Nokia N91

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Jordan23
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 171
Pridružio se: Pon, 30. Jul 2007. 14:35
Lokacija: Niksic,Montenegro...

Post od Jordan23 »

Bizmark, odes fino prijatelju na ebay, napravis profil i sve, i narucis, em je jeftinije i sveeeeeee.... :) :wink:
N97, iPhone 4 on its way!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Nažalost, ništa od zamjene maske! Ostavio sam bio telefon i oni je namjestili, ali nije radila (ako sam ih dobro shvatio) muzička tastatura! Ipak je kopija, tako da je nešto moralo biti falično... :smutny:
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vincent, Eh,steta, a bas si se radovao. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

:smutny: :smutny: :smutny:
Šta da se radi... Nervira me što mi je telefon izgreban, jer nisam najbolje pazio na njega i sad mi tako lijep telefon (iako ne po tvom mišljenju, Wicker Man :)) izgleda ružno! "Bacio" sam se u potragu za original maskom, ali su skupe po Internetu k'o sam đavo!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vincent napisao::... sad mi tako lijep telefon (iako ne po tvom mišljenju, Wicker Man :)) izgleda ružno!
Iako mi se telefon ne dopada vizuelno jako ga "postujem"Da je smo manjih dimenzija i jos po nesto promenjeno mogao bi se pazariti. :roll:
Inace crni moram priznati izgleda malo lepse. :)
Btw,a koliko kosta orginal maska za njega?
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Људи, имам проблем. Инсталирао сам неку тему која ми није компатибилна са телефоном и он је скроз полудио! Ја га угасио, али неће да се упали! Појави се знак Нокије и то је то! Могу ли икако то да средим без ресета? Сличан проблем сам имао и раније и ријешио сам га скидањем поклопца (не подиже се хард-диск), али овог пута је инсталирана на интерној меморији и то не помаже. Помажите ви!

ИЗМЈЕНА: Е баш сте неки! Док ми ви помогосте, ја урадих хард-ресет и све повратих за неких пола сата! Као да ме Тода учио :)

Поздрав! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Nije da se hvalim, ali nakon 3-4 godine otkako je izašao i 700.000 novijih i "boljih" modela koji su uslijedili, molim sve zainteresovane da bace oko na sajt: http://www.guardian.co.uk/ i skroluju do dna stranice, čisto da vide jednu sličicu. :D

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Vincent, Sta reci, "bez starca nema udarca" zar ne? :D :)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Hahaha, dobra ti je ta :D Stvarno je interesantno, uz sve ove nenormalno nabudžene današnje telefone, oni baš N91 da stave kao reklamu!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Imam problem: prije nedjelju dana sam prvi put formatirao HDD (imam telefon od jeseni 2007.) i sad plejer neće da učita čitavu kolekciju... Kao da blokira nešto. U početku se dešavalo da neće ništa da učita (prvog dana, kad sam formatirao HDD) osim playlista, koje onda rade i čitaju sve! Ali se nije moglo ući u All Songs, Artists ili Albums. Poslije par dana se to nekako ispravilo, ali i dalje neće da učita cijelu kolekciju. Poslije najviše 400-500 pjesama samo nastavi da daje znake da učitava, ali se ne dodaju nove pjesme. Nakon restarta telefona i ponovnog pokretanja nađe uvijek 0 fajlova. Da bude još gore, update ne prestaje dok se manuelno ne prekine, a onda neće fino da učitava fonoteku. Mislim da je HDD počeo da crkava :( :cry: . Miškoni, pomagaj!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Vincent, moguće je da su se pojavili "bad" sektori na HDD-u. Odradi full format jer se u tom modu proveravaju i fizička oštećenja. Verovatno prilikom osvežavanja negde zapne i zaludi se. I bocni ga na punjač, taj format ume da potraje. ;)

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Miškoni, odradio sam full format dva puta i provjeravanje grešaka... Sada kad prebacim preko X-Plorea par foldera u druge foldere hoće da ih skenira, ali veliki broj fajlova odjednom ne. Kad budem imao malo vremena premiještaću polako, pa će valjda uspjeti.
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Tema je davno utihnula, 'ajde malo da je oživimo. Kao što je moj N91 oživio poslije određenog vremena i problemi na koje sam se žalio u prethodnim postovima su nestali i telefon radi kao prvog dana. :) Došao je i i4, ali N91 nije uklonjen, već se koristi kao sekundarni telefon. Taj dizajn i prvoklasna reprodukcija nikad neće zastarjeti. Bar za mene.

Davno sam naišao na tekst koji lijepim ispod i sad ga opet vidjeh (još uvijek u most read postovima GSMArena bloga). Zaista me uvijek oduševi kad ga pročitam, tako lijep i nevjerovatno precizan iako potpuno lični opis N91. Zaista pravi odnos prema pravom velikanu među mobilnim uređajima.

http://blog.gsmarena.com/nokia-where-is ... nokia-n91/

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Post od Nemanja 3.5G »

Vincent, slazem se i potpuno te razumem u vezi N91, ja na primer imam N73 za koji smatram jedan od bestbuy telefona sto se mene tice. Msm da su Music edition uredaji kao n91,n73 neponovljivi :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ma uopste cela ta ranija n-serija telefona je davala odlican stereo zvuk. N79 takodje ima odlicne karakteristike stereo zvuka, narocito polozaj zvucnika je dobar kada se gleda neki spot.
Neznam kako je to kod ovih novih symbian ^3 telefona.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

deksicom, iz iskustva znam da i nije nesto poseban zvuk na novijim telefonima tipa NOKIA, a isto tako se nastavalja i sa serijom ^3... Losije nego inace :angry:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Odgovori