Nokia E61

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Danko_C
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 23:51
Lokacija: Sabac-Novi Sad

Post od Danko_C »

Pozz,

Za Phantom Lord-a.... Jeste, to je CP-111 futrola, ja sam je kupio pre 2 meseca u NSadu (u CT shopu u Daltonki), imali su samo jedan komad tada.

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

E jbg,i ovde je bilo pre 2 meseca,ali ne vise :(
Ustvari ima u mobisu,ali su mi za nju trazili 3700din,pa sam im se lepo zahvalio :D
Poslednjih dana jurim neke case logic pda furtole,nisu lose,moze da se probere :)
PS. Zanimljivo do sada nije pokrenuta ovakva tema,koja se konkretno bavi ovim modelom,e61 je pominjan vise puta,ali onako...usput :)

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

miodrage, hvala (samo ga ne bih otvarao zbog menjanja tastature,greota ovako sve lepo spakovano i cvrsto rastaviti).
Phantom Lord, da zanimljivo,nisam se nadao da ovoliko forumasa ima E61 bas na ovom forumu.
To je bezobrazno velika razlika u ceni obzirom da obe radnje rade legalno i to zvone na sva zvona (da mi je neko rekao da cu jednog dana reci da je CT jeftiniji od neke druge radnje duplo ne bih mu verovao) ok da je ista cena u obe radje ili razlika neka tipa 400-500din pa uzeti ali da me vozaju nepada mi napamet.
Ako neko nabavi futrolu neka postuje koju i gde?
Ima li neko mogucnost kupovine na eBay???

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pazi i 1600din je puno za jednu futrolu,ali dao bih taj novac jer je futrola stvarno kvalitetna,ali traziti 3700din za nju je stvarno nerealno,pa to je vise od 100% njene stvarne vrednosti,mislim.. :dry:
Verovatno kapiraju da kao nema puno vlasnika e61,pa kome uvale futrolu,uvale,isplatice im se :D
Sve u svemu,pomenuo sam case logic futrole,koje se mogu naci na par mesta u gradu i vrlo su dobre.Ja sam trenutno u sezoni lova,ali ako neko ulovi pre mene neka javi :D
Moram da pomenem jednu zamerku na telefon.Mozda ste primetili da zastitno staklo u gornjem delu ne ide do kraja,malo je krace i mislim da ce biti problema sa prasinom :wacko:
Ali nista sto t6 i veste ruke ne mogu da srede :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

6630 app napisao:nisam se nadao da ovoliko forumasa ima E61 bas na ovom forumu.
Ja bih te malo ispravio, nema vas puno E61 ali uopsteno E serije ima prilican broj iako ima mnogo vise onih koji kritikuju kompletnu bussines klasu al ne kontam samo zasto. U svakom slucaju i od mene imas cestitke na kupovini aparata E serije ;)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Phantom Lord, ide staklo do kraja, i nema sanse da udje prasina, i to provereno. Elem, sto se raznih CaseLogic-a tiche, ja sam ih pronasao mali milion, samo, nijedna ne odgovara, ili je prevelika ili premala. Mislim ipak necu da nosim ranac zbog fona. Mislim da je crystal case najelegantnije resenje, mada nije losh ni ovaj alu-case koji imam, mogu reci da sam zadovoljan. Pruza fantasticnu zastitu, mnogo bolju nego crystal case koji mi je puko nakon svega 2 meseca upotrebe :( Dobro i nekoliko tezih padova :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Phantom Lord, razumemo se a mobis je hrvatski,tamo su im druge cene,kao da nas mrze ovde pa lupaju cene jbg.,ali nismo mi ovce za sisanje.
Azimuth, ja sam mislio jedan najvise dva korisnika,ispade da nas ima sest sto je za ovakav tip foruma moras se sloziti puno (pogledaj ostale teme tipa ima li drugu kameru da pogledam frizuru,nema radio to je nedostatak kao da je smak sveta a tek E60/61 koji su bez kamere e oni su felericni-zaboravili su kameru da ugrade,da ne pominjem kolika je iskoriscenost symbian telefona kada se razmislja izmedju K750/N70/D900 ili N73/K800/8800) i drago mi je sto raste broj korisnika koji cene i koriste funkcije mob. a ne njegov izgled.

Ide stako do kraja!

Da li neko zna neku foru kako da eBay dostavi u nasu zemlju??

