Nokia N95

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

Ja sa v.20 firmvera koristim 8giga karticu već više od godinu i po dana... nikakvih problema. Definitivno dobar izbor za ovaj telefon.

covke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 05. Mar 2010. 21:44

Post od covke »

Imam problem sa N95 - svaki put kad ga isklj. pa ukju. trazi mi da unesem datum i vreme.
:shock:
Da li je otisla ona mala baterija (ako je uopste ima) za pamcenje tih stvari ilio je nesto drugo?

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

Moguce vrlo lako
He pa sta je problem nemoj da ga gasis
A mozda je i soft nes pobrljavio probaj prvo flash ;)
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

bl00dy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 05. Avg 2009. 12:42

Post od bl00dy »

imam nokiu n95 original... imam problem sa njom..ekran se sam od sebe pali i gasi...ono fora kao nestaje slika i dolazi i tako par puta uzastopno? jel zna neko sta bi to moglo da bude???

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

bl00dy, рекао бих да полако рикњава флет кабл!
Не знам да ли грешим, али мислим да је на помолу! :smutny:
Nokia 6220 Classic

batat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 07:36

Post od batat »

Ljudi sta mi predlazete da instaliram na N95.
Instalirano vec imam Garmin i sta bi tu jos trebalo.
Igrice netrebaju...

Hvala unapred.

BoleBl
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2010. 22:39

Post od BoleBl »

Imam problem...... :)
Kontakti su mi podeseni da prvo cita first name pa onda last name.

Problem mi pretstavlja to sto prilikom prijema poruka prvo cita last pa onda first name, i ako je do skora prvo citao first.
Ne znam kako se to desilo (da li je kvar ili sam ja nesto slucajno zeznuo u opcijama)!

kktigar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 21. Avg 2009. 13:03

Post od kktigar »

Imam N95 obicnu RM-159 sa ubacenim zadnjim sw-om (35.0.002) i nasim prevodom! Na njoj imam 2 cudna problema,
1. kada zelim da pokrenem kameru tel je pokrene na trenutak i odma izadje iz nje, dok kada pokrenem aplikaciju barkod kamera normalno radi!
2. kada ukljucim rotaciju ekrana na automacko tel se ugasi pa se upali i tako non stop i onda moram da uradim hard reset!

Flesovao sam ga ponovo istom verzijom softvera i nista se nije promjenilo. vidjeo sam na netu da se zale jos na ovakav problem kod novijeg sw-a! Kako bi i da li se moze vratiti u tel starija verzija softvera??? :dry:

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

kktigar, pokusaj da nadjes programe PhoneiX ili JAF-a pa probaj sa njima nesto vise da napravis... I ja sam imao slicne probleme, ali sam hard reset-om rijesio... Ja imam inace N95-2, ali sam prije toga imao obicnu 95-icu :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

kktigar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 21. Avg 2009. 13:03

Post od kktigar »

Pokusao sa Phoenix-om sve on lepo odradi ali ne dobijem nista (tel sam kupio skoro polovan, i predhodni vlasnik je odradio update softwera), htjeo bih da probam da ubacim neku stariju verziju sw-a ali se bojim da ne zeznem tel tako! Da li se smije ubacivati starij sw?

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

kktigar, da. Smije se ubaciti, samo ja bas nisam to radio, tako da... Najbolja stvar je da pricekas deksicoma ili mu posalji poruku na PP, pa ako stigne, odgovorice ti :D On je tata-mata za takve stvarcice :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Uh ma nisam ja nikad petljao sa tim programima jer hvala bogu meni nije ni trebalo a prijatelji koji su imali probleme nisu smeli da mi dadnu njihve telefone u moje ruke Slika nosili su u servis lepo platili i sredili.
Ima ovde forumasa koji su petljali sa tim kao snenad, jerkann ili skar

kktigar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 21. Avg 2009. 13:03

Post od kktigar »

Sve mi se cini da cu i ja svoj da nosim u servis! moracu da isprobam na staroj (rasturenoj) E51 da li moze starij sw da se ubaci ako uspjem ide i N95! 8)

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

kktigar, ok... Vjerujem da na youtube-u imas puno takvih klipova pa pogledaj... A pogledaj da li neko od onih sto je deksi nabrojao zna i da ti kaze uputstvo step-by-step :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Post od pilauda »

Ljudi imam problem sa nokia software updateom, najme sve krene normalno prikacim telefon na usb izaberem (pc suite nadam se da to treba) krece updating telefona remaining 15 minutes bla bla i onda se telefon raskaci i nakaci i kaze mi sledece :
Device Recovery

Nokia Software Updater has lost its connection with your device. Follow these steps to help reconnect your device:
1. Remove USB cable from your device.
2. Restart the device (turn off and turn on again)
3. Re-insert the USB cable.
4. Click "Ok" below to continue updating

probao sam ovo da uradim i svaki put se ista stvar desava iznova, gde gresim? hvala unapred

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pilauda da li si možda probao na nekom drugom kompu update?meni se dešavalo da na jednom nije htelo ništa da se apdejtuje.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Post od pilauda »

Probao sam veceras i na drugom racunaru ista stvar se pojavljuje :( ne znam u cemu je fora... ljudi pomagajte

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

pilauda, mozda nekakav drugi USB kabal ?! Pokusaj da nadjes od nekog druga isti takav kabal pa probaj... I jos nesto, koji win imas ?!
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Post od pilauda »

Pa pokusao sam i sa drugim usb kablovima, to su sve standardni usb kablovi nisu nista specijalni, koristim windows 7 x64

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

pilauda, hey znam da nisu specijalni kablovi i znam o kojim se kablovima radi... Rekao sam da pokusas s drugim jer mozda je tvom malo "otisao" kontakt ili tako nesto... Ah da... Win7. Pokusaj to da odradis na WinXP jer sam i ja pokusao da odradim na Win7 ali na WinXP mi je uspjelo :) Sretno
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Odgovori