Nokia 8600 Luna, za i protiv

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Nido
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 02:10

Post od Nido »

morao sam i ja koment ostavit, telefon je strasan , prije nekih sedmicu sam ga zamijenio za svoju nokiu N95 klasik uz njegovu doplatu to me malo cudilo , a sad znam i zasto , MREZA kod moje lune je veoma slaba (u autu, kuci , kaficu itd ) a na otvorenom zacudo bas normalna to me je malo zacudilo
a sve u svemu perfektnoo ..

a to za blinkanje na staturi sam skontao .. odete na Settings>Phone>Flight query (ukljuciti na ON )
i kad zaklopite telefon nakod 20 sec pocne da se pali i gase svjetla na tastaturii :D :D
spicaaa !

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Nido, to ima samo na novijem softveru....na mojoj recimo nije bilo to dok ga nisam jednom zapucao sa 1000+ poruka pa sam morao da flesujem softver....kada sam stavio novi softver radilo mi je to

A to za signal....telefon je metalni, metal ometa signal, iz tog razloga njemu se antena nalazi u donjem delu telefona, kod mikrofona i iz tog razloga onaj sivi metal tanki koji ide po celom obodu telefona, na tom donjem delu nije metal vec folija.....ne kazem da je to razlog zasto ti je mreza losa, ali i to ima udela
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Odgovori