Nokia N70

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
nikolaq45
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 03. Dec 2006. 22:56

Post od nikolaq45 »

Zar nije Mobis zastupnik za Nokiu?
Na njihivom "sajtu" pise da su zvanicni uvoznici. :) :? :unsure:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

nikolaq45, nije isto zastupnik i uvoznik...zastupnik je samo jedan, i tada je on generalni zastupnik (što uglavnom znači da ne može da bude niko drugi uvoznik određenog branda, ali nije uvek slučaj), a uvoznika može da bude koliko hoćeš... I Alpha Copy je uvoznik... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

najjace sluske su hs-23 kao sto rekoste....ali

ja barem iako ih imam ne koristim,razlog je taj sto se uz najnormalnije koriscenje meni nesto razglavio ulaz od sluski i svremena na vreme gubio kontakt...nije najsrecnije uradjeno...
Blackberry 9700

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Nadajmo se da ti je otišao priključak na kablu, a ne na telefonu (malo bi mi bilo čudno da je na telefonu jer ima metalni okvir, madaaa.......). A ako je ipak deo na telefonu onda -> servis.

HS-23 su možda među najaboljim Nokia rešenjima, ali u poređenju sa Bilo kojim adapterom+stvarno dobrim sluškama :uhuh:

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

nije valjda da ovaj telefon ne podrzava kartice vece od 1gb???? nesto me ovo buni, moze li mu neko dati odgovor???? :wacko:
rocK for ever

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

Ma podrzava ali bi ti se telefon kocio al ja mislim da to ima veze sa karticom svi kazu da kad prepunis 1gb uspori ti se telefon. Meni kad je prepunjen radi kao i onaj 64 mb standardna kartica ali ja imam kingstonovu neku karticu i izgleda da je bas brza a i uostalom sta ce ti vise od 1gb neces valjda da igras kompjuterske igrice.
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

Ovaj tel je stvarno fenomenalan,naravno u opisu cene koju ima mada meni su i skuplji telefoni od od ovog losiji od njega...
da ne ispadne kako samo hvalim i to,po meni ovaj tel ima dve velike mane...prva ogromna mana je baterija :disgust: ,ja nemogu da verujem da su ljudi :shock: :x napravili za ovako dobar tel ovako "loshu" bateriju :chytry: ...mislim bateriju koja jedva,na gurku,spoji dva dana i to ako se uvece gasi...Ako budem menjao n70 bice samo i uglavnom zbog baterije...i druga mana je maska koja hoce da se izgrebe i nije najsrecnije odradjena,ali ne mozes i jare i pare...maska uvek moze da se posle nekog vremena promeni....

gargamel4,
mislim da nije kabl u pitanju,sam kontakt zeza...cini mi se da se ulaz razglavi i onda dolazi do seckanja...na 2 n70 isti problem....

Cola15,
ja sam vidjao n70ice sa karticama preko 1gb,radile su...kako?kako tako,nekoko :wacko: .....hoce da koce,zablokiraju ponekad....upak je 1 gb i vise nego dovolj no
Blackberry 9700

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ljudi probao sam te hs-23 i mogu vam reci da moje hs-3 mi bolje rade u power mp3 player-u.Koliko ste puno te sluske nahvalili,toliko sam se ja puno razocarao u njih.Vec sam pominjao u jednoj temi ovde na forumu te sluske,da sam uzimao i sa n73 i sa 6233,i stalno mi ispadaju iz usiju,i nisu nista posebno.Ajd sad da nelazem za ove moje sluske,ali makar su (po meni) iste kao hs-23.A sto se tice tog prekidanja na kontaktima,i meni se isto desava,sto sa sluskama,sto sa usb-kablom.Izgleda da je do kontakata na fonu :smutny: :unsure:
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

pas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 17. Jan 2007. 18:25
Lokacija: Beograd

Post od pas »

dajte uputstva kako da skinem onaj pomocni meni sa glavnog desktopa ... ako se ne varam ima 5 ikonica poruke itd. ....ne znam sta cu :oops:

ah da za hs-23 i hs-3 slusalice. Cale je dobio uz 6280 hs-23 i samo cu reci da ih nikada vise nece videti ... toliko :D

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Tools-settings-phone-standby mode-active standby-off :wink: ...Sta jos reci?Pojma nemam...Mislim da je dovoljno....

