Nokia N70

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
brd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 23:24

Post od brd »

otisao sam na sajt nokie i ukucao broj sa baterije(20 cifara) i dobio odgovor da nije u bazi!da li to sto posto znaci da nije original?ima logo na sebi i sve sto treba ostalo!telefon je sa timove mreze i ostalo super sljaka, osim baterije!

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Kako da vidim imenik sa sim kartice na
N70?

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

NightBird,
Kontakti>SIM kontakti>SIM imenik :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

E da ma u medjuvremenu skontah petljao sam malo po telefonu... nego kako da vidim instalirao sam taskman i hocu da vidim da mi sa strane izadje da se vidi na ekranu phone memory toliko i toliko MB, card memory isto izbaci koliko mb, instalirao sam ga ali neznam sta treba da uradim da bi to izbacio da vidim?
htc wildfire s

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Ako je to Handy Taskman,vec ti to stoji s desne strane ekrana,cim stisnes duze taster Menu,ako je nesto drugo,ne znam,jer druge nisam koristio - potpuno sam zadovoljan radom ovog programa.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Ok!
Da li moram da unistal tj remove aplikacije preko menadzera ili mogu u fexploreru samo na delete?
Koji mp3 player je najbolji?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

NightBird, kad god nešto hoćeš da uninstaliraš, uvek idi preko App menadžera... 8)

A najbolji mp3 player je Power mp3...a uz njega ja koristim i Jukebox, pa ti probaj oba i sam odluči... :roll: :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Hvala, ubacio sam power mp3 player , smart settings ali me nervira sto my own gde mi stoje instalacije nemogu nikako da stavim precicu za njega :dry: ?? I da li moze prilikom instalacije preko kabla da mi ne stavlja sve u my own nego u folder koji mu ja odredim?
htc wildfire s

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

NightBird napisao:... I da li moze prilikom instalacije preko kabla da mi ne stavlja sve u my own nego u folder koji mu ja odredim?
Kratko i jasno NE!! Sve sto instaliras po defaultu ide u folder "My own". Ti ga posle prebaci gde ti je volja!

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Neznam da li je bilo, hteo bih temu da instaliram koja je u sis formatu, da li mogu kao i app sto instaliram preko pc suite i samo instal i to je to? I da li moram u phone memory da ubacim?
htc wildfire s

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

NightBird, može i thema, naravno, da se instalira preko PC Suita, može svaki .sis fajl... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

A kako se dodaje "add new" to go to nisam skonto kako ubaciti precicu u go to ?

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Propala mi kombinacija za n73... Nema ga vishe u Telenoru... :(

Ali postoji kombinacija sa n70..! :roll:

Pa, jel mozete da mi kazete par stvarchica na koje mogu obratiti paznju i koje mogu proveriti kad budem kupovao phone..?
life timer znam, kao i shifru za verziju... Postoji li josh neshto shto bih mogao da proverim da li je phone ok..?
Da li je uredu ako poklopac za kameru shkripuce..? Koju bi obichno masku trebalo da dobijem uz njega..?

Jel prodaju posebno slushke hs-23, poshto sam ovde prochitao da su dobre..? I josh, gde mogu da nabavim mmc povoljno od 1gb (ako neko zna, na pp) i kako bi ona radila na ovom telefonu..?
i da, da li je zoom isti kao na 6630..? Taj zoom mi se jako svidja..! :D

Hvala vam unapred! :wink:

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

pa ako znas te sifre za verziju i lifetimer onda (ako kupujes polovan telefon) bi trebalo samo da ocenis u kakvom je stanju...i kod novih N70 poklopac za kameru krcka a kamoli kod polovnih tako da ti to nije bas neki reper za ocenu kvaliteta... izbegavaj krem maskice vec trazi sa sivom...moze i da bude sa TIM-ove mreze (pisace ti na masci "TIM")... za slusalice ne znam a 1GB za nju je sada oko 35evra i radi ok tj. ne usporava ga... pozz 8)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da nije to 35 evra malo mnogo? Nisam skoro proveravao cene, ali čini mi se da sam je ja pre godinu dana manje platio :? Pitaj u Imtelu, mislim da su OK 8)

N70 je stvarno dobar telefon, ali ako si već imao love za N73 nije mi nikako jasno zašto sad uzimaš polovnu N70. Od N73 je ipak lošiji. Jedino što N70 ima više RAM memorije.

Ako si čitao forum trebalo bi da znaš da i lošiji telefoni odlično rade s tom karticom, a slušalice sad ne mogu baš tačno da ti kažem gde ih ima, ali mogu da se nađu i oko 10 evra su.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

Ha, ja sam uz n70 dobio HS23 sluske, a kasnije sam cuo da one idu samo uz bolje n serije. Kao sto kaze gargamel, u imtelu su ti jako povljne mmc kartice, ja sam uzeo 512 za 1250din, kinsgston.

Rasa22
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 15:10

Post od Rasa22 »

Imas i gb za 1800 dinara,samo potrazi po oglasima ili u radnjam telefona,ili opreme za racunare,cak su i u Com Trade-u oko 2000 dinara,a za jos 600 imas citac memorijskih kartica sa 5 godina garancije,da ne moras da se mucis sa povezivanjem tel i racunara.Super stvar!!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

HS-23 slušalice mogu da se nađu...nema ih baš svuda i cena im je oko 10 evra...A kartica od 1GB je oko Nove Godine koštala oko 2200 dinara, tako da je 35 evra stvarno skupo...Sad bi trebala da je i jeftinija nego pre 3 meseca... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Moj drug je kupio karticu u idei 2gb za 2300 mislim da je tu najpovoljnije doduse za n73 neka belgijska,kaze da mu sljaka odlicno.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

kroki23 napisao:Ha, ja sam uz n70 dobio HS23 sluske, a kasnije sam cuo da one idu samo uz bolje n serije.
:uhuh: , ja sam ih dobio uz 6131 koja nije "bolja" N serija
;)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori