Nokia 6220 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

dusan-doktor, kinez Ps malo pre rece kada slikas ostaje ti isto memorije :-D sta hoces reci da slike ne zauzimaju nista? :lol: :lol: :lol: tebra vidi da nije kinezcic jer slike sa ovim telom idu do 4 mb ;-) tako da nema teorije da bude ne primeceno minimalne slike su oko 1 mb mozda 700 kb tako da ni to nemoze biti ne primeceno osim ako je china product i slike su VGA :-D :lol: :lol: :lol:

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

ma nije kinez nesto sam sjeb'o...do pre 2 - 3 dana mi je sve bilo normalno...kamerica je odlicna i sve to samo mi se od pre par dana ne snimaju slike u images,a kad sam proverio sa PC suitom sve te slike su mi se pojavile u kompu....znaci ima ih negde

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

dusan-doktor, uradi full reset nema ti druge znaci ugasi pa upali i drzi zajedno zelenu slusku,trojku i taravicu ;-) :lol: :lol:

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

mislis?cekaj sta ce da se desi kad uradim full reset i da li je to ispravno uopste?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

dusan-doktor, sve ce da ti bude kao kad si uzeo telefon :wink:
Pre toga uradi backup podataka koje zelis da sacuvas ali moja preporuka ti je da sacuvas samo kontakte i poruke...

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

eee ljudi samo jos jedno pitanje i necu vise da smaram..Sad vidim u cemu je problem...ja sam pre nekoliko dana ubacivao neke slike i sad jedna od tih slika nece nikako da se obrise najverovatnije sam ubacio neki virus....predlozite neko resenje kako da je izbrisem.Uradio sam i full reset i ponovo je ta slika tu

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

dusan-doktor, frate foratiraj karticu ako je na kartici! :lol: :lol: :lol:

dexy88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 04. Nov 2008. 07:29

Post od dexy88 »

Zdravo ja sam kupio pre par dana ovaj tel.inace nikad nisam imao telefon sa simbianom,kupovao sam ili one sa obicnim programima ili sa windovsom.E sad me zanima sta sve mozete da mi kazete o ovom telefonu,koje ima cake...Isto imam i jedan problem kad napunim bateriju ono mi pokaze na displeju da je punam,i uopste se ne smanjuje,nego kad se isprazni baterija samo se ugasi.Ali kad ga upalim pa opet ugasim onda mi na par minuta pokaze koliko je baterija puna u stvari pa posle opet vrati na skroz punu bateriju i tako stalno.Ostalo mu sve radi ok,bar koliko sam ja uspeo da provalim.E sad mozda ima neki virus,ili sl,nemam pojma sta da radim.Pre njega sam imao htc on je imao sistemski restart i to je bilo extra kad god bi mi nesto zapelo odradim to i gotova,e sad da li i ovaj tel ima nesto ovako?

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

da li je neko od vas legalno kupio telefon? interesuje me zbog tv kabla pa pre par dana sam ga gledao u ovlascenoj (narandzastoj) radnji i nedobija se i ako bi neko znao neku okvirnu cenu

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

mare-ss, kabl se dobijao sam u prvim serijama jer su zeleli da mu spuste cenu i zato su osiromasili prodajni paket ;-) 8) original kabl od 10 e na crno do 20 e legalno!

duleludak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 14. Okt 2009. 23:47

Post od duleludak »

da li neko zna neki programcic koji bi mogao da sve moje sms iz telefona sacuvao na PC???

Unapred zahvalan

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

duleludak
Инсталирај на комп најновији PC Suite па повежи телефон.Остало ће ти се само касти. :wink:
Слобода или смрт

duleludak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 14. Okt 2009. 23:47

Post od duleludak »

hvala tebra! samo nisam siguran da tako mogu da se ciaju na kopu? mislim bar ovaj stariji PC Suite to nije mogao, mozda ta nova verzija...u svakom slucaju hvala! samo ja sam pogresio sto nisam napisao, da mi je bitno i da ih i citam
Poslednja izmena od duleludak u Pon, 26. Okt 2009. 20:58, izmenjeno 1 put ukupno.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Може може. :wink:
Одмах чим повежеш телефон,испод његове сличице ће ти се појавити поруке (тако је бар код мене).
Слобода или смрт

Goshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:13

Post od Goshke »

Evo kupih i ja nokiu 6220! E sad ovo mi je prvi symbian telefon, pa se ne snalazim najbolje. Prvo kako da podesim da mi u galeriji slike budu po folderima a ne sve na jednom mestu, nezgodno je za pregledati? Drugo na njemu je nova verzija softvera 5.15 i da li je nju neko hakovao, da mogu da korstim razne aplikacije? A i zna li neko onaj patch za iskljucivanje zvuka kamere, posto me nervira, a nema sanse da se iskljuci? Inace tel je extra za ove pare :D :D

Dule87
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 20. Okt 2008. 01:47

Post od Dule87 »

Goshke, Sto se tice slika udjes u gallery-images-options-organise-new folder i to je sve.A sto se tice iskljucivanja zvuka kamere,nadji i instaliraj na memoriju telefona Click Killer,meni na E71 zavrsava posao! 8)
Samsung Galaxy S3 I9300

Goshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:13

Post od Goshke »

Znam ja to, ali napravim folder npr motori, i njega ne mogu da nadjem kad prikljucim tel preko usb kabla, tj ne postoji, a kad na kompjuteru prebacim folder sa slikama u npr folder slike ili napravim vise foldera, folderi se svi lepo vide u kompjuteru i kad udjem u menadzer datoteka>memorijska, a u galeriji mi sve slike opet na jednommestu, jbg... Ako me razumete... :uhuh:

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Ako neko ima 6220c sa sw 5.15 molio bih da napise kolika je velicina fotografija slikanih sa 5mpix.Meni su fotografije oko 800-900kb.Pozdrav!

Goshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:13

Post od Goshke »

Imam ja i ista mi velicina slika, a trebalo bi da budu bar 2mb slike... Moram nositi u servis da mi vrate stari softver. Ja kupio polovan fon, pa je neko pre mene update-vao, jbg...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

To vam je i normalna velicina fajla jer ga samo malo vise kompresuje. Ali ono sto sam primetio je da kako sam patch ubacio drasticno mi se povcala velicina fajla i cini mi se kao da su slike za nijansu bolje, jasnije. Prevrnite net, lano cete naci patch za vas telefon. Jedino sto bi pre toga morali da ih hakujete ali ni to nije problem, ima dole u Kaficu tema o tome.

Odgovori