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

[quote="vostezmaj"][/quote]Utripovao si ti to nesto,odnosno uzeo si neke budjave kineske HS-23,imao sam takvu situaciju sa bratom pa znam!!
Jednom smo tako ja i on putovali do Nisa (ja na fax a on u provod) i slusali smo muziku na N70 odnosno N72 sa HS-23 slusalicama i u jednom trenutku on skida slisalica i kaze mi da cuje sta ja slusam na mojim slusalicama,i da njegove nisu tako dobre,a oboje su made in China samo sto jedne izgledaju maaaaaalo kvalitetnije izradjene i naravno cuju se bolje!! :) Uzmi od nekog ko je kupio originalno pakovanje pa probaj onda!
Pozdrav 8)

Izmenio:gameforce:Beginner? Nope! Lazy? Dont think so. Then.. why quote whole post?

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Lomnica_city, Vec sam rekao da nisam probao samo jedne hs-23,jec dvoje,sa razlicitih telefona.Ove hs-23 sa 6233 su dobijene uz fon koji je kupljen preko telenora.Ovaj drugi fon(n73) sa kog sam isto probao hs-23 je kupljen negde u gradu,i on je sa tim mreze,tako da je nemoguce da dva razlicita fona imaju kineske sluske.Rekao sam tom drugaru koji ima 6233 da mi donese sluske od njegovog caleta koji isto ima taj fon,sa istim sluskama,pa cu da probam i tako.
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

Kenny McCormick
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 03. Mar 2007. 01:44

Post od Kenny McCormick »

Pozz, da li neko zna (ako to upste moze da se izvede), kako da sklonim sa ekrana onaj jedan red ikonica za brzo pristupanje (kontakti, poruke, kalendar, galerija)?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

pilgrim napisao:Tools-settings-phone-standby mode-active standby-off :wink:
maccormick....
Pa prijatelju sve ti je objasnjeno samo tri posta iznad!
Sledeci put malo pogledaj
D500&E71

Kenny McCormick
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 03. Mar 2007. 01:44

Post od Kenny McCormick »

Dva dana sam trazio po forumu, nije bilo nista o tome, pa sam danas ne gledajuci nove postove samo ubacio pitanje, sorry. Hvala :roll:

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Hej ljudi zalila su mi se vec dva drugara kako u poslednje vreme ne mogu da me cuju lepo... Kazu da mi glas zvuci isprekidano i da je slab. Ne znam da li je do telefona ili mreze, ili mozda cak do njihovih telefona... Mada sumnjam. Ja njih super cujem.. Uhh, samo da nije moj tel. :cry: ipak mi je ispadao, ali davno. Tako da ne verujem da je do toga.

Menjao sam pre koju nedelju softver na najnoviji, da nije do toga?

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

user999,

do softvera nije...imam i ja najnoviji i nemam taj problem...ako si 64 ili 065 moze i da je do mreze,hoce kod njih ponekad da bude loshe,kao recimo juce...
Blackberry 9700

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

user999, ne verujem da je do telefona,jer onda bi ti se to vec odavno desavalo (otprilike neposredno posle tih padova),verovatno ti je do mreze,ako nemas bas jak signal ili telefon se prebacuje izmedju dve bazne stanice!
A jel ti se zale samo ta dva drugara (ili samo sa njima se cujes) ili jos neko?
D500&E71

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

loki13, zalili su se juce i danas, ne samo njih dvojica. Mada sam stavio bratovu karticu (064), ali je ona novija, stara mozda 2 god, dok je moja stara mozda cak i 4... Preko njegove se normalno cuje. A i kad sam vratio moju cuje se malo bolje... Moja je ipak mao izlizana, tamo gde je u kontaktu sa telefonom. Evo sad je ok, verovatno bih trebao da uzmem novu (samo karticu, isti br.) pa ce biti ok.

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

user999, i ja sam imao takav problem, mnogi su mi se zalili da me cuju kao robota (nesto isprekidano i sa odjekom, tako nesto otprilike, vidi temu ROBOT VOICE ON N70 ili je mozda ta tema prdebacena u pitanja za n70) i ja sam se prepao da nije do fona, i onda sam uzeo i odradio flesh i sve se vratilo u normalu vise mi se niko nije zalio, probaj opet sa fleshom (meni je pomoglo mozda ce i tebi) nadam se da ces da resis problem, srecno!!!

Odgovori