App Manager log file, How to delete ?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
joca986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 11:20

App Manager log file, How to delete ?

Post od joca986 »

Telefon Nokia N73.

Dakle, instalirao sam neke teme na karticu, zamenio karticu, probao da ih instaliram opet, ali dobijam gresku "Unable to Install". Googlao sam do sada, i provalio sam da je stvar u tome sto app manager u log fajlu cuva sve instalirane aplikacije, i sad zbog toga ne mogu da instaliram teme, jer su one navodno instalirane... Ostale aplikacije (sis, jar) sam instalirao bez problema...

Moze li neko da mi pomogne ? :(

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nadjes program koji se zove UnSis 2.5 i skines ga, instaliras i nadjes temu koja te zanima. Raspalis po njoj unsis, i fajlove koje dobije prekopiras u telefon u C:\private\import\1027114 ili tako nesto... Uglavnom, program ce sam da ti sve odradi, a dobijeni folder u Temp u njemu prekopiras u fon. Fon mora da ti bude prikljucen kao Mass USB storage.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

Post od mirza82 »

miodrage, Veoma zanimljivo!!!!

Da li mozes malo detaljnije ova postupak da objasnis, jer nisam najbolje te skapirao!!!!!!!!!????????



POZz

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ok detalji:
Download programa UnSiS 2.5 (ne znam da li ima noviji), te njegova instalacija (logicno)
U programu se klikne na dugme Open SIS, i nadjes temu koja te zanima.
Nakon toga extract.
Nakon toga, u folderu gde je instaliran program u subdirektorijumu Temp pojavice se direktorijum private pa u njemu 10207114 pa import pa neki tipa a5238ycfbsidfjb3984ry tako nesto, e pa sadrzaj tog foldera cini nekoliko fileova tipa themepackage.mbm themepackage.skn themepackage.mif i neki ini fajl. Ta 4 fajla se prekopiraju u identican folder na telefonu, odnosno, ovaj folder b3658gjtgd4 ili kako vec se prekopira u telefonu u *:\private\10207114\import gde je * C ili E u zavisnosti od toga jel se thema instalira u fon ili na karticu.
Nadam se da je sada sve jasno. Ovo je takozvano forsirano instaliranje theme. Thema se najnormalnije pojavljuje u spisku thema telefona.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori