, ali što ne rekoste ranije? Možda je onaj MIG33 ok, ali meni deluje malo sektaški i u top-shop fazonu sa traženjem novih članova . . .

Ako iz bilo kog razloga mislite da je to zabranjeno reklamirati pošaljite mi ne PP, ali mi obavezno treba. Ako mi za par meseci računi porastu, pa se zbog toga odlučim za post-paid tada mi više neće trebati, ali dotle . . . . .

:)

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

imas na novopazarskom sajtu snoopy....ali moram da ti napomenem da tu poruku moze da primi samo tel koji ima gprs...i jos jedan problem stize samo nekih 70 % poruka...

http://snoopyworld.mywap.o2.co.uk

Odgovori