Default teme Nokia?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Default teme Nokia?

Post od NightBird »

Gde se mogu naci original teme za nokiu koje dolazu uz telefon recimo za N70, za N70ME zelena, za N72? Posle duzeg guglanja nasao sam samo za N72 i to crnu i crvenu? Znaci interesuju me samo original made by nokia, koje fabricki dolaze uz N70, N72 i zelena za ME?
Koje teme osim crne i crvene dolaze uz N72 da li ima plave kao na N70? :(

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Za N72 i nemas vise,smoke i ova druga,zove se samo Nokia,a za N70 ME mozes da nadjes na burek forumu,postavljene su u delu Teme za seris60 (otprilike tako se zove,moraces rucno da potrazis,mislim da su te teme tamo na 70 i nekoj strani) pa potrazi i skini a mozda ih ima u temi Teme za N-Series a mozda ima u obe,davno sam ih video pa potrazi malo!!
Pozdrav 8)

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Ajde sad jedno malo glupo pitanje da li mogu da ubacim plavu temu u N72? Znaci na N72 ima samo dve teme crvena i crna? Ja sam na mobil svetu (slike iz ruke) video da ima na njoj plava tema? :blinky:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Postoji gomila "original" Nokia tema. O cemu se radi? Pa o tome da je nekome doslo da tu default Nokijinu temu oboji drugacije. Progooglaj malo i videces o cemu pricam.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Nije da nisam guglao :wacko: napisao sam uspeo sam da nadjem crvenu i crnu, samo nemogu nikako da nadjem plavu default temu kao sto je na N70? Ako znas neki link gde mogu da nadjem bilo bi super :smutny:

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

ne razumem se u n seru=iju, ali na www.zedge.net imas sve sto se tice tema za telefone.
mozda trazis ovo:

http://www.zedge.net/?p=themes&item=39646

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Aj jos jedan post ova 3 nisu dovoljna :D


Sale,dao sam ti link na burek za crvenu i zelenu ME teme,ali ovih defualt nema na bureku,a nisam ni vidjao na nekom sajtu.Aj ako uspem da nadjem saljem ti pp :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ima recimo Pearl Violet, Dark, Black, graphite, Black fire... Sve na vec pomenutom www.zedge.net Ako tamo ne nadjes temu koju zelis, nigde neces, onda ti ostaje samo Carbide Theme Studioda skines sa forum.nokia.com i da sam napravis temu koju zelis.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

milan91
To sto si mi dao link nije original, pravio ih je aco kuna, ali nema veze jer sam nasao original pre toga crnu i crvenu.

mb011
Svaka cast i hvala mada sam i ja to nasao ortak mi je rekao gde se nalazi, ali opet bez obzira hvala! To je to sto sam trazio.
htc wildfire s

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

NightBird-ajde ako ti nije problem napisi mi gde si nasao tu crvenu i crnu temu od N72. :) :) :)

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Complains received. 8) 8) 8) 8)

Odgovori