Nokia 6700

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Vincent, ne kvarimo ti mi,vec Nokia koja je unela zabunu svojim extra prosirenim portfoliom....
:lol: :lol: :lol:
Sve u svemu telefon ce 100% biti medju najprodavanijim primercima iz Nokijine ponude!
D500&E71

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Ma šalim se ja, bre :D Slažem se da će biti popularan model! A ima i zašto. Ja od N91 imam "fetiš" na stone punjače, pa ako ga budem uzimao, obavezno ću tražiti stoni punjač i futrolu od Arte serije :D
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

Otvori u "kafić-u" jer ipak ljudi imaju po više telefona raznih marki tako da postavljanje kod odredjenog proizvodjača ne bi bilo ok...
Pozdrav...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

da nema neko licna iskustva sa ovim modelom koja bi hteo da podeli sa nama?! :wink: :wink: :wink:

gilloniole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 14. Dec 2009. 11:29

Post od gilloniole »

uzeo ga pre dva dana, tacnije dobio na poklon.do sada koristio iskljucivo ericsson telefone. tel je po meni neverovatno tezak obzirom kako izgleda, do sada imao V800 i ynam sta zanci tezak i kabast tel. meni je tesko da se priviknem jer je za razliku od debeljka jako tanak tel.tatsatura je ok, mada meni problem predstvalja otkljjucavanje telefona jer je zvezdica nekako malo zabacena. o kameri nisam kompetentan da govorim jer mi je prelaz sa 1.3 na 5 veliki i ne mogu da pravilno ocenim ovu kameru. napravio par snimaka, nisam prebacio na komp tako da vas uskarcujem i za taj info. slusalica je ok, tacnije zvuk.u odnosu na ericsson ono sto sam mogao da primetim je da j ova nokia malo sporija, imam takav utisak, treba joj malo vremena za slanje poruka, ya otvaranje aplikacija itd...
e sad par pitanja> 1. ne mogu da updejtujem software jer program sa nokia sajta nije podrzan od strane win 7, da li neko zna mozda da li ima programa za update software koji je kompatibilan sa win 7
2. tel ima gps da li moze da se ubaci garmin ili drugi program za navigaciju
3. telefon je iy nasih mreza da li mogu na njega da instaliram crackovane igrice ili moram nesto da ga otkljucavam

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

gilloniole,
1. nemam pojma
2. trenutno ne postoji program za java navigaciju (tako da nista od toga)
3. nema potrebe za nekim otkljucavanjima,samo rokaj igrice (pazi na rezoluciji 240*320)
D500&E71

gillonio
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 06. Sep 2006. 17:40

Post od gillonio »

1. uspeo da sredim update sofware i prijatno sam se iznenadio da je software update. ako neko ima problem sa win 7. potrebno je samo da updater pokrenete kao program ya vistu i da ga pokrenete kao administrator i radi sve ko sat.
2.ja sam onda nevidjeni majmun jer sam gledao da uymem tel sa gps, ali nisam pogledao da mora da bude u kombinaciji sa simbijanom tako da mogu da uzmem kanapce ...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

gillonio, pa probaj da ga zamenis za n79,mozda ce neko hteti....a mozda ces morati i da doplatis....
Mada JA MISLIM da ce u skorije vreme biti napravljen neki program za navigaciju u javi....
D500&E71

Tuturutu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 08. Dec 2007. 08:07
Lokacija: Apatin
Kontakt:

Post od Tuturutu »

Ljudi po slikama telefona koje sam nasao za 6700 izgleda mi da je blic jako los. Kakva iskustva imate sa njim i kakve su mu slike nocu? Hvala unapred
Bolje biti mrtav pijan nego mrtav trezan

marco_zemun
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Apr 2010. 20:25

Post od marco_zemun »