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Znaci nemate ovaj mali razmak u gornjem delu? :?
Slika

Slika

Nisam valjda toliko srecan :lol:

loshmy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 21:43
Lokacija: novi sad

Post od loshmy »

phantom lord verovatno ti maska ne odgovara fonu ili se samo displej pomerio probaj da skines masku i proveris samo mislim da se to i ako se vrati moye doci opet do pomeranje
nokia n73+kingston miniSD 1GB+sony PSP+sony playstation 3 60 GB

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Sad kad si ovako eksplicitno naglasio, uzeo sam lepo lupu i pregledao fon, i zaista ima mali zazor, ali, staklo je nalepljeno na masku, tako da tu teskod a ce ista da prodje. A i nakon 6 meseci, moralo bi nesto da se vidi unutra, a za sada Bogu hvala nista.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ma nema ni kod mene nista,ali zalili se neki na prasinu,al izlgeda da ti momci imaju neki super mikroskopski vid ili jednostavno zive u prasumi :lol:

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Nema sanse da udje prasina,maska je mnogo vise od onog sto sam ocekivao,ipak svaki nokia zvace sem ovog savrsenog E61 :lol: jos uvek ne verujem da nokia napravi ovako kuciste lepo upakovano a kvalitetno.
Phantom Lord, mozda im je telefon ispao u pesak dok su igrali odbojku na plazi i sad usla neka truncica c c c. Moze biti da su ga otvarali i da im je tad usla prasina.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Nego da vas pitam, jel zna neko gde ima da se kupi original baterija za E60 u NS-u ili okolini? Ili ako neko zna cenu... Hvala unapred :wink:
P.S. Jel zna neko da li mora da ide iskljucivo BL-5C baterija ili moze i neka druga, mozda jaca, i koja bi to bila?

loshmy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 21:43
Lokacija: novi sad

Post od loshmy »

to pitaj u radnji ono ce ti preporuciti imas u ns u onom podzemnom prolazu kod bazara veliki izbor a ako nemaju onu koja tebi odgovara mozes da narucis
nokia n73+kingston miniSD 1GB+sony PSP+sony playstation 3 60 GB

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ma znam ja da pitam u prodavnici nego im nesto ne verujem od kad sam trazio bateriju pa mi neki "mudri" prodavac kaze i pocne da me ubedjuje da je normalno da je baterija iz madjarske jer samo takvih ima na nasem trzistu i da je naravno najjaca baterija BL-5C od 600mAh na sta sam ja poceo gromoglasno da se smejem a pride su te, inace skroz bele baterije bez holograma ili nekih drugih oznaka osim sto pise da je za nokiu i da je od 600mAh, jedine i original. Eto, od tada im ne verujem :lol: a kad sam to cuo poceo sam i u zmajeve da verujem. Strasno jbt, mogu da zamislim koliko su samo ljudi zaj*bali aj sa dodatnom opremom tj. potrosnom nego sa novim telefonima, formatiranjem baterija i sl. i onda nikom nista kad se nezadovoljni korisnik vrati i skonta da ga je tzv. prodavac, inace skolovani kuvar u najboljem slucaju, navukao posteno i time mu iz dzepa izbio jos par desetina evrica. Jos da pocnu automehanicari da oberisu po bolnicama i bicemo nebeski narod u pravom smislu te reci.. Naravucenije, ne veruje svemu sto cujes u prodavnici

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Azimuth, ne odgovara BL-5C,to je starija baterija za modele 6630/N70 ... za E61 je potrebna BP-5L 1500 mAh koju koriste i 9500 7710 N92.
Najbolje je da nadjemo mogucnost kupovine na eBay kao i za dostavu,nisam siguran ali Royal Mail mislim da salje u nasu zemlju?
Onda bi mogli da narucimo sta kome treba da se ovde na patimo.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

6630 app, ja imam E60 pa mi treba BL-5C ali u specifikacijama kaze da ide od 970 mAh. Pa to jeste najbolja varijanta, mislim na to preko eBay-a ali ne znam kako da dovucem ili nateram da mi posalju paket ovamo. A opet postoji i druga varijanta, odes lepo do Iloka, ne treba ti viza i pokupujes od tehnike sta ti treba pa nekako prosvercujes preko grane 8)

loshmy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 21:43
Lokacija: novi sad

Post od loshmy »

miodrage zna kako da ti dostave ovamo on je na e bay-u kupio gps uredjas za njegov fon.tako da treba njega da pitate
nokia n73+kingston miniSD 1GB+sony PSP+sony playstation 3 60 GB

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nisam kupio ljudi moji, nego se razmisljam da kupim, A moja kupovina je vrlo jednostavna, kazem bratu sta da mi naruci, i kad dolazi iz Svabije, donese sa sobom, bez placanja bilo kakvih dazbina i sl.
eBay NE donosi u nashu zemlju. Ali ako imate nekog preko grane, onda sa njim mozete fino sve da izdogovarate.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Malopre sam bas gledao, pise da rade dostavu bez obzira na drzavu u kojoj se kupac nalazi ali, sto je i ocekivano, cena troskova raste srazmerno udaljenosti od UK. Medjutim, pise da za UK i Evropu naplacuju 2,99 funti ali to je samo transport. Npr. futrola za E61 koji imate ona providna, ne znam koja je, kosta 4,99 funti pa na to dodas tih 2,99 i na to jos carinu i porez ovde kod nas i to te izadje prilicno mnogo. Nisam siguran da se to bas toliko isplati koliko se mozda cini na prvi pogled :dry:

Odgovori