Molim za pomoc. Imao sma 6700 i prilikom pada telefon mi se skroz unisti, displej pukne blututh ne radi camera nece da se startuje, i posto sam prezadovoljan telefonom uzeo sam isti taj model. sad problem je sto ne mogu da povezem blututh slusalicu na novi mob a na predhodnom je odlicno radila pre pada. slusalica je model plantconics discovery 650 fcc. molim za pomoc i savet sta da radim. Hvala unapred.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

marco_zemun, potrebno je da upariš slušalicu sa novim telefonom. Drži pritisnuto "Call control" dugme 10 sekundi, slušalica treba da signalizira crveno-plavo i imaš 2 minuta da je pronađeš na telefonu. Kad te pita za šifru unesi 0000, treba da dobiješ plavo blinkanje ako je sve prošlo kako treba. Ovo imaš u uputstvu koje si dobio uz slušalicu, a imaš uputstvo i na sajtu proizvođača. Dakle, nema nikakve veze sa telefonom...

marco_zemun
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Apr 2010. 20:25

Post od marco_zemun »

Hvala Bratac, nisam znao za ovu foru a uputstvo otislo u kantu kad je slusalica uparena sa ex mobom. upravo probao i radi. HVALA :D :D :D

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ja sam kontao da uzmem 6700 ali kad vidim koliko mi ih je u poslednje vreme doslo na servis :disgust: :disgust: bas mi se i ne uzima,a najveci problem je sa BT....mada mi je fon onako smekerski,koristio sam 6500c kad je izasla i kostala boga oca(ostavila jako pozitivan utisak na mene),pa sam mislio da ce ova da je malo zameni...ali izgleda da nece

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

jel moze neko da mi kaze, kako da na ovom telefonu upalim blic, da ga koristim kao flashlight, ili to jednostavno ne moze .. ?
There is no knowledge that is not power

Maktub
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2010. 21:44

Post od Maktub »

Imam pitanje za sve forumaše koji su u stanju da mi pomognu.Naime,kupio bih nokiu 6700 classic ali se plašim da ne naletim na kopiju.Pri tome mislim na mob koji je izrađen negde u kini,likom i slikom podseća na original ali je daleko od njega.E sada,pitanje je kako da ga prepoznam?Postoje li neki konkretni znaci kojim se odlikuju kopije?
Takođe bih voleo da izbegnem aparat koji je rađen za kinesko tržište.Jasno mi je da oni imaju ona čudna kukičasta slova ali kako da ih prepoznam ako ih nemaju?
Inače,u ponedeljak treba da uzmem mob od momka koji tvrdi da ga je uzeo legalno i ima kutiju sa full opremom-onom koja je i navedena u testu na sajtu,kao i uputstvo na srpskom.Tvrdi da ga je uzeo legalno u radnji ali nema garanciju pa mi je malo sumnjiv...

durlanac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2008. 03:07
Lokacija: nis

Post od durlanac »

Da ne ponavljam pitanje isto i mene ovo interesuje.Dali ima neka serija telefona koja je za izbegavanje.

sasha73
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2010. 16:52

Post od sasha73 »

sasha73 napisao:Pitanja:
1. Imam Nokiu 6710 slide navigator koji poseduje gps i simbian, ali nikako da mi se na ekranu pokaze ne kojoj se trenutno lokaciji nalazim.
2. Kako da ubacim program za mapu Srbije u mapama?

durlanac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2008. 03:07
Lokacija: nis

Post od durlanac »

Jel ima neko ko je raspolozan da pomogne. :roll: Kako se pokazao,dali treba da se obrati paznja na neku seriju.I dali je bitno pri kupovini gde je proizveden telefon.Vidim da ih slabo ima made in Finland sve su hungary ili germany.hvala :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

sasha73, Skines mapu sa int.zatim u folderu Garmin na mem.kartici ubacis mapu koju zelis i to je to.
durlanac, Telefoni iz nemacke valjda vise nema,jer je ta fabrika premestena u kini.A telefoni iz Madjarske su dobri.Nokija ima fabriku i u Rumuniji.

simonen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Uto, 20. Jul 2010. 12:31
:: Nokia N8
Lokacija: Kragujevac

Post od simonen »

Imam ponudu da kupim dobru 6700 u hromiranoj varijanti, e sad sve hromirane varijante koje sam ja video imaju ram telefona u crnoj boji,a ova ima hromiran ram,momak se kune da je uzeo u mts-u i da je takva bila ima racun i garanciju.Zna li ko da li je zaista mts davao ovakve modele?Plasim se da nije zamenjena maska jer crni modeli imaju hromiran ram koliko sam zapazio,a hromirani crn ram.Tel.bih trebao da pazarim u subotu,sta da radim?

Odgovori